Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΝΟΣΟΛΟΓΟΙ


PATY

Recommended Posts


Διαφημίσεις


γεια σου !

Ειναι στο locus medicus στο διαγνωστικο κεντρο και λεγεται Τσιλιβακος.

Ειναι πολυ της λεπτομεριας.....παρα πολυ.....

Αν ψαξεις στο google locus medicus θα βρεις ολα τα απαραιτητα στοιχεια σε περιπτωση που θελεις να ερθεις σε επικοινωνια μαζι του.

Ενα γνωστο μου ζευγαρι πηγαινει εκει και ειναι ευχαριστημενοι, εγω δεν συνεχισα σε αυτον γιατι βρηκα γυναικολογο που τα συνδυαζει και τα ... δυο !!!

Ειμαι Ερωτευμενη με την κορη μου !!!

Link to comment
Share on other sites

Σ"ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ,ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΒΡΗΚΕΣ ? ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΨΑΧΝΩ,ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ,ΘΑ ΕΡΘΩ ΑΠΟ ΚΡΗΤΗ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ¨Σ"ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....

Link to comment
Share on other sites

γεια σου κ παλι !!!

Ο γυναικολογος λεγεται Πετρογιαννης κ ειναι στο Ιασω. Ειναι πολυ καλος σαν γιατρος και σαν ανθρωπος.

Δεν χρειαστηκε να συνεχισω σε ανοσολογο γιατι και ο ιδιος μου γραφει τις εξετασεις που χρειαζομαι. Ειναι επιμελητης στο ναυτικο νοσοκομειο αθηνων, και ειδικευεται και στην εξωσωματικη.

Τωρα βεβαια εκει στην Κρητη δεν υπαρχει καποιος?

Γιατι κοπελα μου ταλαιπωρησαι?

Ειναι μαλλον μπελας να πηγαινοερχεσαι.Χαρα στην υπομονη σου.ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ !!!

Ειμαι Ερωτευμενη με την κορη μου !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Καλημέρα.

Ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα γνωρίζει να μου συστήσει ανασολόγο στην Αθήνα. Έχω κάνει δύο φορές εξετάσεις για ΝΚ και έχουν βγει ανεβασμένα ο γιατρός μου συνέστησε να μην κάνουμε τίποτα ακόμη αλλά θα ήθελα και μία δεύτερη γνώμη από κάποιον πιο ειδικό. Σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα.

Κορίτσια θα ήθελα να ρωτήσω τι είναι ΝΚ και πως γίνονται οι εξετάσεις αυτές????Σε τι γιατρό πρέπει να πάω για να κάνω τις εξετάσεις αυτές????

Θα ήθελα να μου προτείνετε αν ξέρετε κάποιον ανοσολόγο στην Θεσσαλονίκη.

Αν όχι μπορεί κάποιος να μου πεί για ανοσολόγο στην Αθήνα????Και ας πηγαινοερχόμαστε....

Θέλουμε πολύ να έρθεις..............

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Kαλησπέρα,

ψαχνουμε για εναν ''καλο'' ανοσολόγο για μια πολυ δυσκολη και σοβαρη περιπτωση φιλικου προσωπου μου.

Θα παρακαλουσα οποιος ξερει καποιον να σπευσει ....

Γιαννής 1/7/2006 + Νικόλας 20/10/2009

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

απο την ομάδα moderators

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...