Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΦΤΗΝΕΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ

 

ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΦΤΗΝΕΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ

 

ΠΗΓΑ ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΙΚΕΑ ΚΑΙ ΣΤΟ LEROU MERIN AΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ .....................ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ

 

 

ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΙΔΕΑ

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 201
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΛΑΙΚΗ!!!!!

Εγω ποτε κατεβω Αθηνα,παιρνω υφασμα και δυο φορες τον χρονο τις αλλαζω και το σπιτι φαινεται ανανεωμενο χωρις να εχω ξοδεψει πολλα. Ασε που αν πετυχεις καλη λαικη,εχει super υφασματα.Πριν απο τρια χρονια που εφτιαχνα το σπιτι,ειχα παρει υφασμα με εννεα ευρω το μετρο,και στο μερος μου (επαρχια),βργκα το ιδιο ακριβως σε μαγαζι με ειδη προικος με 39 ευρω .Επαθα!! Τοση αισχροκαιρδεια?

Βεβαια εαν εχεις πολλα μετρα να παρεις ,μπορεις για να μην σου φανει να μην τις παρεις ολες μαζι.

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνήσω για την λαϊκή!!!!!

να σου προτείνω και μια δυο λαϊκές?

του Σαββάτου στην Ηλιούπολη και στο Περιστέρι νομίζω Τετάρτη

εγω πέρισυ εκανα το δωμάτιο της μικρής με ροζ οργάντζα με βελούδινες ρίγες απο ροζ εως βιολέ αποχρώσεις με 7 ευρώ το μέτρο.

Θα προσπαθήσω να βάλω αυριο καμία φωτο για να δεις

Πάντως στην λαϊκή της Αργυρούπολης έβγαλα φωτο με το κινητό κουρτίνα με 10 ευρώ το μέτρο σε ποπ σχέδιο που ειχε την ολοϊδια καταστημα στο κέντρο του πειραιά 45 ευρώ το μέτρο

Link to comment
Share on other sites

Laikis place κι εγω :D:D:D:D

Φτηνες, ωραιες και με μεγαλη ποικιλια.

 

Χωρια που τις αλλαζεις και ανανεωνεσαι (τις 1ες ειχα σκυλοβαρεθει να τις βλεπω αλλα οσο σκεφτομουνα ποσο ειχαν....!! Απο τοτε Λαικη)

 

http://www.laikesagores.gr/content/section/4/28/lang,el/

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Το θεμα ειναι στο στοιχειο μου:D:D.Λατρευω στο σπιτι οτι εχει να κανει με χρωμα κ υφασμα κ "παιζω" πολυ με αυτα(κουρτινες, ριχταρια,σεντονια,μεχρι και..χαρτοπετσετες!)

Ψηφιζω λαικη με ποικιλια σε σχεδια κ τιμες οπως επισης κ Praktiker και Leroy οπου δεν βρισκω μεγαλες διαφορες!!!!

Οι φιλοι που ερχονται επισκεψη παθαινουν πλακα με τα σχεδια!!!!

Καλες μας αγορες!!

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λαϊκή με τα μυαλά στα κάγκελα!!!!

Ποικιλία μεγάλη , τις ράβουν στα μέτρα σου και τιμές θανάτου!!!

Μην το σκέφτεσαι καθόλου!

Εγώ διάλεξα από αυτές που δεν θέλουν σίδερο και σώθηκα!

 

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΖΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ....Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

Λαϊκή με τα μυαλά στα κάγκελα!!!!

Ποικιλία μεγάλη , τις ράβουν στα μέτρα σου και τιμές θανάτου!!!

Μην το σκέφτεσαι καθόλου!

Εγώ διάλεξα από αυτές που δεν θέλουν σίδερο και σώθηκα!

 

 

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ

 

ΠΗΓΑ ΣΕ ΛΑΙΚΗ ΚΑΙ ΕΙΔΑ

 

ΟΚ ΩΡΑΙΑ ΣΧΕΔΙΑ ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ,,,,,ΔΗΛΑΔΗ 600-650€ .......ΚΑΙ ΝΤΟΥΚΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΛΑΙΚΗ ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα... ελπίζω να μη με πάρετε με τις πέτρες αλλά εγώ που τελευταία ήθελα να κάνω μια ανανέωση στο δωμάτιο της μικρής λόγω μετακόμισης και δεν είχα φράγκο τσακιστό πήγα στα κινέζικα όπου πήρα την ίδια κουρτίνα που είχα δει στη λαϊκή με 180 €, εκεί την πήρα 15 € ραμμένη έτοιμη. Ξέρω ότι είναι παραεμπόριο κλπ κλπ αλλά δεν είχα με τίποτα να διαθέσω τόσα λεφτά ενώ 15 μπορούσα...

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα... ελπίζω να μη με πάρετε με τις πέτρες αλλά εγώ που τελευταία ήθελα να κάνω μια ανανέωση στο δωμάτιο της μικρής λόγω μετακόμισης και δεν είχα φράγκο τσακιστό πήγα στα κινέζικα όπου πήρα την ίδια κουρτίνα που είχα δει στη λαϊκή με 180 €, εκεί την πήρα 15 € ραμμένη έτοιμη. Ξέρω ότι είναι παραεμπόριο κλπ κλπ αλλά δεν είχα με τίποτα να διαθέσω τόσα λεφτά ενώ 15 μπορούσα...

 

 

και που ειναι αυτη η αγορα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι στη Θεσσαλονίκη. Δεν ξέρω σε ποια πόλη είσαι. Στη Θεσσαλονίκη είναι κάτω από το Σιδηροδρομικό σταθμό. Η πρώτη παράλληλη της Μοναστηρίου. Από το ύψος του Σιδηροδρ. σταθμού μέχρι τα Δικαστήρια. Τώρα για άλλες πόλεις... Ίσως μπορέσω να μάθω από το σόι μου (είναι σχεδόν όλοι κάτω στη Αθήνα) για Αθήνα αλλά για άλλες πόλεις δεν ξέρω.

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ είμαι στη Θεσσαλονίκη. Δεν ξέρω σε ποια πόλη είσαι. Στη Θεσσαλονίκη είναι κάτω από το Σιδηροδρομικό σταθμό. Η πρώτη παράλληλη της Μοναστηρίου. Από το ύψος του Σιδηροδρ. σταθμού μέχρι τα Δικαστήρια. Τώρα για άλλες πόλεις... Ίσως μπορέσω να μάθω από το σόι μου (είναι σχεδόν όλοι κάτω στη Αθήνα) για Αθήνα αλλά για άλλες πόλεις δεν ξέρω.

 

 

εγω ειμαι ΑΘΗΝΑ

Link to comment
Share on other sites

φυσικα θα πω κι εγω L.A γιατι στο ελ.εϊ τα πραγματα ειναι και φτηνα και καλα πλεον και δεν νιωθεις οτι σε πιανουν τον κ@@@ο.οχι μονο για κουρτινες αλλα και για ρουχα!

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει ενα μαγαζι στην Αθηνα που έχει υφάσματα με 1 ευρώ το μέτρο,τα εχω ψαξει και είναι το πιο οικονομικο με καλή ποιοτητα που εχω βρει!Στη λαική δεν εχω βρει και πολύ φτηνά υφάσματα,ψαξε σε στοκατζίδικο υφασμάτων,κατι θα βρεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Μιας κ μιλατε για L.A, να ρωτησω σε ποια L.Α της αθηνας μπορω να βρω φθηνα χαλια, σε καινουρια σχεδια κ μοντερνα κ φυσικα οικονομικα;;; Ζηταω πολλα, ε;;;:lol::lol::lol:

 

συγνωμη για την αλλαγη του θεματος...:oops::oops:

Ποτέ δεν μας δίνεται κάτι που δεν μπορούμε να αντέξουμε...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα! Μιας κ μιλατε για L.A, να ρωτησω σε ποια L.Α της αθηνας μπορω να βρω φθηνα χαλια, σε καινουρια σχεδια κ μοντερνα κ φυσικα οικονομικα;;; Ζηταω πολλα, ε;;;:lol::lol::lol:

 

συγνωμη για την αλλαγη του θεματος...:oops::oops:

 

Καλημερα, εχει χαλια στο Ν ηρακλειο καθε Παρασκευη.

tyazp2.png

C9SDp2.png

 

Και το κοριτσακι μας ηρθε στις 10/10/11.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Μιας κ μιλατε για L.A, να ρωτησω σε ποια L.Α της αθηνας μπορω να βρω φθηνα χαλια, σε καινουρια σχεδια κ μοντερνα κ φυσικα οικονομικα;;; Ζηταω πολλα, ε;;;:lol::lol::lol:

 

συγνωμη για την αλλαγη του θεματος...:oops::oops:

 

Καθε Κυριακη πρωι εχει μεγαλο παζαρι στο Σχιστο αλλα και στο κεντρο του Πειραια.. Εγω απο εκει τα πηρα τα χαλια μου και ειναι μια χαρα :D..

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα μετακόμισα και χρειαζομουνα καινουριες κουρτινες.Ανέθεσα το θέμα στη μανουλα μου η οποία μένει επαρχεία.Αγόρασε ύφασμα και τις έραψε μόνη της (ευτυχως πιανει το χερακι της).Εφτιαξα μια μεγάλη για το σαλόνι,μία για την κρεβατοκάμαρα και 3 μικρές για την κουζίνα μου(μπαλκονόπορτα και 2 παραθυρα).Το σύνολο 150 ευρώ και είναι πανεμορφες.Βέβαια ειμαι σίγουρη οτι στην Αθήνα θα είναι πιο ακριβά τα υφάσματα αλλά νομίζω οτι η πο καλή λυση ειναι αυτή.Αν εψαχνα να αγοάσω ετοιμες κουρτινες ειμαι σιγουρη θα εδινα πολλα περισσότερα.Ευχαριστώ μανούλα :D :D :D!!!!!!

 

Σε λαική εχω καιρο να παω αλλα παντα βρισκεις ωραια πραγματάκια εκει και φτηνα.

Link to comment
Share on other sites

ε μα ναι...εγώ πήρα από λαική κουρτίνες τέλειες (θα ανεβάσω φώτο σύντομα) μια για σαλόνι διπλό φύλλο μια για δωμάτιο διπλή και μια για την μπέμπα μου Σύνολο 160ευρόπουλα τις πήρα σχεδόν 18ευρώ το μέτρο και του έκανα και παζάρια....

Οχι σαν την κουνίαδα μου που πήρε με 35ευρώ το μέτρο..απο γνω΄στο κατάστημα αθηνών!!

 

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μια από τα ίδια..

Τις πρωτες μου κουρτίνες τις πήρα από καταστημα στη Ιωνος Δραγούμη και τις χρυσοπλήρωσα 800 Ευρώ μόνο για σαλοκουζίνα. Και το αποτέλεσμα οι κουρτίνες του σαλονιού πόρτα και παράθυρο κάθε που τις πλένω μαζεύουν ένα 20ποντο με αποτέλεσμα να τις έχω μακρύνει 2 φορές (άλλα λεφτά στο ράφτη ) και μια φορά που τις πήγα καθαρηστήριο μου πήραν 60 Ευρώ. Έτσι τώρα πήγα και πήρα από λαική φοβερες, μοντέρνες και μου κόστισαν με της κρεββατοκάμαρας μαζί 150 Ευρω!!!

Λαική με τα χίλια..τις αλλάζεις και συχνότερα και δεν έχεις και τύψεις!!!;)

ΝΙΚΟΛΑΣ 15-03-2009!!!!ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΡΕΛΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!!

ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΜΑΣ..ΗΡΘΕ...19-11-2011

Link to comment
Share on other sites

ε μα....

εγώ εχω το ελλάτωμα οτι βαριέμαι γρήγορα και θελω αλλαγές και θέλω να τις αλλάζω καθε δυο χρόνια ...ε οταν είναι 150ευρώ δεν το σκέφτομαι ιδιαίτερα!

 

Link to comment
Share on other sites

ε μα....

εγώ εχω το ελλάτωμα οτι βαριέμαι γρήγορα και θελω αλλαγές και θέλω να τις αλλάζω καθε δυο χρόνια ...ε οταν είναι 150ευρώ δεν το σκέφτομαι ιδιαίτερα!

 

 

Μια από τα ίδια!!!;)

ΝΙΚΟΛΑΣ 15-03-2009!!!!ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΡΕΛΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!!

ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΜΑΣ..ΗΡΘΕ...19-11-2011

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να περιμένεις τις εκπτώσεις εκτός αν σου άρεσαν πολύ!!

Πήρα με τις καλοκαιρινές εκπτώσεις ριχτάρια χειμερινά από τον ΠΛΙΚΑ πιο κάτω από το Τουφεκ στην Βασιλέως Ηρακλέιου GUY LAROCHE από 190 τα πήρα 120 φοβερά και ποιοτικά! Τώρα θα τα πουλάει σε κανονικές τιμές..

ΝΙΚΟΛΑΣ 15-03-2009!!!!ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΡΕΛΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!!

ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΜΑΣ..ΗΡΘΕ...19-11-2011

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...