Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΑ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ?


g_adamop

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ,

 

ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΕΝΑ/ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ 2 ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙ.

ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΙΚΟΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟΜΑΚΡΟΣ , ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.

ΕΠΙΠΛΑΙΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΦΙΚΗ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΜΗΝΑΣ ΠΟΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΜΑΣΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Διαφημίσεις


καλησπέρα! ψάχνω κι εγώ κανένα καλό παιδίατρο στα γλυκά νερά και τις κοντινές περιοχές! είμαι καινούργια στο forum και χαίρομαι πολύ που βρήκα αυτήν την κοινότητα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Μένω Γλυκά Νερά και εχω ακούσει για κάποιο Μηλίγκο αν δεν κάνω λάθος. Ωστόσο έχω μια καταπληκτική παιδίατρο στα Βρίλλήσια.Αξίζει τον κόπο η απόσταση. Αν θέλεις πες μου να σου στείλω στοιχεία.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν ξέρω αν είναι ακριβή γιατί πηγαίνω με βιβλιάριο δημοσίου. Νομίζω όμως πως όχι. Πάντως προκειται για μία φοβερή γιατρό και άνθρωπο. Αν πας ειλικρινά θα ενθουσιαστείς. Έχω αλλάξει 3 παιδιάτρους και ευτυχώς που ΄βρέθηκε ένας χριστιανός και με σύστησε σε αυτήν. Δεν την αλλάζω με τίποτα Τα στοιχεία της είναι

 

Στέλλα Καββαδία

Κύπρου και Θερμοπυλών 37

Βριλλήσια

τηλ ιατρείου 210 8032774

κιν 6932330516

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,

 

Μήπως ξέρετε κάποιον καλό παιδίατρο στην περιοχή της Παιανίας - Γλυκών Νερών;

εγω μενω παλληνη και εχουμε τον κ. Μηλιγκο Βασιλη!!!Αξιολογος γιατρος και ανθρωπος!!!εχει Ιατρειο στην Παλληνη και ειναι και στο Παιδων του Μητερα!!!ειναι πολυ καλος....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
εγω μενω παλληνη και εχουμε τον κ. Μηλιγκο Βασιλη!!!Αξιολογος γιατρος και ανθρωπος!!!εχει Ιατρειο στην Παλληνη και ειναι και στο Παιδων του Μητερα!!!ειναι πολυ καλος....

Τον μηλίγκο μασ τον είχαν συστήσει και εμας αλλα ρε παιδια δεν μπορούσα ποτέ να τον βρω στο τηλ.Πάντα έπαιρνα και ξανάπαιρνα και αν ήμουν τυχερή κάποια στιγμή το σήκωνε. Ειδικα ενα βράδυ ( και δεν ήταν και αργά 9 και μιση ) τον πήραμε και 10 φορές γιατι είχαμε σοβαρό πρόβλημα και δεν μας πήρε ποτέ πίσω. Εκεινο το βράδυ μας βοηθήσε τελικά άσχετος παιδίατρος που παρακολουθςεί τον ανηψιό μας ( να ναι καλά ο άνθρωπος ). Εννοείται λοιπόν ότι τον αλλάξαμε γιατι όσο καλός και να είναι τι να το κάνω αν δεν μπορώ να τον βρω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ,ΠΑΙΑΝΙΑ,ΠΑΛΛΗΝΗ?

 

Η δικια μου παιδιατρος ειναι στον γερακα!αν σε ενδιαφερει πες μου να σου στειλω στοιχεια!Πολυ καλη και κυριως οικονομικη και παντα με αποδειξη!

Ειμαι πολυ ευχαριστημενη!!!:eek:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...