Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια ειμαι αρκετο καιρο γραμμενη στο forum και παρακολουθω με μεγαλο ενδιαφερον ολα τα θεματα.πριν λιγες μερες μια ενδοκρινολογος στο παιδων αγια σοφια που ελεγχει το γιο μου γιατι εχει συγγενη υποθυροειδισμο μου ειπε να κοιταξουμε λιγο το συκωτι του γιατι το βρηκε λιγο διογκωμενο.ο γιος μου ειναι 22 μηνων και ειναι υγειεστατος περα απο το μικρο προβλημα με το θυροειδη.αν γνωριζει κατι καποια κοπελα ας μου απαντησει γιατι εχω αγχωθει πολυ.εχουμε ραντεβου τη τριτη με το παιδιατρο

MekEp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις


Κορίτσια καλημέρα. Εχθές πήγα τον μικρό μου στο γιατρο λόγω πυρετού (εως 38 και πονοκεφάλων. Μου είπε λοιπόν ότι περνάει ιωση και βρήκε διογκωμένο το συκώτι του. Εχω τρελαθεί. Είπε ότι οι γιατροί το συναντουν συχνά και να περιμένουμε μία εβδομάδα να τον ξαναμετρήσει. Το έχει ξανακούσει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Παλιά μας το χε πει και μας.Δεν μας ανησύχησε όμως ο γιατρός.Θα περάσει μην το ταλαιπωρήσεις με εξετάσεις.

Ο θηλασμός είναι μια ΥΠΕΡΟΧΗ σχέση(δεν είναι γάλα σε κονσέρβα)Η κατσικούλα θηλάζει το κατσικάκι, η γαιδουρίτσα το γαιδουράκι,η γατούλα το γατάκι, γιατί οχι και ο άνθρωπος το ανθρωπάκι...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα. Εχθές πήγα τον μικρό μου στο γιατρο λόγω πυρετού (εως 38 και πονοκεφάλων. Μου είπε λοιπόν ότι περνάει ιωση και βρήκε διογκωμένο το συκώτι του. Εχω τρελαθεί. Είπε ότι οι γιατροί το συναντουν συχνά και να περιμένουμε μία εβδομάδα να τον ξαναμετρήσει. Το έχει ξανακούσει κανείς?

 

κ σε εμενα μου το εχουν κ στα δυο μου παιδια κ ηταν απο την ιοση.Δεν με τρομοκρατησε η γιατροσ μου ποτε απλα ηθελε παρακολουθηση για να δει αν θα ξαναγυνει κανονικο μετα την ιοση.Παρε τηλ το γιατρο σου να στα πει πιο αναλητηκα γιατι η αγνοια μασ τρελενει.ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ στο παιδακι σου.

Link to comment
Share on other sites

H γιατρός μου ήταν καθυσηχαστική. Μου είπε ότι 99% είναι από την ίωση κι ότι οι γιατροί το συναντούν συχνά. Απλά εγώ δεν το έχω ξανακούσει κι έχω τρελαθεί. Εντωμεταξύ ο πυρετός που κάνει είναι έως 38 και με μεγάλα διαστήματα. Εσένα τα δικά σου είχαν υψηλό πυρετό?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 8 χρόνια μετά...

καλησπέρα αν κ έχουν περασει χρόνια..να σε ρωτήσω τι έγινε τελικά με το παιδακι σου?ειπες οτι ειχε διογκωμένο συκώτι.κ εμας η μπεμπας εχει διογκωμένο συκώτι κ θα κανουμε τις απαραίτητες εξετάσεις αλλα μ εχει φάει το άγχος.τι μπορεί να ειναι

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας! Συγχωνεύσαμε και άλλο σχετικό θέμα στην συζήτηση, δείτε και τις δημοσιεύσεις που προστέθηκαν.

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...