Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολογος-Παπαδής Παναγιώτης Έλενα


Recommended Posts

Καλησπέρα

 

Όποια κοπέλα έχει ξεγεννήσει με το συγκεκριμένο γυναικολόγο και έχει ιδία άποψη ή γνωρίζει κάποιο τηλ επικοινωνίας μαζί του παρακαλώ ας με ενημερώσει.

Η δική μου γυναικολόγος είναι μόνο στο Ιασώ και θα ήθελα να έχω και την επιλογή του δημοσίου (λόγω οικονομικών) εφόσον και μόνο ο γιατρός είναι καλός και ασχολείται.

Ευχαριστώ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα

 

Όποια κοπέλα έχει ξεγεννήσει με το συγκεκριμένο γυναικολόγο και έχει ιδία άποψη ή γνωρίζει κάποιο τηλ επικοινωνίας μαζί του παρακαλώ ας με ενημερώσει.

Η δική μου γυναικολόγος είναι μόνο στο Ιασώ και θα ήθελα να έχω και την επιλογή του δημοσίου (λόγω οικονομικών) εφόσον και μόνο ο γιατρός είναι καλός και ασχολείται.

Ευχαριστώ!!!!

 

 

Καλησπέρα.

 

Και εμένα με ενδιαφέρει ο συγκεκριμένος γιατρός. Αύριο έχω ραντεβού μαζί του και θα σου πω εντυπώσεις. Σε ποιό μήνα βρίσκεσαι;

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα σε ολους,

Μηπως θα μπορουσατε να μας δωσετε και σε μας το τηλ του γιατρου.

 

και οτι αλλη πληροφορια μπορειτε σχετικα με τον παραπανω γιατρο.

 

σας ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα σε ολους,

 

Μηπως θα μπορουσατε να μας δωσετε και σε μας το τηλ του γιατρου.

και οτι αλλη πληροφορια μπορειτε σχετικα με τον παραπανω γιατρο.

 

Σας ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Εγώ πήρα χθες τηλ. στο Έλενας κ έκλεισα απογευματινό ραντεβού με τον γιατρό για άυριο. Θα μπω να σας πω εντυπώσεις. Πήρα στο 210 6436714,ώρες επικιονωνίας 15¨30 - 20¨30.

mwSKp2.png7XZrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα χθες τηλ. στο Έλενας κ έκλεισα απογευματινό ραντεβού με τον γιατρό για άυριο. Θα μπω να σας πω εντυπώσεις. Πήρα στο 210 6436714,ώρες επικιονωνίας 15¨30 - 20¨30.

Με τον Παπαδή;; Εγώ μόλις τώρα πήρα στα απογευματινά και μου ειπαν ότι ο Κος Παπαδής δεν κάνει απογευματινά ραντεβού... Ψάχνω το τηλέφωνο του απελπισμένα...

age.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο Παπαδής κάνει απογευματινά Τρίτη κ Πέμπτη. Κοστίζουν 45 ευρώ. Καλύτερα να κλείσετε ραντεβού σε συνεννόηση μαζί του. Η πρώτη μου επίσκεψη ήταν πολύ καλή, είναι ευχάριστος άνθρωπος, το ίδιο κ η μαία του.Θα συνεχίσω μαζί του κ βλέπουμε.Α ξέχασα να πω ότι με ανέλαβε αν κ είμαι ήδη 5 μηνών.

mwSKp2.png7XZrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γἐννησα το δεὐτερο παιδἰ μου πριν δυο εβδομἀδες με τον κο Παπαδἠ. Ἡταν κὐηση υψηλοὐ κινδὐνου και δεὐτερη καισαρικἠ. Η πρὠτη ἐγινε στο Μητἐρα με ἀριστο γιατρὀ , αλλἀ λὀγω οικονομικών δυσκολιὠν ἐπρεπε να τον αλλἀξω... ΕΥΤΥΧΩΣ ! Λἐω ευτυχὠς ὀχι επειδἠ εἰχα παρἀπονο, αλλἀ επειδἠ εἰχα την καλἠ τὐχη να με αναλἀβει ο εν λὀγω γιατρὀς. Πρὀκειται για ἐναν υπἐροχο ἀνθρωπο και εξαἰρετο επιστἠμονα. Εἰναι οργανωτικὀς, αναλυτικὀς, "ζεστὀς" και σου εμπνἐει εμπιστοσὐνη απὀ την πρὠτη συνἀντηση. Το σημαντικὀτερο ὀμως για μἐνα εἰναι ὀτι πὀνεσα πολὐ λιγὀτερο απὀ το πρὠτο μου χειρουργεἰο και ανἐλαβα πολὐ γρηγορὀτερα τα καθἠκοντἀ μου στο σπἰτι και στα παιδιἀ μου, χωρἰς βοἠθεια και χωρἰς παυσίπονα! Ὁποια κοπἐλα ἐχει κἀνει καισαρικἠ μπορεἰ να εκτιμἠσει... Ευχαριστὠ το γιατρὀ , αλλἀ και ὀσες ἐγραψαν την γνὠμη τους στα διἀφορα forums, μἐσω των οποἰων τον ανακἀλυψα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έχω την κ. Γεωργιάδου, μου είχε πει ότι θα έλειπε σε διακοπές τον Αύγουστο οπότε να πήγαινα να δείξω τις εξετάσεις μου στον γιατρό που συνεργάζεται τον κ. Παπαδή. Μου έκανε πάρα πολύ καλή εντύπωση- πολύ εξυπηρετικός, χαμογελαστός, επεξηγηματικός...Σε κάνει να νιώσεις άνετα απο την πρώτη στιγμή! Με άφησε με την καλύτερη εντύπωση!

catcatard20130202_-4_My%20Little%20girl%20is.pngdev007prs__.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

θα με ενδιεφερε και εμενα ο συγκεκριμενος γιατρος κανει απογευματινα ιατρεια τελικα;;εγω πηρα τηλ κ εκλεισα μ τ Δεσιπρη απογευμα κ μ ειπαν οτι ειναι 75 ευρω οχι 45 γιατι;;;:confused:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

καλησπέρα και από μένα, είμαι καινούριο μέλος και θα ήθελα -αν γίνεται- και εγώ το τηλέφωνο του κου Παπαδή. Έχω έναν μεγάαααλο πολύποδα στη μήτρα που πρέπει να αφαιρέσω επειγόντως και θα ήθελα να αποφύγω τις ιδιωτικές κλινικές. ευχαριστώ !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!! Θα ήθελα να ζητήσω κι εγώ το τηλέφωνο του κυρίου Παπαδή.Είμαι στη 17η εβδομάδα και θα ήθελα να τον επισκεφτώ αφού δεν έχουμε ακόμα επιλέξει γιατρό και έχω διαβάσει τόσα καλά γι'αυτόν.Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Kalimera koritsia..ego exo giatro ton Papadi kai eimai ikanopoihmeni.. exoune gennisei me ayton dyo files mou kai piga ola poly kala..oso gia lefta dexetai apogeymatina rantevou me 45 eyro sto nosokomeio kai gia ti genna den zitaei sigegrimeno poso..oso theleis dineis.. to kinito tou einai to 6977222307..kali sinexeia :) ...

Is88p3.pngqkIAp3.png
Link to comment
Share on other sites

όσες έχετε γεννήσει μαζί του... είναι υπέρ του φυσιολογικού τοκετού; σε αφήνει να πας με δικούς σου πόνους αν έχεις ξεπεράσει τις 40 εβδομάδες ή σε βάζει με ραντεβού και πρόκληση; οι εμπειρίες σας ποιες είναι;

vyLxp3.pngG7Azp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

msandra ή όποια άλλη κοπέλα γνωρίζει: στα απογευματινά ραντεβου κάνει ο ίδιος τον υπέρηχο? Μπορεί να ειναι και ο ανδρασ μου μαζί? επειδη ξέρω στο Ελενα το πρωι οταν κανεις υπερηχο δεν επιτρέπεται να ερθει και ο ανδρας σου μαζι.

Επίσης ειπες οτι του δινεις οτι θελεις για την γέννα, σωστα? δεν εχει δ]ηλ. καποια ταριφα?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, στα απογευματινά κάνει μόνος του τους υπερήχους κ μπορεί να μπει και ο άντρας σου μαζι. Σε λίγες μέρες γεννάω μαζί του κ δεν μου έχει ζητήσει λεφτά. Οπότε δεν έχει ταρίφα. Θα του δώσω ότι μπορέσω.

mwSKp2.png7XZrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αρετη σε ευχαριστώ πολυ!! Αν μπορείς να μου στείλεις με μην. οποια αλλη πληροφορια/εντυπωσεις εχεις απο τον γιατρο θα το εκτυμούσα πολυ!!

Με το καλο να φερεις στον κοσμο το μωρακι σου... :-P

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕς ΜΕΡΕς ΜΕ ΤΟΝ Κ ΠΑΠΑΔΗ Κ ΕΜΕΙΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ.ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ Κ ΣΑΝ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΛΟΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΝΕΦΕΡΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ.ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΠΑΡΟΤΡΥΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΑΛΛΑ Κ ΣΤΑ ΠΡΩΙΝΑ.ΕΙΔΑ Κ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΔΙΝΑΝ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΔΩΡΟ ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ.ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΙΣ 41 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΑΓΧΩΣΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ Σ ΑΥΤΟΝ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...