Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολογος


Recommended Posts

Καλησπερα..Με την γυναικα μου ειχαμε περαση σχετικα δυσκολη εγκυμοσηνη λογο αμνιοπαρακεντησης που υπηρχε πυθανοτητα τρισωμιας..τελος καλο ολα καλα!! Γεννηθηκε ενα υγειεστατο κοριτσακη βαρους 3,180γρ και υψους 51,5 εκκατοστων..Ο γιατρος μας ειναι ο Κυριος Μιλτιαδης Παπαδακης στο περιστερι(ΑΤΤΙΚΗ) www.mpapadakis.gr .Ειναι εξερετος ανθρωπος και φοβερος επιστιμονας και δεν κοιταη τον πελατη στην τσεπη..1300 ευρω φυσιολογικα η καισαρικη,θελει να σε βλεπει 2 φορες τον μηνα τουλαχιστον γραφει συνταγες με τα φαρμακα και δεν πληρωνης μια στο φαρμακειο..Ειναι ανθρωπος και δενετε με την καθε γυναικα που συνεργαζετε για την εγκυμοσηνη..μιλαμε πρωτη φορα στην ζωη μου βλεπω γιατρο να ξεγεναει και μετα που ερχετε η ωρα να φυγεις να συγκηνητε τοσο πολυ που να δακριζει και βα σου λεη ¨στεναχωριεμε που δεν θα σας ξανα δω σας ειχα συνηθηση τοσο καιρο και να μην χαθουμε να περνατε να με βλεπετε καμια φορα απο το ιατρειο με την μικρη να την βλεπω και εγω..Με ολους ετσι ειναι.!!!!!! Ο ανθρωπος ειναι καταπληκτηκος και μακαρι να ηταν ολοι σαν αυτον..δεν ειναι σαν κατι γιατρους που σε ξεπετανε και δεν σου λενε τιποτα.οταν πας δεν εχεις να τον ρωτησης κατι και φευγεις χωρις να εχεις απορια!!!!!!! ΑΠΛΑ ΕΝΑς ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΕΠΥΣΤΗΜΟΝΑΣ.. ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟ ΚΥΡΙΟ ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ..Αξιζει να τον επισκευτη μια γυναικα..Ειμαι τοσο συγουρος που βαζω το χερι μου στην φωτια για αυτον τον ανθρωπο

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις


Καλησπερα..Με την γυναικα μου ειχαμε περαση σχετικα δυσκολη εγκυμοσηνη λογο αμνιοπαρακεντησης που υπηρχε πυθανοτητα τρισωμιας..τελος καλο ολα καλα!! Γεννηθηκε ενα υγειεστατο κοριτσακη βαρους 3,180γρ και υψους 51,5 εκκατοστων..Ο γιατρος μας ειναι ο Κυριος Μιλτιαδης Παπαδακης στο περιστερι(ΑΤΤΙΚΗ) www.mpapadakis.gr .Ειναι εξερετος ανθρωπος και φοβερος επιστιμονας και δεν κοιταη τον πελατη στην τσεπη..1300 ευρω φυσιολογικα η καισαρικη,θελει να σε βλεπει 2 φορες τον μηνα τουλαχιστον γραφει συνταγες με τα φαρμακα και δεν πληρωνης μια στο φαρμακειο..Ειναι ανθρωπος και δενετε με την καθε γυναικα που συνεργαζετε για την εγκυμοσηνη..μιλαμε πρωτη φορα στην ζωη μου βλεπω γιατρο να ξεγεναει και μετα που ερχετε η ωρα να φυγεις να συγκηνητε τοσο πολυ που να δακριζει και βα σου λεη ¨στεναχωριεμε που δεν θα σας ξανα δω σας ειχα συνηθηση τοσο καιρο και να μην χαθουμε να περνατε να με βλεπετε καμια φορα απο το ιατρειο με την μικρη να την βλεπω και εγω..Με ολους ετσι ειναι.!!!!!! Ο ανθρωπος ειναι καταπληκτηκος και μακαρι να ηταν ολοι σαν αυτον..δεν ειναι σαν κατι γιατρους που σε ξεπετανε και δεν σου λενε τιποτα.οταν πας δεν εχεις να τον ρωτησης κατι και φευγεις χωρις να εχεις απορια!!!!!!! ΑΠΛΑ ΕΝΑς ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΕΠΥΣΤΗΜΟΝΑΣ.. ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟ ΚΥΡΙΟ ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ..Αξιζει να τον επισκευτη μια γυναικα..Ειμαι τοσο συγουρος που βαζω το χερι μου στην φωτια για αυτον τον ανθρωπο

Ο Κ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ!!! ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΙ ΟΛΑΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΝΙΩΣΑ ΠΟΛΥ ΑΝΕΤΑ!!! ΛΥΝΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΟΥ ΣΕ ΚΑΘΟΔΗΓΕΙ ΣΩΣΤΑ ΣΕ ΕΜΨΥΧΩΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΣΗΚΩΝΕΙ ΟΤΙ ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΛΕΣΕΙΣ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ...ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ...ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ...ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΝΩ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ!!!! ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙ ΕΙΧΑ ΛΑΘΟΣ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΗ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΔΕΙΧΝΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ....ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΙ ΗΣΥΧΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ....ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...