Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

http://www.luxe.gr/

απο εδω παρηγγειλα τα λαδοπανα για το αγορακι που βαφτιζω....μπηκα για να πω το ποσο καλη εντυπωση μου εκανε το customer service του...με το που εκανα την παραγγελια, με πηραν τηλ. για μια διευκρινιση-τρομερη ευγενεια, μου εστειλαν μαιλ επιβεβαιωσης και σημερα μου εστειλαν μαιλ για την ημερα που θα το παραλαβω στο σπιτι....ειναι τουλαχιστον για μενα το πρωτο ελληνικο σαιτ με τετοια εξυπηρετηση.....ελπιζω να μην απογοητευτω κατα την παραλαβη!!

Link to comment
Share on other sites

Μπλούζες θηλασμού αγόρασα από το e-bay:

από εδώ πήρα 2 μπλούζες http://stores.ebay.co.uk/heymamaoutletshop απλά επειδή έκαναν 1 μήνα για να έρθουν ήμουν σε επικοινωνία μαζί του και όταν ήρθαν του έστειλα ένα ευχαριστήριο e-mail και πόσο μου άρεσαν και τελικά λύθηκε το πρόβλημα και μου έστειλε κωδικό εκπτωτικό. Τον συστήνω και οι μπλουζίτσες μια χαρά.

Από εδώ πήρα 2 μπλούζες με ξεχωριστές αγορές όμως http://shop.ebay.co.uk/fashionable_maternity/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686 αλλά μου ήρθε μόνο η μία. Και ήταν τέλεια γμτ!! Η άλλη δεν ήρθε ποτέ, μετά από e-mails κλπ ο κύριος κάτι σποντες πέταγε ότι όλο χάνονται τα πράγματα στην Ελλάδα, κοντέψαμε να γίνουμε κ@λος διότι του είπα ότι εγώ πλήρωσα και για τις 2 μπλούζες και μόλις μου ήρθε η μία αμέσως άφησα feedback 5αστερο, οπότε δεν έχω λόγο να λέω ψέματα κλπ και εν τέλει μου επέστρεψε τα χρήματα. Οπότε ναι μεν είναι τέλεια η μπλούζα, αλλά η 2η δεν ήρθε ποτέ και στράβωσε ο τύπος.

Καλύτερα από e-bay να ψάξεις για μπλούζες θηλασμού διότι σε άλλα sites που έψαχνα μιλάμε τσούζουν οι τιμές. Προσωπικά 50 ευρώ για μπλούζα δεν δίνω... E-bay και πάλι e-bay

Σ'ευχαριστω!

Δεν εχω ψωνισει ακομα απο e-bay θα το επιχειρησω ομως..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πως να ελαχιστοποιήσουμε τον κίνδυνο να την πατήσουμε :D:D

Πρώτα από όλα επιλέγουμε το παπούτσι που θέλουμε, αφού βρούμε την μάρκα π.χ umi γκουγλάρουμε για να βρούμε το original site της εταιρείας του παπουτσιού που μας ενδιαφέρει.

Συνήθως εκεί η κάθε εταιρεία έχει πίνακα που μπορείς να εκτυπώσεις για να βρεις το μέγεθος του παπουτσιού που θα πρέπει να αγοράσεις.

 

Αν δεν έχει τέτοιο πίνακα, έχει αναρτημένο πίνακα με τα μεγέθη των παπουτσιών της και εκεί επίσης φαίνεται το Approx Foot Length in Centimetres (μήκος ποδιού)

 

Σε αυτή την περίπτωση πρέπει να βρούμε πόσα εκατοστά είναι το πόδι του παιδιού μας, αυτό μπορούμε να το κάνουμε είτε εκτυπώνοντας ένα πίνακα σαν αυτούς εδώ

http://www.funfamilytips.com/?p=1723

http://www.shoes.com/App_Themes/Default/images/infopages/sizecharts/kids_sizechart.pdf

είτε απλά "ζωγραφίζοντας" το πόδι του παιδιού σε ένα χαρτί (εγώ την βάζω να πατήσει πάνω σε ένα μαγνητικό πίνακα αυτό που ζωγραφίζουν τα παιδιά το βλέπει σαν παιχνίδι και κάθεται εύκολα) μετά μετράμε απλά με μία μεζούρα από την άκρη της φτέρνας μέχρι το μεγάλο δάκτυλο του ποδιού.

 

Οπότε αν έχουμε μετρήσει το πόδι του παιδιού μας στα 13 εκ. εφόσον στον πίνακα αναγράφετε το Approx Foot Length in Centimetres (μήκος ποδιού) όπως εδώ http://www.shoesforkids.co.uk/sizes.asp πάμε στον πίνακα και βλέπουμε ότι πρέπει να αγοράσουμε το Νο 21 σε U.K αυτό είναι το 4,5

 

οκ δεν είμαστε ακόμα σίγουροι και για να μην κάνουμε καμιά πατάτα την πρώτη φορά τι άλλο μπορούμε να κάνουμε ??

 

Επικοινωνούμε με τον πωλητή είτε είναι του ebay είτε από κάποιο κατάστημα και του ζητάμε να μετρήσει εσωτερικά το μήκος τους παπουτσιού που μας ενδιαφέρει, δηλαδή το inside sole length ή internal measurements of the shoe, για το νούμερο που πιστεύουμε ότι θα πρέπει να αγοράσουμε π.χ το u.k 4,5 και για να είμαστε σίγουροι εγώ ζητάω και τις μετρήσεις του αμέσως επόμενου νούμερου.

 

όταν αγοράζουμε παπούτσια το μπροστινό μέρος του παπουτσιού θα πρέπει να είναι αρκετά ευρύχωρο, ώστε να κουνιούνται τα δάχτυλα. Το μεγάλο δάχτυλο του ποδιού πρέπει να απέχει από την άκρη του παπουτσιού από 0,5 έως 1,25 εκατοστά

 

οπότε αν σου πει ο πωλητής ότι εσωτερικά το παπούτσι στο Νο 4,5 είναι 13,5 ή 14 εκ. το αγοράζεις ...........:D:D

 

Ελπίζω να μην σας μπέρδεψα και να βοήθησα λίγο :D:D

Link to comment
Share on other sites

πως να ελαχιστοποιήσουμε τον κίνδυνο να την πατήσουμε :D:D

Πρώτα από όλα επιλέγουμε το παπούτσι που θέλουμε, αφού βρούμε την μάρκα π.χ umi γκουγλάρουμε για να βρούμε το original site της εταιρείας του παπουτσιού που μας ενδιαφέρει.

Συνήθως εκεί η κάθε εταιρεία έχει πίνακα που μπορείς να εκτυπώσεις για να βρεις το μέγεθος του παπουτσιού που θα πρέπει να αγοράσεις.

 

Αν δεν έχει τέτοιο πίνακα, έχει αναρτημένο πίνακα με τα μεγέθη των παπουτσιών της και εκεί επίσης φαίνεται το Approx Foot Length in Centimetres (μήκος ποδιού)

 

Σε αυτή την περίπτωση πρέπει να βρούμε πόσα εκατοστά είναι το πόδι του παιδιού μας, αυτό μπορούμε να το κάνουμε είτε εκτυπώνοντας ένα πίνακα σαν αυτούς εδώ

http://www.funfamilytips.com/?p=1723

http://www.shoes.com/App_Themes/Default/images/infopages/sizecharts/kids_sizechart.pdf

είτε απλά "ζωγραφίζοντας" το πόδι του παιδιού σε ένα χαρτί (εγώ την βάζω να πατήσει πάνω σε ένα μαγνητικό πίνακα αυτό που ζωγραφίζουν τα παιδιά το βλέπει σαν παιχνίδι και κάθεται εύκολα) μετά μετράμε απλά με μία μεζούρα από την άκρη της φτέρνας μέχρι το μεγάλο δάκτυλο του ποδιού.

 

Οπότε αν έχουμε μετρήσει το πόδι του παιδιού μας στα 13 εκ. εφόσον στον πίνακα αναγράφετε το Approx Foot Length in Centimetres (μήκος ποδιού) όπως εδώ http://www.shoesforkids.co.uk/sizes.asp πάμε στον πίνακα και βλέπουμε ότι πρέπει να αγοράσουμε το Νο 21 σε U.K αυτό είναι το 4,5

 

οκ δεν είμαστε ακόμα σίγουροι και για να μην κάνουμε καμιά πατάτα την πρώτη φορά τι άλλο μπορούμε να κάνουμε ??

 

Επικοινωνούμε με τον πωλητή είτε είναι του ebay είτε από κάποιο κατάστημα και του ζητάμε να μετρήσει εσωτερικά το μήκος τους παπουτσιού που μας ενδιαφέρει, δηλαδή το inside sole length ή internal measurements of the shoe, για το νούμερο που πιστεύουμε ότι θα πρέπει να αγοράσουμε π.χ το u.k 4,5 και για να είμαστε σίγουροι εγώ ζητάω και τις μετρήσεις του αμέσως επόμενου νούμερου.

 

όταν αγοράζουμε παπούτσια το μπροστινό μέρος του παπουτσιού θα πρέπει να είναι αρκετά ευρύχωρο, ώστε να κουνιούνται τα δάχτυλα. Το μεγάλο δάχτυλο του ποδιού πρέπει να απέχει από την άκρη του παπουτσιού από 0,5 έως 1,25 εκατοστά

 

οπότε αν σου πει ο πωλητής ότι εσωτερικά το παπούτσι στο Νο 4,5 είναι 13,5 ή 14 εκ. το αγοράζεις ...........:D:D

 

Ελπίζω να μην σας μπέρδεψα και να βοήθησα λίγο :D:D

 

ευχαριστουμε! καλη ιδεα αυτο με την ερωτηση στον πωλητη! εχω παρει παπουτσια αλλης μαρκας με διαφορα ενα νουμερο αλλα ιδιο μεγεθος εσωτερικα :(

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε καλέ;;!!!!Εγώ έχω χρόνια Paypal με κάρτα της Εθνικής!

οκ συγγνώμη δεν το ήξερα.Δηλ με την εθνοcash το χρησιμοποιεις;Sorry αν η ερώτηση μου ακούγεται χαζή, αλλά δεν είμαι εξοικειωμένη με το παυπαλ.Σκέψου πως δουλεύω στην ΕΤΕ και δεν έχω ακούσει κάτι τέτοιο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πραγματικά θα ήθελα να το μάθω!Κι αν όντως ισχύει να το κάνω κι εγώ γιατί έχω αρχίσει να φοβάμαι που βάζω μια πιστωτική με χαμηλό όριο που έχω.

3ltxp3.png?NMdWW70Y

 

z9s1p3.png?zs5gAV1N

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστουμε! καλη ιδεα αυτο με την ερωτηση στον πωλητη! εχω παρει παπουτσια αλλης μαρκας με διαφορα ενα νουμερο αλλα ιδιο μεγεθος εσωτερικα :(

ναι γι αυτό λέω να κοιτάμε πρώτα στο official site της εταιρείας όλα τα παπούτσια δεν είναι ίδια ιδίως οι Αμερικάνικες μάρκες έχουν 1 νούμερο περίπου διαφορά

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!:P

Χθες εκανα χρηση του Shutterfly για τη δημιουργια ενος ακομα photobook εκμεταλλευομενη τον κωδικο -20% που μου εστειλαν + τις εκπτωσεις που εχουν στο site εως τις 09/03 για τη δημιουργια photobook. Μπορω να σας πω οτι εντυπωσιαστηκα!!! Παρα πολυ ευκολο software, με παρα πολλες επιλογες σε background και layouts και διαφορα εργαλεια που κανουν τη ζωη μας πιο ευκολη.

Για 100 φωτο θελει περιπου 30λεπτα για να κανει upload και μπορεις να τις αποθηκευσεις σε ειδικο μερος στο my account ωστε να τις χρησιμοποιησεις οποτε θελεις. Μακραν καλυτερο απο το foto και απο το tictac τουλαχιστον οσον αφορα στη δημιουργια του photobook...για ποιοτητα και εμφανιση θα σας πω μολις παραλαβω.

Για 8*11 landscape (Α4 οριζοντιο), με 25σελ. και σκληρο εξωφυλλο πληρωσα περιπου 40$ δηλαδη περιπου 30ευρω (αρα χωρις τις εκπτωσεις θα εδινα κανα 40αρι ευρω αλλα εαν δημιουργησεις λογαριασμο σου στελνουν πολυ συχνα προσφορες). Για τελωνειο θα σας πω μολις παραλαβω!!!!

Αυτα τα ολιγα :lol:

 

Να σε ρωτησω, από που θα ερθει το αλμπουμ?

Link to comment
Share on other sites

οκ συγγνώμη δεν το ήξερα.Δηλ με την εθνοcash το χρησιμοποιεις;Sorry αν η ερώτηση μου ακούγεται χαζή, αλλά δεν είμαι εξοικειωμένη με το παυπαλ.Σκέψου πως δουλεύω στην ΕΤΕ και δεν έχω ακούσει κάτι τέτοιο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πραγματικά θα ήθελα να το μάθω!Κι αν όντως ισχύει να το κάνω κι εγώ γιατί έχω αρχίσει να φοβάμαι που βάζω μια πιστωτική με χαμηλό όριο που έχω.

η Εθνική βγάζει και κάτι πιστωτικές που είναι visa αλλά με αυτές δεν μπορείς να ψωνίσεις από το εξωτερικό μήπως έχεις μία τέτοια ?? (έχω μία τέτοια γι αυτό ρωτάω) αυτή δεν την δέχεται ούτε το paypal:D

Θα ζητήσεις από την Εθνική πιστωτική με την οποία θα μπορείς να την χρησιμοποιείς και για αγορές στο internet

 

edit τώρα είδα ότι αναφέρεις εθνοκας όχι αυτή δεν την δέχεται με τίποτα είναι χρεωστική που βάζεις το πιν για να πληρώσεις ........... εμείς θέλουμε πιστωτική

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε αυτό το ποστ #16588, και κάνε το ίδιο, έγγραφη αναφορά στα Κεντρικά των ΕΛΤΑ. Αντε μπας και σφίξουν οι κ**** και βρεις την υγειά σου...

 

σε ευχαριστώ, θα το προσπαθησω αμεσα. δεν σου κρυβω οτι εχω ψιλοαπογοητευτεί. αλλά ρε παιδιά, που ξερει ο ταχυδρομος τι εχει μεσα και να το σουφρώσει? τι να πω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η Εθνική βγάζει και κάτι πιστωτικές που είναι visa αλλά με αυτές δεν μπορείς να ψωνίσεις από το εξωτερικό μήπως έχεις μία τέτοια ?? (έχω μία τέτοια γι αυτό ρωτάω) αυτή δεν την δέχεται ούτε το paypal:D

Θα ζητήσεις από την Εθνική πιστωτική με την οποία θα μπορείς να την χρησιμοποιείς και για αγορές στο internet

 

edit τώρα είδα ότι αναφέρεις εθνοκας όχι αυτή δεν την δέχεται με τίποτα είναι χρεωστική που βάζεις το πιν για να πληρώσεις ........... εμείς θέλουμε πιστωτική

έχω μία visa της ΕΤΕ με την οποία κάνω αγορές από εξωτερικό (κυρίως amazon).Αυτή λοιπόν μπορώ να την χρησιμοποιήσω στο παυπαλ;Μήπως μπορείς επίσης να μου θυμίσεις που υπάρχουν οι οδηγίες για το παυπαλ στο φορουμ;Τις είχα δει κάποια στιγμή αλλά χθες που έψαξα δεν το βρίσκω!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

3ltxp3.png?NMdWW70Y

 

z9s1p3.png?zs5gAV1N

Link to comment
Share on other sites

παιδια, αγορασα ενα tablet pc πριν λιγες μερες μου το στελνουν με royal mail economic shipping, μου εχουν δωσει tracking number το εβαλα σημερα στα elta και δειχνει οτι εχει φτασει στην περιοχη μου. γνωριζει καποιος πως θα το παραλαβω? αν θα μου το φερουν σπιτι μου ή οχι?

Συνηθως οταν δινουν tracking number δεν ερχεται το πακετο σπιτι?

 

αυτο ειναι το tablet pc

http://trendsupdates.com/much-awaited-apple-table-pc-to-hit-markets-around-christmas/

 

κερδισα βασικα σε δημοπρασια του ebay ενα MID, που κανονικα σε αλλες δημοπρασιες το ειχαν 145λιρρες, εγω το κερδισα με 59.90 λιρρες

 

δώσε βρε ενα λινκ να χαζεψουμε και εμεις.....

θελω να παρω ενα τετοιο ή νετμπουκ για το σχολειο

αλλα θα με καψει ο χαζμπαντ...

 

 

Διαβαζοντας ολα αυτα αποφασισα να παραγγειλω και εγω παπουτσια απο το kickers.uk.com τωρα που εχει εκπτωσεις.Ο γιος μου φοραει νουμερο 22.Για του χρονου αν παραγγειλω 25 θα ειναι καλο?Τι γραμμη εχουν τα kickers ξερει καμμια?Με τα εξοδα αποστολης ειναι 37 ευρω.Καλα δεν ειναι?Ειναι αξιοπιστο το online store αυτο?

 

Το σαιτ ειναι αξιοπιστο , βρισκεται και στη λιστα μας με τα μαγαζια που εχουμε ψωνισει και ειναι οκ. Βρισκεται στην λιστα στην ενοτητα Ρουχισμός & Υποδήματα για όλη την οικογένεια

 

Link to comment
Share on other sites

έχω μία visa της ΕΤΕ με την οποία κάνω αγορές από εξωτερικό (κυρίως amazon).Αυτή λοιπόν μπορώ να την χρησιμοποιήσω στο παυπαλ;Μήπως μπορείς επίσης να μου θυμίσεις που υπάρχουν οι οδηγίες για το παυπαλ στο φορουμ;Τις είχα δει κάποια στιγμή αλλά χθες που έψαξα δεν το βρίσκω!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

 

Εδώ εχουμε μαζέψει οδηγιες για σχεδον τα παντα, αν σου μεινουν αποριες εδώ ειμαστε

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1766943#post1766943

 

Link to comment
Share on other sites

έχω μία visa της ΕΤΕ με την οποία κάνω αγορές από εξωτερικό (κυρίως amazon).Αυτή λοιπόν μπορώ να την χρησιμοποιήσω στο παυπαλ;Μήπως μπορείς επίσης να μου θυμίσεις που υπάρχουν οι οδηγίες για το παυπαλ στο φορουμ;Τις είχα δει κάποια στιγμή αλλά χθες που έψαξα δεν το βρίσκω!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

Στην υπογραφή μου και στις υπογραφές άλλων κοριτσιών έχει λίνκ με την λίστα για τα eshop εκεί πάνω πάνω πρώτα από όλα θα βρεις και το λινκ με τις οδηγίες για τα πάντα στο ποστ Νο 1 έχει οδηγίες για το paypal

 

και ναι αυτή την κάρτα μπορείς να την χρησιμοποιήσεις

Link to comment
Share on other sites

Στην υπογραφή μου και στις υπογραφές άλλων κοριτσιών έχει λίνκ με την λίστα για τα eshop εκεί πάνω πάνω πρώτα από όλα θα βρεις και το λινκ με τις οδηγίες για τα πάντα στο ποστ Νο 1 έχει οδηγίες για το paypal

 

και ναι αυτή την κάρτα μπορείς να την χρησιμοποιήσεις

 

πσσσσσσσσσσσ μαζι γραφαμε....αλλα σε ελιωσα στην ταχυτητα χαχαχαχα:P:cool:

 

σμουτσ σμουτσ

 

Link to comment
Share on other sites

Στην υπογραφή μου και στις υπογραφές άλλων κοριτσιών έχει λίνκ με την λίστα για τα eshop εκεί πάνω πάνω πρώτα από όλα θα βρεις και το λινκ με τις οδηγίες για τα πάντα στο ποστ Νο 1 έχει οδηγίες για το paypal

 

και ναι αυτή την κάρτα μπορείς να την χρησιμοποιήσεις

Κορίτσια ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!Είστε απλά απίθανες.Σας παρακολουθώ τελευταία και με έχετε βοηθήσει σε πολλά.

Κalamaraki μια ερώτηση για σένα.Διάβασα ένα αρκετά παλιό ποστ σου σχετικά με τα προϊόντα Avent.Φαντάζομαι πως τα έχεις χρησιμοποιήσει: μπιμπερό,αποστειρωτή,θερμαντήρα.Τα προτείνεις;Είμαι στο ψάξιμο αυτή τη στιγμή!

3ltxp3.png?NMdWW70Y

 

z9s1p3.png?zs5gAV1N

Link to comment
Share on other sites

AGE ευχαριστούμε πολύ για τη βοήθεια στα παπούτσια!!!!!!!!!!!!!!!!

θα κάτσω να το μελετήσω πριν πάρω....

όταν και αφού πάνε για ύονο τα λαμόγια μου, που ελπίζω κι εύχομαι να είναι πριν της 11 το βράδυ!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!Είστε απλά απίθανες.Σας παρακολουθώ τελευταία και με έχετε βοηθήσει σε πολλά.

Κalamaraki μια ερώτηση για σένα.Διάβασα ένα αρκετά παλιό ποστ σου σχετικά με τα προϊόντα Avent.Φαντάζομαι πως τα έχεις χρησιμοποιήσει: μπιμπερό,αποστειρωτή,θερμαντήρα.Τα προτείνεις;Είμαι στο ψάξιμο αυτή τη στιγμή!

 

Ναι ναι τα εχω χρησιμοποιήσει οτι μπορεις να φανταστεις , ειχα ξεκινησει με νουκ αλλα μετα στους 6,μηνες νομιζω αλλαξα και επαιρνα μονο της αβεντ τα παντα απο πιπιλες μπουκαλια ποτηρακια πιατακαι και ακομα χρησιμοποιώ μπουκάλια αβεντ μπιμπερο και τον θερμαντηρα, Εμενα με βολεψε πολυ και δεν το αλλαζω με τιποτα!

Για μενα ειναι κορυφαια προιοντα και με ποιοτητα κατασκευης.

 

Βεβαια υπήρξαν δυο τρια κοριτσια που δεν τις βολεψαν κυριως για τον θερμαντηρα και ειχαν παραπονα στο πως ζεσταινει, στο οτι δεν ζεσταινει το γαλα....Τι να σου πω δεν ξερω

Αν παρεις μπουκαλια φροντισε να παρεις τα bpa free τους που ειναι κιτρινη η ετικεττα απο εξω, γιατι ακομα πουλανε στο νετ τα ποιο παλια που δεν ήταν bpa free και δεν λεει.

Εγω παντως και στο επομενο μπεμπε μου αβεντ δαγκωτο θα παρω.

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι τα εχω χρησιμοποιήσει οτι μπορεις να φανταστεις , ειχα ξεκινησει με νουκ αλλα μετα στους 6,μηνες νομιζω αλλαξα και επαιρνα μονο της αβεντ τα παντα απο πιπιλες μπουκαλια ποτηρακια πιατακαι και ακομα χρησιμοποιώ μπουκάλια αβεντ μπιμπερο και τον θερμαντηρα, Εμενα με βολεψε πολυ και δεν το αλλαζω με τιποτα!

Για μενα ειναι κορυφαια προιοντα και με ποιοτητα κατασκευης.

 

Βεβαια υπήρξαν δυο τρια κοριτσια που δεν τις βολεψαν κυριως για τον θερμαντηρα και ειχαν παραπονα στο πως ζεσταινει, στο οτι δεν ζεσταινει το γαλα....Τι να σου πω δεν ξερω

Αν παρεις μπουκαλια φροντισε να παρεις τα bpa free τους που ειναι κιτρινη η ετικεττα απο εξω, γιατι ακομα πουλανε στο νετ τα ποιο παλια που δεν ήταν bpa free και δεν λεει.

Εγω παντως και στο επομενο μπεμπε μου αβεντ δαγκωτο θα παρω.

σ αυτά προσανατολίζομαι κι εγώ, αλλά με μπερδεύει η κίτρινη σειρά που λέτε.Σίγουρα θέλω να είναι BPA FREE δεν το συζητώ.Αυτά λες είναι;https://www.amazon.co.uk/Philips-AVENT-SCF663-47-Advanced/dp/B00365RFA4/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1299337223&sr=8-5

3ltxp3.png?NMdWW70Y

 

z9s1p3.png?zs5gAV1N

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...