Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

υποπτα καρουμπαλα στι κεφαλι


Recommended Posts

βοηθεια κοριτσια!!!!!!!μενω πατμο,δεν εχουμε εδω και χρονια παιδιατρο,ο γιος μου 4μιση ετων,ενω ειναι καλα στην υγεια του,και στη διαθεση του γενικοτερα,παρουσιασε χτες ενω επαιζε στη θαλασσα,ενα καρουμπαλο μεγεθους φουντουκιου πισω απ το αυτι του,γυρισαμε σπιτι,τον εκανα μπανιο κι εβγαλε αλλα τρεια,στο πισω μερος του κεφαλιου.

δεν τον πονανε,δεν ειναι κοκκινα η ερεθισμενα,ειναι σκληρα σα κοκαλακι,δεν εχει πυρετο η αλλαγη στη διαθεση.

τον πηγα στο ιατρικο κεντρο,του καναν μια εξεταση αιματος η οποια βγηκε καθαρη και μ εστειλαν σπιτι μου,εγω ομως ανησυχω πολυ!!!!

δεν εχουν αλλαξει απο χτες,δεν μικρυναν,ουτε μεγαλωσαν,ομως φοβαμαι!!μηπως μπορει κανεις να βοηθησει?υπαρχει στο φορουμ ενας παιδιατρος η κατι τετοιο?

ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...