Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΤΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ


Recommended Posts

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ (ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ) ΠΟΥ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ (ΜΙΚΡΟΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ) ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ

 

ΠΡΙΝ ΑΠΟ 5 ΜΗΝΕΣ ΔΙΑΓΝΩΣΤΗΚΕ ΑΣΘΕΝΟΣΠΕΡΜΙΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ (15.000.000 ΣΠΕΡΜ. ΜΕ 1% ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ).ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΕΠΙΣΚΕΥΤΗΚΑΜΕ ΟΥΡΟΛΟΓΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΠΑΡΕΠΕΜΨΕ ΣΕ ΕΙΔΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΙΡΙΟ ΣΠΕΡΜΟΛΟΓΙΑΣ.ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΞΕΚΙΝΗΣΗ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΡΑΝΤΕΥΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΙΚΑ.

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΟ ΕΡΓΑΣΤΙΡΙΟ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΙΔΙΑ ΣΥΝ ΟΤΙ ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΚΕ ΕΝΤΕΡΟΚΟΚΟΣ ΣΤΟ ΣΠΕΡΜΑ.Ο ΟΥΡΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΤΙΚΑ ΓΙΑ 1 ΜΗΝΑ.ΕΩΣ ΟΤΟΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΜΗΝΑΣ ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΡΙΣΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΠΑΝΑΕΞΕΤΑΣΤΩ ΠΡΟΧΩΡΙΣΑΜΕ ΣΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΟΠΟΥ ΕΚΕΙ ΜΑΣ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΣΥΖΥΓΟΥ "ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ".ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΝΤΕΡΟΚΟΚΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟΝ ΟΥΡΟΛΟΓΟ Κ ΟΤΙ "ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΤΕΡΟΚΟΚΟ ΣΤΟ ΣΠΕΡΜΑ"

ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ.

 

ΟΤΑΝ Η ΣΥΖΥΓΟΣ ΜΟΥ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΣΤΗΝ 7 ΗΜΕΡΑ ΚΥΚΛΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ Κ ΣΤΗΝ 6 ΗΜΕΡΑ ΔΙΕΓΕΡΣΗΣ (PUREGON) ΜΑΣ ΚΑΛΕΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΩΟΛΗΨΙΑ...ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΤΑΨΥΞΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΣΠΕΡΜΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ (ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΣΕ ΕΠΙΤΟΠΟΙΑ ΚΙΝΗΣΗ).ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΔΕΙΝΑ ΑΛΛΕΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΣΠΕΡΜΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΑΛΛΑ Η ΒΙΩΛΟΓΟΣ ΘΑ ΕΛΕΙΠΕ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΟΛΗΨΙΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ.ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΟΥΝ ΣΠΕΡΜΑ ΚΑΛΟ ΣΤΑ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΑΠ ΤΩΝ ΟΡΧΗ ΑΛΛΑ Ο ΟΥΡΟΛΟΓΟΣ ΤΟΥΣ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ ΣΕ ΤΑΞΙΔΙ ΕΚΙΝΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΠΟΤΕ ΑΚΥΡΟ, ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ...Κ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΜΑΣ ΕΚΒΙΑΣΕ Ο ΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ "BACK UP" ΣΠΕΡΜΑ ΑΠΟ ΔΟΤΗ (TO OΠΟΙΟ Κ ΔΕΝ 8ΕΛΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΞΑΝΤΗΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΗΝ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΠΕΡΜΑ) ΟΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΕ ΟΤΙ ΒΡΕΙ (Η ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΕΙ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΞΑΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΧΤΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΔΟΤΗ.ΕΤΣΙ Κ ΕΜΕΙΣ ΥΠΟΓΡΑΨΑΜΕ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΔΟΤΗ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΩΡΕΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΕΚΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΜΑΘΑΜΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.

 

ΜΑΖΕΨΑ ΤΑ ΚΟΜΑΤΙΑ ΜΟΥ Κ ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΙΔΕΑ...ΜΟΛΙΣ ΠΗΓΑ ΕΚΕΙ Ο ΥΠΕΥΘΗΝΟΣ ΖΗΤΙΣΕ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΑΣ.ΜΟΛΙΣ ΤΙΣ ΕΙΔΕ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΔΡΟΜΟ...ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΚΥΚΛΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΤΟΥ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΧΙ ΟΤΙ ΘΑ ΓΕΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ ΤΟΣΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΔΕΝ ΑΠΕΚΛΕΙΣΕ ΤΗΝ ΠΗΘΑΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΝΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΕΝΤΕΛΟΣ ΚΑΛΑ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΑΝ ΓΙΑ ΟΛΑ ΕΦΤΕΓΕ Ο ΕΝΤΕΡΟΚΟΚΟΣ.Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ¨"ΤΩΡΑ" (ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΑΦΙΕΡΩΣΕ 45 ΛΕΠΤΑ ΣΕ ΕΜΑΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΕΙ ΕΞΗΓΩΝΤΑΣ ΜΑΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ) Η ΣΥΖΥΓΟΣ Κ ΕΓΩ ΕΤΟΙΜΟΙ ΝΑ ΚΑΤΑΡΕΥΣΟΥΜΕ...Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΙΧΕ ΠΑΡΘΕΙ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ "ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΕΔΩ".

 

ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑ ΤΟ ΙΑΤΡΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ...ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΑΣ Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΞΑΝΑΑΝΑΛΑΒΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.ΚΑΤΙ ΟΜΩΣ ΜΕ ΕΤΡΟΓΕ...ΙΣΩΣ ΤΟ ΒΛΕΜΑ ΤΗΣ ΣΥΖΥΓΟΥ...ΙΣΩΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ...ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ ΤΗΛΕΦΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΙΑΤΡΟ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ Κ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛΕΦΟΝΟ ΕΝΑΝ ΕΝΑΝ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΟΥΣ..

 

ΑΡΚΟΥΛΗΣ - ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ ΝΑ ΔΙΑΚΟΨΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΕΝΕΣΕΙΣ...ΟΙ ΕΝΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΠΙΡΙΝΕΣ...100% ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑ...

 

ΜΑΣΤΡΟΜΗΝΑΣ - ΣΠΕΡΑ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΞΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ

 

ΠΑΡΑΣΧΟΣ - ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ ΣΠΕΡΜΑ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΛΕΙΠΩ ΤΑΞΙΔΗ

 

ΛΑΙΝΑΣ - ΚΛΕΙΣΤΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ

 

ΚΑΙ ΤΟΝ Κ.ΠΑΝΤΟ - "ΝΑ ΔΟΣΗ ΣΠΕΡΜΑ ΔΟΤΗ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ"ΗΤΑΝ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ

 

ΜΕ ΚΕΡΔΙΣΕ...Κ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΠΟΝΕΝΩ ΠΡΩΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΓΕΝΕΣΗΣ...ΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΩΟΛΗΨΙΑ...

ΣΠΕΡΜΑ ΘΑ ΒΡΟΥΝ 100% ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΚΑΝΟΥΝ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΟΥ ΔΙΧΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΚΙΝΗΤΑ ΣΠΕΡΜΑΤΟΖΩΑΡΙΑ ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΖΩΝΤΑΝΑ...ΕΚΕΙ ΕΧΕΙ 8 ΒΙΟΛΟΓΟΥΣ Κ 3 ΟΥΡΟΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΕΥΓΟΥΝ ΜΕ ΑΔΕΙΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΚΕΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ Κ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ...

 

ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΙ ΤΟΝ Κ.ΠΑΝΤΟ - "ΝΑ ΔΟΣΗ ΣΠΕΡΜΑ ΔΟΤΗ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ"ΗΤΑΝ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ

Ωραίος παίχτης ο Πάντος. Καλά έκανες και μας το είπες γιατί είμαστε πολλοί που ψαχνόμαστε αλλά σκόρπιοι!

 

Καλή επιτυχία από καρδιάς.

it's never too late to start all over again

 

Link to comment
Share on other sites

Να'σαι καλα χρυσε μου ανθρωπε για το μηνυμα σου. Κι εμενα εχει ο αντρας μου προβλημα αναλογου σοβαροτητας- και ειμαστε και ολιγον γηραιοι- και σημερα πηγα στο Αλεξανδρας αλλα θελω 2 μηνες για να μπω σε διαδικασια εξωσωματικης ενω εγω επειγομαι πριν τελειωσει το καλοκαιρι. Αυτη τη στιγμη ακριβως σκεφτομουν το Γεννεσις, να κανω και εκει μια κρουση, συνεργαζεται μ'αυτο το κεντρο ο γυναικολογος μου αλλωστε. Σκεφτομαι πολυ τα χρηματα, ο γυναικολογος μου μου ειπε οτι ειναι γυρω στις 4000Ε συνολο, αυτη τη στιγμη κι αυτα πολλα ειναι για μας αλλα αν ειναι να βρουμε "γιατρεια" χαλαλι.

Καλη επιτυχια στην προσπαθεια σας, ευχομαι ο,τι καλυτερο.

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα να αγιασει το στομα σου.ειναι μαγκια του και μπραβο του.μασ εχουν πρηξει πια με τουσ δοτεσ λεσ και ειναι μια απλη μεταγγιση αιματοσ.οπωσ λενε και στο χωριο μου ολοι αυτοι που λενε για δοτεσ και μασ το προτεινουν ελαφρα τη καρδια ΄΄ειναι για τισ γριπεσ΄δηλαδη για απλα προβληματα και οχι για τα δυσκολα που εχουμε εμεισ.....καλη επιτυχια να εχετε και να σται αισιοδοξοι.περιμενουμε νεα σασ:):):):):):):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

"""σημερα πηγα στο Αλεξανδρας αλλα θελω 2 μηνες για να μπω σε διαδικασια εξωσωματικης ενω εγω επειγομαι πριν τελειωσει το καλοκαιρι"""

 

ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΩΧΗ...ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΙΑΣΙΝΗ...ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΩ, ΠΟΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ...ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙ ΕΓΡΑΦΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΑΤΙΣΑ ΓΙΑΤΙ ΒΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΖΥΓΟ...ΚΑΘΟΛΟΥ ΒΙΑΣΙΝΗ...ΗΡΕΜΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ...ΕΝΑ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΩΣΤΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΤΑΙ ΧΩΝΕΨΕΙ Κ ΝΑ ΕΧΕΤΑΙ ΚΑΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ...:(...Η ΣΥΖΥΓΟΣ ΕΙΝΑΙ 27 ΕΤΩΝ Κ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΠΡΟΤΟΚΟΛΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 18 ΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΜΒΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ...ΑΝ Η ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΤΕ ΣΥΝΗΘΟΣ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΩΤΟΚΟΛΑ ΠΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΜΕΧΡΙ Κ 1,5 ΜΗΝΕΣ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ Κ ΑΝ ΟΧΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ

Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω να παρακαμψω τη διαδικασια tsiglas, το ειπα επειδη τα δημοσια κεντρα κλεινουν τον Αυγουστο και σκεφτομουν οτι αν κανω τις εξετασεις και απευθυνθω σ'ενα ιδιωτικο κεντρο τουλαχιστον μετα τον 15αυγουστο θα μπω σε προγραμμα και θα γινει γρηγοροτερα η ωοληψια-εμβρυομεταφορα. Στο Αλεξανδρας μου ειπαν να τους παω τις εξετασεις τον Σεπτεμβριο που ξανανοιγουν. Ισως να μην πρεπει να βιαστω. Αν ο χρονος ειναι ιδιος θα παραμεινω στο Αλεξανδρας, και σε περιπτωση αποτυχιας θα παω και ιδιωτικα. Εγω ειμαι στη διαδικασια για παιδι πανω απο 2 χρονια με λαθος κινησεις, κακους γιατρους και τωρα που το τοπιο ξεκαθαριζει βιαζομαι λιγακι. Και λογω επαγγελματος ηθελα να εχω κανει την εμβρυομεταφορα πριν αρχισει η σχολικη χρονια. Ευχαριστω για τη συμβουλη σου!

Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω να παρακαμψω τη διαδικασιαQUOTE]

 

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ...ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΙΑ ΩΟΛΗΨΙΑ

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΒΡΟΥΝ ΣΠΕΡΜΑ...ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΝΕΑ ΜΟΥ...

Link to comment
Share on other sites

"""σημερα πηγα στο Αλεξανδρας αλλα θελω 2 μηνες για να μπω σε διαδικασια εξωσωματικης ενω εγω επειγομαι πριν τελειωσει το καλοκαιρι"""

 

.Η ΣΥΖΥΓΟΣ ΕΙΝΑΙ 27 ΕΤΩΝ Κ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΠΡΟΤΟΚΟΛΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 18 ΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΜΒΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ...ΑΝ Η ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΤΕ ΣΥΝΗΘΟΣ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΩΤΟΚΟΛΑ ΠΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΜΕΧΡΙ Κ 1,5 ΜΗΝΕΣ...\

 

Είσαι σίγουρος γι' αυτό??:confused:Νομίζω το αντίθετο γίνεται... Απο 35χρονών και κάτω προτείνουν το μακρύ, από 35 και πάνω το βραχυ..κάνω λάθος:confused:

Βέβαια δεν είμαι στο γέννεσις αλλά νομίζω σ ενα φυλλάδιο του το είχα διαβάσει

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος γι' αυτό??:confused:Νομίζω το αντίθετο γίνεται... Απο 35χρονών και κάτω προτείνουν το μακρύ, από 35 και πάνω το βραχυ..κάνω λάθος:confused:

 

ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ...ΟΤΙ ΔΗΛΑΔΗ Η ΣΥΖΥΓΟΣ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΟ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟ ΠΡΟΤΩΚΟΛΟ ΛΟΓΟ ΗΛΙΚΙΑΣ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΠΑΘΕΙ ΥΠΕΡΔΙΕΡΓΕΣΗ...ΞΕΡΩ Κ ΓΩ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΛΕΙΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ...ΠΑΝΤΩ Η ΣΥΖΥΓΟΣ ΜΕΧΡΙ ΧΘΕΣ ΕΙΧΕ 18 ΩΑΡΙΑ (ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΑ ΠΗΓΕ.ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΛΗΨΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι να πω! Μάλλον η κάθε περίπτωση θα ναι διαφορετική...Εγώ πάντως κάνω το μακρύ και τη φοβάμαι πολύ την υπερδιέγερση!!

Το πρωτόκολλο δηλ στο έδωσαν στο Αττικό, έτσι? Μπορείς να γράψεις τα φάρμακα? Δεν ξέρω, μου δημιουργήθηκε ένα άγχος! Ουφ!

τα 18 ωάρια τέλειος αριθμός ακούγεται! Καλή επιτυχία και στη συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος γι' αυτό??:confused:Νομίζω το αντίθετο γίνεται... Απο 35χρονών και κάτω προτείνουν το μακρύ, από 35 και πάνω το βραχυ..κάνω λάθος:confused:

 

ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ...ΟΤΙ ΔΗΛΑΔΗ Η ΣΥΖΥΓΟΣ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΟ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟ ΠΡΟΤΩΚΟΛΟ ΛΟΓΟ ΗΛΙΚΙΑΣ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΠΑΘΕΙ ΥΠΕΡΔΙΕΡΓΕΣΗ...ΞΕΡΩ Κ ΓΩ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΛΕΙΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ...ΠΑΝΤΩ Η ΣΥΖΥΓΟΣ ΜΕΧΡΙ ΧΘΕΣ ΕΙΧΕ 18 ΩΑΡΙΑ (ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΑ ΠΗΓΕ.ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΛΗΨΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

 

καλη επιτυχια να εχετε και μην αγχωνεστε....κι εμεις ειχαμε μια αναλογη ιστορια με τον συζηγο μου να εχει 500.000 σπερματοζωαρια και τα περισσοτερα ακινητα!! κι εμας μας προτειναν τοτε με σπερμα δοτη αλλα ειχαμε πει πως πρωτα θα τα εξαντλησουμε ολα και μετα βλεπουμε και σε μια επομενη εξεταση βρεθηκε ο εντεροκοκκος αλλα πηρε 4 κουτια χαπια που μας εδωσε ο γιατρος και μετα απο ενα μηνα που ο αντρα μου επαιρνε nolvadex d filicin eviol και καρνιτινη γιατι αυτο βοηθαει πολυ στην κινητικοτητα του σπερματος καναμε εξωσωματικη και απο τα 8 ωαρια γονιμοποιηθηκαν τα 5 αυξηθηκαν σε αριθμο και σε κινητικοτητα και μαλιστα τα 3 γονιμοποιημενα ωαρια μου ηταν τα δυο αριστα των 9 διαιρεσεων και 1 των 8!!θελω να σου πω να μην σταματας να ελπιζεις και να επιμενεις....θα κανετε παιδακι και μαλιστα θα ειναι το δικο σας!! δυστυχως πολυ γιατροι μας βλεπουν μονο σαν χρηματα ομως εμεις δεν πρεπει να πτοουμαστε!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!:)

Link to comment
Share on other sites

" Μπορείς να γράψεις τα φάρμακα? "

 

PUREGON 1-6 ΗΜΕΡΑ 150 UI ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ

7 ΗΜΕΡΑ 225 UI ΣΤΟ ΓΕΝΕΣΗΣ

8-9 ΗΜΕΡΑ 300 UI -----------

10-11 ΗΜΕΡΑ 375 UI -----------Κ ΤΕΛΟΣ

 

ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣ

 

CETROTIDE ΜΟΝΟ ΤΗΣ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ K ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΙΑ ΕΝΕΣΗ ΣΑΝ ΤΗΝ PREGNIL ΔΕΝ ΘΗΜΑΜΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ OVER-KATI-...

ΤΗΝ PREGNIL ΕΙΧΑΜΕ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ

ΤΗΝ ΑΛΛΗ...

Link to comment
Share on other sites

καλη επιτυχια να εχετε και μην αγχωνεστε....κι εμεις ειχαμε μια αναλογη ιστορια με τον συζηγο μου να εχει 500.000 σπερματοζωαρια και τα περισσοτερα ακινητα!! κι εμας μας προτειναν τοτε με σπερμα δοτη αλλα ειχαμε πει πως πρωτα θα τα εξαντλησουμε ολα και μετα βλεπουμε και σε μια επομενη εξεταση βρεθηκε ο εντεροκοκκος αλλα πηρε 4 κουτια χαπια που μας εδωσε ο γιατρος και μετα απο ενα μηνα που ο αντρα μου επαιρνε nolvadex d filicin eviol και καρνιτινη γιατι αυτο βοηθαει πολυ στην κινητικοτητα του σπερματος καναμε εξωσωματικη και απο τα 8 ωαρια γονιμοποιηθηκαν τα 5 αυξηθηκαν σε αριθμο και σε κινητικοτητα και μαλιστα τα 3 γονιμοποιημενα ωαρια μου ηταν τα δυο αριστα των 9 διαιρεσεων και 1 των 8!!θελω να σου πω να μην σταματας να ελπιζεις και να επιμενεις....θα κανετε παιδακι και μαλιστα θα ειναι το δικο σας!! δυστυχως πολυ γιατροι μας βλεπουν μονο σαν χρηματα ομως εμεις δεν πρεπει να πτοουμαστε!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!:)

 

 

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ...ΜΕ ΜΙΚΡΟΓΟΝΗΜΟΠΟΙΗΣΗ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ Ε? ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΚΤΗΣΑΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ....ΕΜΕΙΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΗ Κ ΑΝΤΟΧΗ ΑΚΟΜΑ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ,ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΑΡΓΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ...:oops:..ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ:lol:

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ...ΜΕ ΜΙΚΡΟΓΟΝΗΜΟΠΟΙΗΣΗ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ Ε? ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΚΤΗΣΑΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ....ΕΜΕΙΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΗ Κ ΑΝΤΟΧΗ ΑΚΟΜΑ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ,ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΑΡΓΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ...:oops:..ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ:lol:

 

ναι με μικρογονιμοποιηση αλλα ακομη δεν ξερουμε σε μια εβδομαδα θα κανω την χοριακη μου που ευχομαι να ειναι θετικη :):)κι εμας η πρωτη μας προσπαθεια ειναι και ελπιζω να ναι και η τυχερη....!!!ξερω πολυ καλα τι περνατε γιατι τα περασαμε κι εμεις και λυπη και κλαμματα αλλα δεν το βαλαμε κατω γι'αυτο σου λεω να ειστε αισιοδοξοι και να κανετε μονο θετικες σκεψεις!!!ολα θα πανε καλα θα το δεις....μην σταματατε να ελπιζετε!!!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:-P:D

ναι με μικρογονιμοποιηση αλλα ακομη δεν ξερουμε σε μια εβδομαδα θα κανω την χοριακη μου που ευχομαι να ειναι θετικη :):)κι εμας η πρωτη μας προσπαθεια ειναι και ελπιζω να ναι και η τυχερη....!!!ξερω πολυ καλα τι περνατε γιατι τα περασαμε κι εμεις και λυπη και κλαμματα αλλα δεν το βαλαμε κατω γι'αυτο σου λεω να ειστε αισιοδοξοι και να κανετε μονο θετικες σκεψεις!!!ολα θα πανε καλα θα το δεις....μην σταματατε να ελπιζετε!!!:)

 

ΝΑΙ...ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΝΑΜΕ...ΑΣ ΤΑΦΙΣΟΥΜΕ ΑΥΤΑ...ΣΕ ΛΙΓΟ ΧΟΡΙΑΚΗ Ε...ΛΟΙΠΟΝ ...ΑΚΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗ Κ ΟΠΟΤΕ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ 500 Κ ΠΑΝΩ ...ΚΑΙ ΕΙΜΑΙΚ ΓΟΥΡΛΗΣ

Link to comment
Share on other sites

:-P:D

 

ΝΑΙ...ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΝΑΜΕ...ΑΣ ΤΑΦΙΣΟΥΜΕ ΑΥΤΑ...ΣΕ ΛΙΓΟ ΧΟΡΙΑΚΗ Ε...ΛΟΙΠΟΝ ...ΑΚΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗ Κ ΟΠΟΤΕ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ 500 Κ ΠΑΝΩ ...ΚΑΙ ΕΙΜΑΙΚ ΓΟΥΡΛΗΣ

 

Σ'ευχαριστω παρα πολυ!!!:D:D Να εισαι καλα και σε εσας ευχομαι τα καλυτερα και δεν αργουν να ερθουν αυτο να το θυμασαι :):) Μονο θετικες σκεψεις λοιπον...και ολα καλα θα πανε!!!:)

Link to comment
Share on other sites

" Μπορείς να γράψεις τα φάρμακα? "

 

PUREGON 1-6 ΗΜΕΡΑ 150 UI ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ

7 ΗΜΕΡΑ 225 UI ΣΤΟ ΓΕΝΕΣΗΣ

8-9 ΗΜΕΡΑ 300 UI -----------

10-11 ΗΜΕΡΑ 375 UI -----------Κ ΤΕΛΟΣ

 

ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣ

 

CETROTIDE ΜΟΝΟ ΤΗΣ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ K ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΙΑ ΕΝΕΣΗ ΣΑΝ ΤΗΝ PREGNIL ΔΕΝ ΘΗΜΑΜΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ OVER-KATI-...

ΤΗΝ PREGNIL ΕΙΧΑΜΕ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ

ΤΗΝ ΑΛΛΗ...

 

Οκ! Καταρχήν να σου πω ευχαριστώ γιατί φαίνεσαι πολύ εξυπηρετικός!

 

Λοιπόν, αυτό το πρωτόκολλο δεν είναι το βραχύ αλλά των ανταγωνιστών. Είναι ένα πρωτόκολλο που δεν είναι πολύ διαδεδομένο και όντως χρησιμοποιείται σε μικρές ηλικίες και επίσης αποφεύγεται έτσι η υπερδιέγερση. Και μάλιστα σύμφωνα με έρευνες θεωρείται νομίζω το πιο πετυχημένο.. Παραθέτω κ ένα link για να μη φαίνεται οτι κάνω και την πολύξερη κ με κράξετε!:oops:

http://www.ygeiaonline.gr/index.php?option=com_content&view=article&catid=46:2008-11-25-12-28-41&id=119:2008-11-25-16-15-29

Η αλήθεια είναι κ εγώ οταν το έψαχνα στο ιντερνετ αυτό μου άρεσε!:rolleyes: αλλά ο γιατρός μου δεν το ανέφερε καν κ εγω δεν είπα κουβέντα! Την επόμενη φορά (έυχομαι να μην υπάρξει) θα κάνω εξωσωματική μονη μου στον εαυτό μου μου φαίνεται χαχαχα:cool:

 

Α και αν είσαι γουρλής, μην ξεχάσεις να μ ευχηθείς κ εμένα σε κανα μήνα;)

Link to comment
Share on other sites

..πωω..πωωω...κατ'αρχας,σου βγαζω το καπελο,φιλε μου,για ολο αυτο που κανεις,για ολο αυτο που εισαι(γιατι φαινεται,εισαι υπεροχος ανθρωπος!),για ολα,γενικα.....εισαι απιστευτος! Μπραβο σου που συμπαραστεκεσαι τοσο στην γυναικα σου(πολυ τυχερη,ειλικρινα το λεω!!!!).....που να δεις περιπτωσεις εδω,που ο ανδρας σε μια τετοια περιπτωση,το μονο που κανει,ειναι να παει για "σπερμοληψια" την ημερα που πρεπει και...τιποτα αλλο!!!!

 

...ειλικρινα,εχω συγκινηθει πολυ για την σταση σου,με την υπομονη και την επιμονη σου,και φυσικα,θα χαρω πολυ να μαθω,σε λιγο καιρο,οτι ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΑΣ,ΕΙΧΕ ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ! ειλικρινα ,το λεω,μεσα απο την καρδια μου,πολυ τυχερη η γυναικα σου!!!! μπραβο και παλι μπραβο.....(ο δικος μου,δεν ξερει ....ουτε το ονομα του ιατρου μου...που λεει ο λογος......τιποτα ,δηλαδη!!!!...ειναι για γελια......και για κλαματα καμια φορα.......

 

...εχω κανει και εγω μια προσπαθεια στο Αττικο! ....μετα την προσπαθεια...ΜΕΤΑ,λεω.....η εμβρυολογος μου εκμυστηρευτηκε οτι,το υλικο που διατηρουνται τα εμβρυα μας,μπορει καμια φορα να ειναι και .....ληγμενο!!!!! εκει ειναι που σου ερχεται να "πηδηξεις απο το παραθυρο!!!!!"....απιστευτα πραγματα συμαβαινουν......δεν φταινε οι υπαλληλοι,ομως...το κρατος,λεει,δεν εχει λεφτα....αφου τα φαγανε...απο που να περισσεψουν,εεε?????????

********************************

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.

Link to comment
Share on other sites

..πωω..πωωω...κατ'αρχας,σου βγαζω το καπελο,φιλε μου,για ολο αυτο που κανεις,για ολο αυτο που εισαι(γιατι φαινεται,εισαι υπεροχος ανθρωπος!),για ολα,γενικα.....εισαι απιστευτος! Μπραβο σου που συμπαραστεκεσαι τοσο στην γυναικα σου(πολυ τυχερη,ειλικρινα το λεω!!!!).....που να δεις περιπτωσεις εδω,που ο ανδρας σε μια τετοια περιπτωση,το μονο που κανει,ειναι να παει για "σπερμοληψια" την ημερα που πρεπει και...τιποτα αλλο!!!!

 

...ειλικρινα,εχω συγκινηθει πολυ για την σταση σου,με την υπομονη και την επιμονη σου,και φυσικα,θα χαρω πολυ να μαθω,σε λιγο καιρο,οτι ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΑΣ,ΕΙΧΕ ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ! ειλικρινα ,το λεω,μεσα απο την καρδια μου,πολυ τυχερη η γυναικα σου!!!! μπραβο και παλι μπραβο.....(ο δικος μου,δεν ξερει ....ουτε το ονομα του ιατρου μου...που λεει ο λογος......τιποτα ,δηλαδη!!!!...ειναι για γελια......και για κλαματα καμια φορα.......

 

...εχω κανει και εγω μια προσπαθεια στο Αττικο! ....μετα την προσπαθεια...ΜΕΤΑ,λεω.....η εμβρυολογος μου εκμυστηρευτηκε οτι,το υλικο που διατηρουνται τα εμβρυα μας,μπορει καμια φορα να ειναι και .....ληγμενο!!!!! εκει ειναι που σου ερχεται να "πηδηξεις απο το παραθυρο!!!!!"....απιστευτα πραγματα συμαβαινουν......δεν φταινε οι υπαλληλοι,ομως...το κρατος,λεει,δεν εχει λεφτα....αφου τα φαγανε...απο που να περισσεψουν,εεε?????????

 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΣΥΜΒΑΛΩΜΕ ΜΕ ΟΛΛΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΑΝΤΩΧΕΣ Κ ΔΗΝΑΜΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ "ΕΓΩ" ΕΧΩ ΠΡΟΚΑΛΕΣΗ (ΑΝ Κ Η ΣΥΖΥΓΟΣ ΕΥΤΥΧΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΕΤΣΙ Κ ΕΓΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΤΥΨΕΙΣ) Κ ΣΤΟ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΝΑ ΜΕ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΞΥΠΝΑΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΑΠΤΟ ΑΓΧΟΣ Κ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ...ΝΕΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΑΘΕΝΕΤΑΙ..ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΣ 11 ΩΟΛΗΨΙΑ...

Link to comment
Share on other sites

Οκ! Καταρχήν να σου πω ευχαριστώ γιατί φαίνεσαι πολύ εξυπηρετικός!

 

Λοιπόν, αυτό το πρωτόκολλο δεν είναι το βραχύ αλλά των ανταγωνιστών. Είναι ένα πρωτόκολλο που δεν είναι πολύ διαδεδομένο και όντως χρησιμοποιείται σε μικρές ηλικίες και επίσης αποφεύγεται έτσι η υπερδιέγερση. Και μάλιστα σύμφωνα με έρευνες θεωρείται νομίζω το πιο πετυχημένο.. Παραθέτω κ ένα link για να μη φαίνεται οτι κάνω και την πολύξερη κ με κράξετε!:oops:

http://www.ygeiaonline.gr/index.php?option=com_content&view=article&catid=46:2008-11-25-12-28-41&id=119:2008-11-25-16-15-29

Η αλήθεια είναι κ εγώ οταν το έψαχνα στο ιντερνετ αυτό μου άρεσε!:rolleyes: αλλά ο γιατρός μου δεν το ανέφερε καν κ εγω δεν είπα κουβέντα! Την επόμενη φορά (έυχομαι να μην υπάρξει) θα κάνω εξωσωματική μονη μου στον εαυτό μου μου φαίνεται χαχαχα:cool:

 

Α και αν είσαι γουρλής, μην ξεχάσεις να μ ευχηθείς κ εμένα σε κανα μήνα;)

 

 

ΝΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΠΑ Κ ΓΩ ΣΤΗΝ ΣΥΖΥΓΟ...ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ..Κ ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕ ΜΕ ΤΡΟΜΟ..ΧΑΧΑΧΑ...ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΑΡΘΡΟ Κ ΝΩΜΙΖΩ ΠΩΣ ΧΑΡΗΚΑ ΛΙΓΟ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΡΘΕΙ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΤΙΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΠΟΣΤ Κ ΕΔΩ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ 16 ΜΕΡΕΣ ΑΝ ΘΕΣ....

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΠΑ Κ ΓΩ ΣΤΗΝ ΣΥΖΥΓΟ...ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ..Κ ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕ ΜΕ ΤΡΟΜΟ..ΧΑΧΑΧΑ...ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΑΡΘΡΟ Κ ΝΩΜΙΖΩ ΠΩΣ ΧΑΡΗΚΑ ΛΙΓΟ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΡΘΕΙ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΤΙΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΠΟΣΤ Κ ΕΔΩ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ 11 ΜΕΡΕΣ ΑΝ ΘΕΣ....

 

Οκ! Καλή επιτυχία σε όλους μας!:P

Link to comment
Share on other sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΣΥΜΒΑΛΩΜΕ ΜΕ ΟΛΛΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΑΝΤΩΧΕΣ Κ ΔΗΝΑΜΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ "ΕΓΩ" ΕΧΩ ΠΡΟΚΑΛΕΣΗ (ΑΝ Κ Η ΣΥΖΥΓΟΣ ΕΥΤΥΧΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΕΤΣΙ Κ ΕΓΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΤΥΨΕΙΣ) Κ ΣΤΟ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΝΑ ΜΕ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΞΥΠΝΑΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΑΠΤΟ ΑΓΧΟΣ Κ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ...ΝΕΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΑΘΕΝΕΤΑΙ..ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΣ 11 ΩΟΛΗΨΙΑ...

 

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σημερα και μην αγχωνεστε!!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ:):)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...