Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Θηλασμός και σεξ: κι αναρωτιόμουν πού αλλού βλάπτει ο θηλασμός..


glitter

Recommended Posts

Κορίτσια θα πέσω κάτω από τα γέλια.. :lol::lol::lol:

Διάβασα σε ένα τόπικ που έλεγε μια κοπέλα πως ο γιατρός της τής είπε να έχει επαφές 40 μέρες μετά τη γέννα (λογικό) και αφού τελειώσει με το θηλασμό και αφού αδιαθετήσει!

Προφανώς δεν τα βάζω με την κοπέλα αλλά με το γιατρό και τη βλακεία του. Δηλαδή όσες θηλάζουμε μακροχρόνια (εγώ 16 μήνες και συνεχίζω), είμαστε καμένα χαρτιά!! Δεν το συζητάω αν δεν έχουμε αδιαθετήσει κιόλας. Πάω για τον καιάδα... Και οι άντρες μας να κόψουν το λαιμό τους!!! Θηλάζουσες μαμάδες ενωθείτε!!!

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 97
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαλλον η γυναικα του, για να τον αποφευγει, του λεει οτι θηλαζει ακομα και οτι δεν κανει στην περιοδο του θηλασμου.....το ΄χαψε κι αυτος....

 

 

Να το έχουμε κι εμείς για δικαιολογία, όταν δεν έχουμε όρεξη!!

Μα είναι στα καλά του?:rolleyes:

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

είμαι σίγουρη ότι καμία πελάτισσα αυτού του γιατρού δεν θηλάζει μετά τις 40 μέρες γιατί χάρη στην υποστήριξή του σε όλες κόβεται το γάλα. Και αν δεν τους κοπεί μόνο του τους το κόβει με χάπια αφού μετά τις 40 μέρες δεν τους προσφέρει τίποτα.

Το ανθολόγιο με τις κοτσάνες περί θηλασμού δεν έχει τελειωμό

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

είμαι σίγουρη ότι καμία πελάτισσα αυτού του γιατρού δεν θηλάζει μετά τις 40 μέρες γιατί χάρη στην υποστήριξή του σε όλες κόβεται το γάλα. Και αν δεν τους κοπεί μόνο του τους το κόβει με χάπια αφού μετά τις 40 μέρες δεν τους προσφέρει τίποτα.

Το ανθολόγιο με τις κοτσάνες περί θηλασμού δεν έχει τελειωμό

 

Ο συγκεκριμένος γιατρός νομίζει ότι ο θηλασμό διαρκεί 40 ημέρες το πολύ!

(ούτε οι γάτες θηλάζον τόσο λίγο!!!)

Link to comment
Share on other sites

κ γιατι δε πρεπει να κανεις σεξ οταν θηλαζεις?μη κουνηθει πολυ το γαλα και γινει μιλκ σεικ?:twisted:

ααχαχααχαχχααχαχααχααχαχα καλοοοοοοο

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

κ γιατι δε πρεπει να κανεις σεξ οταν θηλαζεις?μη κουνηθει πολυ το γαλα και γινει μιλκ σεικ?:twisted:

 

Ναι γιατι? Λιγο το χεις να παθεις τετοιο πραγμα? :mrgreen:Κι αν φας και καμια φραουλα...μιλκ σεικ φραουλα!

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι γιατι? Λιγο το χεις να παθεις τετοιο πραγμα? :mrgreen:Κι αν φας και καμια φραουλα...μιλκ σεικ φραουλα!

εγω που εχω ταττου στο ενα στηθος ενα τριανταφυλλο οταν θηλαζα τι εδινα η μανα?μιλκ σεικ τριανταφυλλου αχαχααχαχχαα σε καλο σας σημερα

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατι? Λιγο το χεις να παθεις τετοιο πραγμα? :mrgreen:Κι αν φας και καμια φραουλα...μιλκ σεικ φραουλα!

 

οκ να φας φραουλα.αν φας παστιτσιο τι γινεται?η καμια γαρδουμπα?μιλκ σεικ γαρδουμπα???δε λεει!!!απαπα καλα τα λεει ο γιατρος εχει δικιο κοριτσια!:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

οκ να φας φραουλα.αν φας παστιτσιο τι γινεται?η καμια γαρδουμπα?μιλκ σεικ γαρδουμπα???δε λεει!!!απαπα καλα τα λεει ο γιατρος εχει δικιο κοριτσια!:mrgreen:

 

θες να θηλασεις και θα τρως και παστιτσιο?! Οχι φιλε μου! Δε καταλαβες καλα! Να ψοφησεις της πεινας! Οι περισσοτερες τροφες απαγορευονται ετσι κι αλλιως!

 

 

Link to comment
Share on other sites

θες να θηλασεις και θα τρως και παστιτσιο?! Οχι φιλε μου! Δε καταλαβες καλα! Να ψοφησεις της πεινας! Οι περισσοτερες τροφες απαγορευονται ετσι κι αλλιως!

 

καλα λες!κ εγω που θηλαζω μη νομιζεις με σκετο νερο τη βγαζω εδω και 3.5 μηνες!:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

καλα λες!κ εγω που θηλαζω μη νομιζεις με σκετο νερο τη βγαζω εδω και 3.5 μηνες!:mrgreen:

 

Ελπιζω να ειναι σε θερμοκρασια 23,2755 βαθμων κελσιου, ετσι? Αλλιως καλυτερα να διακοψεις το θηλασμο!

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελπιζω να ειναι σε θερμοκρασια 23,2755 βαθμων κελσιου, ετσι? Αλλιως καλυτερα να διακοψεις το θηλασμο!

καλυτερα να κοψει το νερο ισως?

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να ειναι σε θερμοκρασια 23,2755 βαθμων κελσιου, ετσι? Αλλιως καλυτερα να διακοψεις το θηλασμο!

ωχ!οχι ειναι σε θερμοκρασια 25 βαθμων!λες να μου ξυνισει το γαλα?να πιασει πετσα?λες να γινει ξυνογαλο!!?!!?!? παω να παρω φορμουλα!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ε οχι! καλυτερα να κοψει το θηλασμο! Ολα εκει δεν καταληγουν? :mrgreen:

δυστυχως ολα εκει.ομως νιωθω οτι πλεον η ενημερωση κερδιζει εδαφος,και δεν αναρωτιομαστε για κατι κουλο που ακουμε απλα το κανουμε χ αμεσως.οποτε κατι καλο γινετε.;)

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα για ολα φταιει ο θηλασμος σωστα!

δε κανει κακα το μωρο?φταιει ο θηλασμος

δε κοιμαται?φταιει ο θηλασμος

ξυνει το αριστερο του αυτι?φταιει ο θηλασμος

δε πιανετε ΑΝΤ1 ?παλι ο θηλασμος φταιει

ε κοφτε τον να ηρεμησουμε επιτελους ποοοο

Link to comment
Share on other sites

Μίτση εσύ που θηλάζεις, να τρως σκόνη σοκολάτας! Μετά το σεξ, να είναι σοκολατούχο το γάλα σου!

 

Υ.Γ. Ανακινήστε καλά να διαλυθεί η σκόνη, πριν τη χρήση-θηλασμό!

Shake well before use.

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μίτση εσύ που θηλάζεις, να τρως σκόνη σοκολάτας! Μετά το σεξ, να είναι σοκολατούχο το γάλα σου!

 

Υ.Γ. Ανακινήστε καλά να διαλυθεί η σκόνη, πριν τη χρήση-θηλασμό!

Shake well before use.

χαχαχαχαχαχαχαχαχα:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αναλωση κατα προτιμηση κοιταξε στο κατω μερος του στηθους!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχα:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αναλωση κατα προτιμηση κοιταξε στο κατω μερος του στηθους!

Για τα πεσμένα.....

Για τα στητά πού το αναγράφει;;;;:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Για τα πεσμένα.....

Για τα στητά πού το αναγράφει;;;;:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ουυυυυυυυυυυ!!!τι μας ειπες τωρα?!!!!που αμα δεν φοραω σουτιεν σκονταφτω συνεχεια και το τριανταφυλακι μου εχει γινει αναριχωμενη τριανταφυλλια

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

ουυυυυυυυυυυ!!!τι μας ειπες τωρα?!!!!που αμα δεν φοραω σουτιεν σκονταφτω συνεχεια και το τριανταφυλακι μου εχει γινει αναριχωμενη τριανταφυλλια

Χαχαχαχαχαχαχα είσαι τρελή!

Μιλας εσύ;;;;; Που μετά τη γέννηση του μικρού αναβαθμίστηα και από το 75Α, πήγα στο 75Β!!!! Τώρα καταβάλλω λιγότερη προσπάθεια να το βρω, πού είναι.....

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...