Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

λεκες απο στυλο


bipe21

Recommended Posts

η αγαπημενη μου κορουλα , ζωγραφισε 2 καρεκλες κουζινα με στυλο στο σπιτι της αδελφης μου!

η καρεκλες ειναι απο ενα υλικο σαν δερμα(μπορει και να ειναι) σε σομον χρωμα.... το στυλο ειναι μπλε και εχει βαλει ολη της την αφηρημενη τεχνη!

δοκιμασα:

υγρο πιατων

χρωλινη

ζιφ

οινοπνευμα μπλε

 

 

τι αλλο να δοκιμασω?

αν δεν τα καταφερω θα πρεπει να της τις αλλαξω!

ευχαριστω

τα ματια σου η ζωη μας ολη

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου!!εγω παντως αμα λερωθουν τα ρουχα μου με στυλο,,βαζω γαλα κ το αφηνω για λιγη ωρα και φευγει!για δοκιμασε το μπας και γινει τιποτα!:D

as1cJNt0g410000Nzc3MjVsenwwNjBkfHRvIHBpdHNpcG9wYWtpIG1vdSBlaW5haS4uLg.gif
Link to comment
Share on other sites

η αγαπημενη μου κορουλα , ζωγραφισε 2 καρεκλες κουζινα με στυλο στο σπιτι της αδελφης μου!

η καρεκλες ειναι απο ενα υλικο σαν δερμα(μπορει και να ειναι) σε σομον χρωμα.... το στυλο ειναι μπλε και εχει βαλει ολη της την αφηρημενη τεχνη!

δοκιμασα:

υγρο πιατων

χρωλινη

ζιφ

οινοπνευμα μπλε

 

 

τι αλλο να δοκιμασω?

αν δεν τα καταφερω θα πρεπει να της τις αλλαξω!

ευχαριστω

 

 

γαλα να δοκιμασεις!!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω! θα τα δοκιμασω! ετοιμαζομαι για επισκεψη με ενα γαλα και εναν αφρο ξυρισματος!

αχ μακαρι να βγουν!

τα ματια σου η ζωη μας ολη

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καθαρο οινοπνευμα δοκιμασες?εγω τετοιο εβαλα στον δερματινο καναπε μου που μου τον ειχαν κανει πινακα του πικασο:P κ ειναι κ ασπρος...παντως εφυγε

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...