Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟΥ ΣΑΛΟΝΙΟΥ


katsaridoula

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια.θα ηθελα να μου πειτε ιδεες για να αλλαξω τη διακοσμηση για το τραπεζι του σαλονιου μου.ειναι μακροστενο και ξυλινο.τωρα εχω πανω 2 κορνιζες γυαλινες και ενα γυαλινο στρογγυλο με κερι μεσα.καμια ιδεεα για να βαλω κατι αλλο γιατι τα βαρεθηκα.

ευχαριστω;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Μου αρέσουν οι διακοσμήσεις που κάτι λένε. π.χ. Μπορείς αν δε θες τραπαζομάντηλο να φτιάξεις μια σύνθεση με φωτογραφίες σας , στίχους τραγουδιών κτλ. να πας σε ένα τυπογραφείο να στα εκτυπώσουν στη διάσταση που θες και από πάνω γυαλί!Και τίποτα άλλο!

Αν σου αρέσουν τα πιο παραδοσιακά, μια ασημένια πιατέλα ή δίσκος, ή και ξυλόγλυπτος, με κεριά, κομπολόγια, χάντρες, πέρλες...

Ενα ιδιαίτερο γλυπτό, μικρό έργο τέχνης, ή κάτι σε αντίκα συνδυασμένο με στοιχεία μοντέρνα επίσης θα μου άρεσε. Ή και πολλές μικρές κορνιζούλες σε διάφορα χρώματα και σχήματα (αυτό μ΄αρέσει σε τοίχο περιισότερο!)

Vd4Sp3.png
Link to comment
Share on other sites

Στη μία άκρη δύο μεγάλα εντυπωσιακά κηροπήγια το ένα λίγο μικρότερο από το άλλο και τίποτε άλλο!

Βέβαια, όταν έχεις παιδιά τα δεδομένα αλλάζουν! Εμείς στο ανθοδοχείο βάλαμε δύο μπαλόνια (αυτά με τις πλαστικές βέργες), επειδή τα αγαπάμε και θέλουμε να τα βλέπουμε! :-)

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσες να βάλεις ένα μέγάλο μπωλ και να το γεμίσεις αρωματικά πορτ πουρί και μέσα ένα ωραίο κερί.

 

Χρώμα θα διαλέξεις ανάλογα εποχή και φυσικά την διακόσμηση σου.

 

Εγώ συνήθως βάζω κόκκινα και καφέ σκούρα τον χειμώνα και το καλοκαιρι το γεμίζω με μπλε ή ακόμα και κοχύλια

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...