Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΑΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ


elachl

Recommended Posts

καλημερα!επειδη οπως ξερετε δουλευω σε τουριστικο γραφειο και επειδη ξερω οτι αυτην την περιοδο κανονιζετε τις διακοπες σας οτι απορια εχετε σχετικα με δρομολογια μπορειτε να με ρωτατε.παιρνω ενημερωση καθε μερα απο ολες τις ναυτιλιακες εταιριες και μπορω να σας πω και για καινουρια δρομολογια οποτε θα αποφυγετε ασκοπες μετακινησεις και χιλιομετρα.θα χαρω να σας βοηθησω καπου αν μπορω.περιμενω ερωτησεις σας!:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 231
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΆΝΘΡΩΠΟΣ ΜΟΥ

 

ΜΕΤΑ ΤΗΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑΜΑ ΣΤΗΝ ΤΗΝΟ ΤΩΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ ΤΑΞΙΔΙ?

ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΩΡΟ 1 ΧΡΟΝΟΥ

 

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΜΕΣΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ …………

 

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

 

ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ?????????????

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΗ ΛΙΣΤΑ ΤΩΝ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΩΝ ΤΗΝΟΥ ..

.....

Link to comment
Share on other sites

Εγω ... εγω :D

Θελω εισητηρια για αρχες Αυγουστου - πιθανοτατα 7- και επιστροφη τελος Αυγουστου - 28 μαλλον .

2 Εν+2 παιδια +1 τουτου. Ποιο ειναι πιο ασφαλη γιατι ακουω πολλα και τρεμω και ποσο το συνολο? Α. για Ναξο :-D

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω μόνο να σε ευχαριστήσω που παλιότερα με είχες βοηθήσει με κάτι που έψαχνα, μου απάντησες γρήγορα και ήταν πράγματι έτσι όπως μου τα είπες...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου θα σας απαντησω αυριο που θα παω στο γραφειο.σημερα δεν δουλευω.μαμα λευτερακι απο πειραια θα ξεκινησεις ε?δηλαδη να πατε και να φυγετε χωρις διανυκτερευση ε?θα σου πω.κατερινα χαιρομαι που βοηθησα.να ειστε καλα.ελενικ παρομοιως αυριο θα σου πω.φιλια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Από Πειραιά ? δεν ξερώ υπάρχει και άλλο λιμάνι ? που να βολεύει καλυτέρα ?

 

Ναι μας ενδιαφέρει για να πάμε πρωί και επιστρέψουμε βραδύ

μονό για το τάμα στην πανάγια θέλουμε να πάμε…….

 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ

.....

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας.ξεκιναω με τη μαμαλευτερακι.εριξα μια ματια.ναι υπαρχει ημερησιο ταξιδι.βεβαια θα πρεπει να μου πεις ακριβως ημερομηνια για να σου πω πιο συγκεκριμενα.λοιπον υπαρχει ταχυπλοο της χελενικ το οποιο φευγει 7:25 και φτανει 10:45.μετα φευγει απο εκει 17:30 και επιστρεφει πειραια 20:35.καλο δεν ειναι?επισης ειδα οτι υπαρχει και απο ραφηνα κατι που βολευει.οτι αλλο θες ρωτα με.

Link to comment
Share on other sites

ελενικ μου αποτι βλεπω εχει αρκετα δρομολογια.για τη μπλου σταρ δεν μπορω να σου πω τιμες γιατι δεν εχουμε συμβαση αλλα αυτο που θα σου προτεινα εγω ειναι η χελενικ η οποια φευγει 7:30 και φτανει 11:15.ο ενηλικας εχει 49ευρω το ατομο και το παιδι 25 ευρω.το τουτου εχει 82,50.αν τα βγαλεις με επιστροφη με τα χαι σπιντ της χελενικ εχουν ολα μαζι 448 ευρω.εχει και πρωι και βραδυ να επιστρεψεις απο εκει τις ημερομηνιες που μου εδωσες.η να φυγεις δηλαδη απο ναξο 11:30 και να φτασεςι πειραια 15:15 η να φυγεις 20:15 και να φτασεις 23:45.για τη μπλουσταρ δες εδω:http://www.bluestarferries.gr/intro.htmοτι αλλο θες ρωτα με

Link to comment
Share on other sites

elachl, καλημέρα, θέλω και εγώ βοήθεια!

Ψάχνω δρομολόγια από Αγ. Κων/νο για Σκόπελο και επιστροφή με αμάξι (14-21/8) . Τα δρομολόγια της Ηelenic seaways δε με βολευουν, ψάχνω της GA ferries που όταν τηλεφωνώ στην εταιρία όλο μου λένε από βδομάδα, ότι έχουν απεργία και τέτοια. Θα ήθελα να δεις αν στο δικό σου σύστημα έχεις παραπάνω πληροφορίες. Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλο μου κοριτσι οντως δεν υπαρχει τιποτα με τη GA υπαρχει η χελενικ μεχρι 17/06.μετα βλεπω τη χελας σπιντ καθε μερα 15:00 και φτανει 17:20.αυτο εξυπηρετει?αν βρω κατι αλλο θα σου πω τις επομενες μερες.14-21 ιουλιου η αυγουστου?

Link to comment
Share on other sites

Σ΄ευχαριστώ, το δρομολόγιο που μου γράφεις νομίζω δε μπαίνει αμάξι. Γι΄αυτό περιμένω την GA η οποία ακόμη δεν έχει βάλει δρομολόγια, νόμιζα μήπως εσύ εκεί έχεις κάποια εσωτερική πληροφόρηση. 14-21 /8 θέλω. Ευχαριστώ πάντως!

Link to comment
Share on other sites

παρε τηλ στο 2104121001 για τη σι τζετ να μαθεις περισσοτερα.δρομολογια γιαυτες τις ημερομηνιες υπαρχουν παντως.αν μαθω για τη GA θα σου πω.φιλια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα μωρακια μεχρι 5 ετων συνηθως αναλογα και την εταιρια παιρνουν εισιτηριο ασφαλεια το οποιο ειναι υποχρεωτικο για να ταξιδεψουν.δεν πληρωνουν τιποτα απλα πρεπει να υπαρχουν στη λιστα των επιβατων για λογους ασφαλειας.

Link to comment
Share on other sites

συνηθως ρωτανε ηλικια.καπου θα δεις να λεει ινφαντ.εγω δεν δουλευω ιντερνετ ναυτιλικα εχουμε αλλο συστημα αλλα δες το καλα μην σου χρεωσει ενηλικα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας.ξεκιναω με τη μαμαλευτερακι.εριξα μια ματια.ναι υπαρχει ημερησιο ταξιδι.βεβαια θα πρεπει να μου πεις ακριβως ημερομηνια για να σου πω πιο συγκεκριμενα.λοιπον υπαρχει ταχυπλοο της χελενικ το οποιο φευγει 7:25 και φτανει 10:45.μετα φευγει απο εκει 17:30 και επιστρεφει πειραια 20:35.καλο δεν ειναι?επισης ειδα οτι υπαρχει και απο ραφηνα κατι που βολευει.οτι αλλο θες ρωτα με.

 

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΥΤΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ

 

ΑΠΟ 17 ΈΩΣ 22 ΙΟΥΛΙΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΘΗΝΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΗΜΕΡΑ

 

ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ?

 

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ?

 

ΑΑΑΑΑΑΑΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ? Η ΝΑ ΝΟΙΚΙΑΣΟΥΜΕ ΕΚΕΙ?

Η ΒΟΛΕΥΕΙ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑΞΙ ?

 

ΟΠΟΙΟΙ ΚΟΠΕΛΑ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΗΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΕΛΕΝΗ………..

.....

Link to comment
Share on other sites

μαμαλευτερακι

Ττι να το κανεις το αυτοκινητο στην Τηνο?εμας δεν μας χρειαστεικε , ειχαμε παει και εμεεις ημερησια και αφου κατεβηκαμε απο το πλοιο πηγαμε με τα ποδια στην εκκλησια και προσκηνησαμε ειναι πολυ κοντα (παρε βεβαια καροτσι για τον μικρο) δεν θα προλαβεις και πολλα πραγματα αν εχει κοσμο, εμεις πειγαμε προσκηνησαμε μετα πηγαμε μια βολτα στα σοκακια ηπιαμε καφε μετα φαγητο και μετα παλι στο πλοιο για επιστροφη.για μια μερα δεν θες αυτοκινητο τσαμπα εξοδα, εχει και πλοιο και απο Ραφηνα οπως σωστα λεει η ελενη και κερδιζεις περιπου μιση ωρα και κατι απο εκει απο οπου σε βολευει.

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 λοιπον επειδη και εμεις θα παμε Σκοπελο φετος και εχω κλεισει ηδη τα εισητηρια θα σου πω οτι απο Αγιο κωνσταντινο εχει μονο με αυτοκινητο πλοιο το highspeed 1 και κοστιζουν 44 το ατομο τα παιδια μεχρι 5 ετων δωρεαν και το αυτοκινητο 90 ευρω.

τα δρομολογια ειναι για Σαβ/ριακο 15.00 και φτανει 17.35 καθημερινες νομιζω 12.00 το μεσσημερι αναχωρηση και για επιστροφη για σκ παλι 17.50 και φτανει 20.30 περιπου για καθημερινες γυρω στις 15.00, αλλοα πλιοο για αυτοκινητο απο εκει δεν υπαρχει μετα εχει απο Κυμη αλλα εχει δρομολογια μονο Τριτη και Σαββατο απο Βολο δεν ξερω.

 

αυτα ελπιζω να βοηθησα

Link to comment
Share on other sites

μαμαλευτερακι

Ττι να το κανεις το αυτοκινητο στην Τηνο?εμας δεν μας χρειαστεικε , ειχαμε παει και εμεεις ημερησια και αφου κατεβηκαμε απο το πλοιο πηγαμε με τα ποδια στην εκκλησια και προσκηνησαμε ειναι πολυ κοντα (παρε βεβαια καροτσι για τον μικρο) δεν θα προλαβεις και πολλα πραγματα αν εχει κοσμο, εμεις πειγαμε προσκηνησαμε μετα πηγαμε μια βολτα στα σοκακια ηπιαμε καφε μετα φαγητο και μετα παλι στο πλοιο για επιστροφη.για μια μερα δεν θες αυτοκινητο τσαμπα εξοδα, εχει και πλοιο και απο Ραφηνα οπως σωστα λεει η ελενη και κερδιζεις περιπου μιση ωρα και κατι απο εκει απο οπου σε βολευει.

 

ayto afora esena

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...