Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Επαφές στην (συζυγική ή μη) σχέση (ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ)


Πόσο συχνά έχετε επαφές με τον/την σύζυγο (ΟΧΙ στην εγκυμοσύνη)  

543

  1. 1. Πόσο συχνά έχετε επαφές με τον/την σύζυγο (ΟΧΙ στην εγκυμοσύνη)

    • σπάνια εώς καθόλου (1 φορά το δίμηνο + πιο σπάνια)
      88
    • λίγες φορές (1 φορά το μήνα)
      123
    • μερικές φορές (3-4 φορές το μήνα)
      200
    • αρκετές φορές (1-2 φορές την εβδομάδα)
      340
    • πολλές φορές (σχεδόν κάθε μέρα, περισσότερες φορές μέσα στην εβδομάδα)
      172


Recommended Posts

πόσο συχνά ανά εβδομάδα έχετε επαφές με τον/την σύζυγο;

 

(ΟΧΙ στην εγκυμοσύνη - για την εγκυμοσύνη υπάρχει ξεχωριστή ψηφοφορία)

 

 

προς αποφυγη χρήσης του site απο spam ή κακόβουλους χρήστες (που θα αναζητήσουν σχετικές λέξεις στο διαδίκτυο) παρακαλώ χρησιμοποιήστε αυτό το θέμα http://parentscafe.gr/showthread.php?t=2517 προς συζήτηση γενικής φύσεως περι επαφών.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 172
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • monos

    monos 11 δημοσιεύσεις

  • jo89

    jo89 9 δημοσιεύσεις

  • pitsoulis

    pitsoulis 8 δημοσιεύσεις

  • gd36

    gd36 6 δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

δεν ξερω αν πρεπει να ψηφισω:rolleyes: γιατι λογω επαγγελματος δικου του λειπει συχνα ταξιδια αλλα οταν ειναι εδω συνηθως μερα παρα μερα και καμια φορα και καθε μερα.;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άμα το είχες 2-3 φορ'ες το μήνα, πολύ θα σου φαινόταν...

Πού ειναι οι παλιές καλές εποχές που οι άντρες κυνηγούσαν τις γυναίκες τους για...;

Για να μάθουμε να θέλουμε ισότητα...:lol::lol:

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στα νιάτα μας όταν περνούσε μια μέρα χωρίς κοκο παραπονιόταν!! Τώρα 1-2 την εβδομάδα και αν δεν είμαι κουρασμένη το "στριμόχνω" και αυτό στο τέλος της ημέρας!! Αν δεν δούλευα θα μασταν καλύτερα...μα απορώ που την βρίσκει την όρεξη..........αλλα να μου πεις εκέινος έχει μόνο την δουλειά του! Αντρες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

2 φορες την βδομαδα ειναι σιγουρες πολλες φορες και μερα παρα μερα αλλα ενταξει τωρα εχουμε και την μικρη και δυσκολεψαν τα πραγματα

γιατι συνηθως η περιμενουμε να κοιμηθει δηλαδη γυρω στις 11 το βραδυ η πριν ξυπνησει

Η οικογενοια μου ειναι ολη μου η ζωη

 

328e.jpg328ep3.png

Link to comment
Share on other sites

ο άντρας μου θέλει κάθε μέρα αλλά εγώ καμιά φορά βαριέμαι και τον αφήνω μόνο... τι να κάνω?είναι 40 ετών.:oops:

Καλέ πού κολλάει η ηλικία; :lol:

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Πριν την εγκυμοσύνη, 1 φορά την εβδομάδα περίπου,στην εγκυμοσύνη 1 φορά στις 2 εβδομάδες και τώρα με τον μπέμπη κάθε 2 μέρες!!!Πάντως όταν έχω πονοκέφαλο και δεν έχω όρεξη,ο δικός μου επιμένει και τελικά...με το άθλημα περνάει!!:cool:

n0tup2.png και θηλάζουμε!!!:D

 

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

Όταν είμασταν χωρίς παιδιά όχι, τώρα για μένα ναι.:oops:

klouzeau, μία από τα ίδια. Προ παιδιών, συνέχεια τουλάχιστον κάθε δεύτερη μέρα. Μετά τα παιδιά..... 1-2 φορές και μπορεί και λιγότερο...:oops:

Απλώς, δεν αντέχω...10-11 ώρες λείπω στη δουλειά, μετά 2 παιδιά, σπίτι, υποχρεώσεις, τον ...παραμέλησα λίγο...:oops:. Καμμιά φορά μου λέει θα βρω ..γκ@μενα, του λέω και εγώ στη θέση σου θα έβρισκα!:lol:

 

Παιδιά αλήθεια λέτε τώρα ή κοροϊδευόμαστε; (όχι για να ανοίξω καμιά τρύπα να κρυφτώ δηλ.)

Αμα τη βρεις, πάρε με μαζί σου....

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και μένα μου λέει για γκόμενα:cool:Προς το παρόν είναι μόνο λόγια.Νομίζω:rolleyes:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Το παγώνω. Ρε λες?:rolleyes:

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Δηλαδή 1 φορά,άντε 2 τη βδομάδα είναι πολύ?Να το πώ στον άντρα μου να μη γκρινιάζει:P

κάπου εκεί πρέπει να παίζουμε κι εμείς (μέσο όρο), ειλικρινά δεν προλαβαίνω να καταλάβω πότε μπαίνει βγαίνει κάθε βδομάδα, και δεν έχουμε και παιδάκι ακόμα :lol:

κάποιες φορές κι εμένα γκρινιάζει όπως είπε μα φίλη, αλλά τί να γίνει, αλλιώς το βλέπουν οι άνδρες το θέμα!

προσωπικά δε θα με χάλαγε και διαρκώς, θεωρώ όμως ότι θα ήταν βιαστικό και ρηχό, απ'την άλλη άκρως λυτρωτικό (μη πω για τα νεύρα που τα καλμάρει)...;)

ένα τόσο δα ανθρωπάκι με κάνει καλύτερο άνθρωπο, σ'αγαπώ!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...