Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΧΟΛΙΚΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΝΗΚΩ ΣΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΓΟΝΕΩΝ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ. ΕΧΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΣΧΟΛΕΙΚΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αν εννοεις μηνιαιο ημερολογιο μπορεις να κανεις αυτο που εκανα κι εγω στις αρχες του 2008 για τους παππουδογιαγιαδες.Πηρα μια ομορφη και αντιπροσωπευτικη για καθε μηνα φωτο της κορης μου και μεσα απο προγραμμα pdf προσεθεσα τις μερες,στις αργιες και τα σκ εβαλα χρωμα και μερικα χαρουμενα σχεδια τριγυρω επισης σχετικα με τον καθε μηνα...Περιττο να σου οτι ξετρελαθηκαν...Μπορεις να ζητησεις απο τους γονεις φωτο των παιδιων τους και να κανεις το ιδιο...Αλλα εσυ θα εχεις δουλεια εις πολλαπλουν αφου για καθε παιδι θα πρεπει να βαζεις τη δικη του φωτο...Καλη επιτυχια!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...