Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΕΤΑΛΛΙΚΑ ΚΑΡΑΒΑΚΙΑ-ΒΑΡΚΟΥΛΕΣ


val

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ. ΒΑΦΤΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΕΤΑΛΛΙΚΑ ΚΑΡΑΒΑΚΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ, ΣΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ LAPIN HOUSE (4,40 EYRO) & H Victoria Wed Stories ΣΤΟ site ΤΗΣ. ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΕΤΑΛΛΙΚΑ ΚΑΡΑΒΑΚΙΑ?

 

PLEASE HELP!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα

 

εννοεις αυτα τα πλακε?

αν ναι ξερω ενα μαγαζι που ειχα παρει τις μπουμπουνιερες του γαμου μου και μια γνωστη ειχε παρει τετοια στην βαπτιση του γιου της

Ειναι στον Πειραια, αν ειναι αυτα να σου δωσω το τηλεφωνο

 

με το καλο η βαπτιση :)

hI1Vp3.png

1CJdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Theni μου, σ'ευχαριστώ για την απάντηση. Εννοώ αυτές που βρίσκονται στο στο site της Victoria Wed Stories (Βάπτιση, Μπομπονιέρες, η 47 μπομπονίερα) εκεί έχει 3 βαρκούλες-καραβάκια. Σ'αυτό το στύλ ψάχνω κάτι. Γενικά κυκλοφορεί και στα περιοδικά βάπτισης, αλλά επειδή μένω στην επαρχία, θα έρθω 1-2 μέρες στην Αθήνα για να βρώ υλικά. Επομένως αν κάποιος γνωρίζει που μπορώ να τις βρώ για να μην ψάχνω στα τυφλά διότι δεν έχω χρόνο.

 

Σας ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

Theni μου, σ'ευχαριστώ για την απάντηση. Εννοώ αυτές που βρίσκονται στο στο site της Victoria Wed Stories (Βάπτιση, Μπομπονιέρες, η 47 μπομπονίερα) εκεί έχει 3 βαρκούλες-καραβάκια. Σ'αυτό το στύλ ψάχνω κάτι. Γενικά κυκλοφορεί και στα περιοδικά βάπτισης, αλλά επειδή μένω στην επαρχία, θα έρθω 1-2 μέρες στην Αθήνα για να βρώ υλικά. Επομένως αν κάποιος γνωρίζει που μπορώ να τις βρώ για να μην ψάχνω στα τυφλά διότι δεν έχω χρόνο.

 

Σας ευχαριστώ πολύ!!!

 

δες στο θεμα που έχει την λιστα με τα καταστήματα υλικων για μπομπονιερες πχ sthn adorex στο e-shopgamoy όχι στα καταστήματα με έτοιμες μπομπονιερες...έχει και άλλα στο google αν ψάξεις

1129643tvsq1yiqpw.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

karavia.jpg

 

 

Αυτά τα καραβάκια ψάχνω αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει.

 

se afto to site http://www.mpomponieres.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=55&Itemid=59〈=el&limitstart=2

brika paromoies mpomponieres me aftes pou psaxneis.

to magazi einai ston kolono.

elpizo na voithisa!!!![/img]

wobz4vsv31g4fym5.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σασ κοριτσια, ειμαι καινουρια στην παρεα. βαφτιζω και εγω το γιο μου τελοσ ιουνιου και εχω ξετρελαθει με τα μεταλλικα καραβακια μπομπονιερεσ, σαν αυτα που εχει το lapin house (4,40 eyro) & h victoria wed stories στο site τησ. ξερει καποιοσ που μπορω να βρω αυτα τα μεταλλικα καραβακια?

 

Please help!!!!!

tα καραβακια αυτα τα εχει και ο αντωνοπουλος στον κορυδαλλο, δε θυμαμαι τιμη ομως.

*O μονος πραγματικος χρόνος είναι το εδώ και το τώρα

 

Όταν καταλάβουμε τι σημαίνει ελπίδα, θα πάψουμε να πιστεύουμε σ' αυτήν...

aMppp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 1 month later...

κοριτσια καλησπερα

 

εμεις ειμαστε Κερκυρα και το θεμα της βαφτισης του υιου (πρωτοτοκου) ειναι τα καραβακια. εκλεισα προσκλησεις σε σχημα καραβακι και ψαχνω (οικονομικες) μπομπονιερες καραβακια. καμια ιδεα?

εχω δει κ εγω αυτα τα μεταλικα καραβακια τα οποια ειναι σουπερ αλλα πανε 3 ευρω εδω κ το θεωρω υπερβολικο ιδιως μιασ κ το τραπεζι θα κοστισει 30 το ατομο!

 

Που να τα πουλανε αραγε χονδρικης??

 

Για γλυκο (αν κανω - το σκεφτομαι) σκεφτομαι μαρζιπαν ή βανιλια (υποβρυχιο) . Υπάρχει βεβαια κ η αποψη να μην κανω στην εκκλησια (θα παρε3ηγη8ω λετε???) αφου στο τραπεζι εχω παραγγειλει φρουτοσαλατα με παγωτο για τον καθενα, και στο τραπεζακι στην υποδοχη λεω να εχω λουκουμια, marshmallows, smarties κ χωνακια για να τα γεμισω να τα δωσω στα παιδακια ..κ σε οποιον αλλο θελει!

 

Για πειτε...

Patri

My prince was born on 2/12/08

 

[/url]line_m121_beg_40_time_1228194000_text_cf20f0f1e9e3eae7f0dceaeff220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ώραια όλα όσα λές. Όσο για καραβάκια χονδρική, δες στο http://www.parisis.com.gr από εκεί πήρα και εγώ μέσω μιας γνωστής μου. Έχει αρκετά σχέδια στον καινούργιο κατάλογο.

Επίσης έχω να σου προτείνω για στολισμό κολυμπήθρας, αν κάνεις, ύφασμα γάζα με κρεμαστά καραβάκια χάρτινα, σαν αυτά που φτιάχναμε μικρές. Εγώ έτσι σκέφτομαι να κάνω..:-)

v6Khp3.pngBoDsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω Ιωαννα ...ξετρελλαθηκα με αυτα που ειδα στον καταλογο! Τα θελω όλα!!

 

Από τιμές άραγε??

 

Για την κολυμπηθρα σκεφτομα διχτυ ... καλη κ η ιδεα σου. Σκεφτομαι τετοια καραβακια στο τραπεζι με τα γλυκα στο μαγαζι που θα φαμε... κ επισης σκεφτηκα χθες αντι να βαλω τα γλυκα σε βαζα να τα βαλω σε κουβαδακια!

Patri

My prince was born on 2/12/08

 

[/url]line_m121_beg_40_time_1228194000_text_cf20f0f1e9e3eae7f0dceaeff220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 9 months later...

Αυτά τα καραβάκια ψάχνω αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει. Εκτός από τα καταστήματα Μπάρκας, Αντωνόπουλος που δεν έχουν site για να παραγγείλεις πού αλλόυ μπορώ να τα βρω φθηνά? (Κάτω από 2,90 που τα βρήκα από το elxisdoro)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτά τα καραβάκια ψάχνω αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει. Εκτός από τα καταστήματα Μπάρκας, Αντωνόπουλος που δεν έχουν site για να παραγγείλεις πού αλλόυ μπορώ να τα βρω φθηνά? (Κάτω από 2,90 που τα βρήκα από το elxisdoro)

 

Αχ, εγώ βρήκα και τον προμηθευτή, αλλά δεν δίνει λιανικής! http://www.olgazafiraki.gr

Vd4Sp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμείς τα πήραμε από το www.chiosmariage.gr 2 ευρώ. Μας τα έστειλαν συσκευασμένα στην Αθήνα και ήταν αυτά που είχαμε δει στο lapin. Δεν ξέρω αν πληρώσαμε κάτι συμβολικό για μεταφορά - ίσως 5 ευρώ που στο τέλος μας τα έκοψαν-, θα το θυμάται η γυναίκα μου αυτό, αν θέλετε τη ρωτάω.

Εννοείται κόστιζε τόσο, έτοιμη, με τα κουφέτα, που διαλέξαμε εμείς.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...