Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

εκπτωτικο χωριο στα Σπατα


Ev

Recommended Posts


Διαφημίσεις


ο αδερφος μου ηδη βρηκε δουλεια εκει...

αν κ θα νεκρωσει παντελως τα εμπορικα μαγαζια των γυρω περιοχων που εχουν ηδη τεραστιο προβλημα, ειναι θετικο οτι τουλαχιστον προσφερει νεες θεσεις εργασιας.

"Ν'αγαπας την ευθυνη. Να λες, εγω μοναχος μου θα σωσω τον κοσμο. Αν χαθει, εγω θα φταιω." Ν.Καζαντζακης

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πως μπορεις να δωσεις εκει βιογραφικο?? παιρνουν ακομα ατομα δηλαδη??

 

υπαρχei site. εκει μπορεις να στειλεις βιογραφικο. ή να παρεις τηλ για να συνεννοηθεις. Ο αδερφος μου εστειλε βιογραφικο με μειλ κ μετα πηγε απο εκει.

"Ν'αγαπας την ευθυνη. Να λες, εγω μοναχος μου θα σωσω τον κοσμο. Αν χαθει, εγω θα φταιω." Ν.Καζαντζακης

Link to comment
Share on other sites

υπαρχei site. εκει μπορεις να στειλεις βιογραφικο. ή να παρεις τηλ για να συνεννοηθεις. Ο αδερφος μου εστειλε βιογραφικο με μειλ κ μετα πηγε απο εκει.

 

και τον πηρανε?? πριν ποσο καιρο το εδωσε???

σε αυτο το σαιτ?? http://www.mcarthurglenathens.gr

 

δειτε το αντιστοιχο εκπτωτικο χωριο στη Γαλλια

 

http://www.lavalleevillage.com/en/chic-outlet-shopping/chic-outlet-shopping

Link to comment
Share on other sites

Ναι, τον προσελαβαν τα Χαγκεν Ντας, κ αμεσως μαλιστα. Αυτο ειναι το σαιτ.

"Ν'αγαπας την ευθυνη. Να λες, εγω μοναχος μου θα σωσω τον κοσμο. Αν χαθει, εγω θα φταιω." Ν.Καζαντζακης

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιατι να μην απαντησω? Ο βασικος εννοειται, αλλα με ενσημα κανονικα κ 8ωρο. Το αδερφακι μου ειναι 22 χρονων, με ελαχιστη προϋπηρεσια σε καφετεριες (γκαρσονακι κ πισω απο τη μπαρα) σπουδαζει κ απλα ψαχνει ο,τι να'ναι για να βγαλει το χαρτζηλικι του. Βεβαια δεν γνωριζω αν στις μερες μας θα αναγνωριζαν ετσι κ αλλιως προϋπηρεσια...

"Ν'αγαπας την ευθυνη. Να λες, εγω μοναχος μου θα σωσω τον κοσμο. Αν χαθει, εγω θα φταιω." Ν.Καζαντζακης

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να μην απαντησω? Ο βασικος εννοειται, αλλα με ενσημα κανονικα κ 8ωρο. Το αδερφακι μου ειναι 22 χρονων, με ελαχιστη προϋπηρεσια σε καφετεριες (γκαρσονακι κ πισω απο τη μπαρα) σπουδαζει κ απλα ψαχνει ο,τι να'ναι για να βγαλει το χαρτζηλικι του. Βεβαια δεν γνωριζω αν στις μερες μας θα αναγνωριζαν ετσι κ αλλιως προϋπηρεσια...

 

δηλαδη εκει τι θεσεις παιζουν?πωλητες καισερβοτοροι ή και αλλες?? με ποιον μιλησε ο αδερφος σου οταν πηγε? εχει θεσεις ακομα??

Link to comment
Share on other sites

ε, φανταζομαι αυτες οι θεσεις που ειπες, αλλα δεν ειμαι κ τελειως σιγουρη. Ο αδερφος μου ενδιαφεροταν για καφετερια μονο, οποτε απευθυνθηκε κατευθειαν στα χαγκεν ντας. Ισως να παιζουν κ αλλες θεσεις αλλα πρεπει να το ψαξεις.

"Ν'αγαπας την ευθυνη. Να λες, εγω μοναχος μου θα σωσω τον κοσμο. Αν χαθει, εγω θα φταιω." Ν.Καζαντζακης

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια πηγαμε χθες. Περασαμε καταπληκτικα. Ειναι πολυ καλη ιδεα να ειναι συγκεντρωμενα τοσα outlet μαγαζια-ολων των ειδων-σε ενα μερος. Πηραμε για τη μικρη ενα φορεματακι MATOU μονο 15 ευρω. Δεν το γυρισαμε ολο γιατι πηγαμε αργα και δεν ειχαμε πολυ χρονο αλλα θα ξαναπαμε σιγουρα. Συστηνω για καφε το Corso Como. Χαμηλες τιμες, απιθανες γευσεις και φοβερος ο Νικος-υπευθυνος του μαγαζιου-που λατρεψε τη μικρη μου.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Ήρθες στη Ζωή και μας άνοιξες δρόμους Ευτυχίας!

Μας δώρισες Χαμόγελο και ομόρφηνες κάθετί ολόγυρα!

Σε ευχαριστούμε!

Link to comment
Share on other sites

εγω μενω μολις 1000 μετρα μακριά απο τ εμπορικο αυτο, εχουμε ποδηλατα κ παμε βολτα μεχρι εκει.ειναι ωραια ακομα κ για καφε ν πας .

τ εχουν φτιαξει τελειο κ μ αρεσει που εχουν ακομα κ βρύση μ μπωλ απο κατω για ν πινουν νερο τ σκυλια!!!

στα μαγαζια ακομα δεν εχω παει γιατι ολο μετα τ 9 μας βγαζει ο δρομος μας.

αυριο θ τ τιμησω παντως

 

απο τ ξερω οι αιτησεις φτασαν στις 35000 για 1000 κ κατι θεσεις

οποιος βρηκε ειναι τυχερος

 

το μονο αρνητικο του εμπορικου ειναι η κινηση που εχει για ν φτασεις,απο Σπατα προς τ εμπορικο οπαντα η κινηση φτανει τ 2χλμ αλλα πιστευω μ τ καιρο θ τ φτιαξουν κ αυτο

 

παντως ακριβως μπροστα απο αυτο ανοιγει κ αλλο εμπορικο συντομα

θ εχει jumbo ,interspor,mallon carrefour αυριο που θ παω θ δω παλι την πινακιδα και θα σας πω ,μπορειτε ν αρχισετε ν στελνετε βιογραφικα εκει

Link to comment
Share on other sites

 

απο τ ξερω οι αιτησεις φτασαν στις 35000 για 1000 κ κατι θεσεις

οποιος βρηκε ειναι τυχερος

 

 

παντως ακριβως μπροστα απο αυτο ανοιγει κ αλλο εμπορικο συντομα

θ εχει jumbo ,interspor,mallon carrefour αυριο που θ παω θ δω παλι την πινακιδα και θα σας πω ,μπορειτε ν αρχισετε ν στελνετε βιογραφικα εκει

 

εγω πάντως που έχω αρχίσει και στέλνω βιογραφικά απο τον Μάρτιο στο site McArthurGlen αλλά και σε κάθε εταιρεία ξεχωριστά....... στο φτύσιμο με έχουν...... βλέπεις τον μεγαλύτερο ρόλο παίζει η ηλικία !!! είμαι 45 χρονών -οκ, δεν είμαι και κοριτσάκι- και αυτοί μάλλον θεωρούν ότι είμαι σε κατασταση "αποσύνθεσης" !!! Τι να πω ? Εδώ και στο τηλεφωνο που πέτυχα μερικούς ο πρώτος λόγος που με απέρριψαν ήταν η ηλικία μου και μου το λένε ξεκάθαρα : "θέλουμε άτομα στο κατάστημα που να πετάνε" , ενω εγώ έχω δεμένο στο πόδι το βαρίδι της ηλικίας μου και σέρνομαι :( κατά την γνώμη τους....

Link to comment
Share on other sites

εγω πάντως που έχω αρχίσει και στέλνω βιογραφικά απο τον Μάρτιο στο site McArthurGlen αλλά και σε κάθε εταιρεία ξεχωριστά....... στο φτύσιμο με έχουν...... βλέπεις τον μεγαλύτερο ρόλο παίζει η ηλικία !!! είμαι 45 χρονών -οκ, δεν είμαι και κοριτσάκι- και αυτοί μάλλον θεωρούν ότι είμαι σε κατασταση "αποσύνθεσης" !!! Τι να πω ? Εδώ και στο τηλεφωνο που πέτυχα μερικούς ο πρώτος λόγος που με απέρριψαν ήταν η ηλικία μου και μου το λένε ξεκάθαρα : "θέλουμε άτομα στο κατάστημα που να πετάνε" , ενω εγώ έχω δεμένο στο πόδι το βαρίδι της ηλικίας μου και σέρνομαι :( κατά την γνώμη τους....

 

γιατι εμενα που ειμαι 32 νομιζεις παει καλυτερα!!!!!!

φρεσκοπαντρεμενη κ χωρις παιδι!!!!

παντως στο μπροστα θ ανοιξει

carrefour

jumbo

practicer

Κωτσοβολος

interspor

village

στειλε κ σ αυτα κ σου ευχομαι καλη επιτυχια

Link to comment
Share on other sites

γιατι εμενα που ειμαι 32 νομιζεις παει καλυτερα!!!!!!

φρεσκοπαντρεμενη κ χωρις παιδι!!!!

παντως στο μπροστα θ ανοιξει

carrefour

jumbo

practicer

Κωτσοβολος

interspor

village

στειλε κ σ αυτα κ σου ευχομαι καλη επιτυχια

 

Μέχρι τα 35 έχεις κάποιες ευκαιρίες..... μετά ξέχνατο γιατί και αυτοί σε ξεχνάνε.... σε ευχαριστώ παντως, θα το ψαξω και στα υπόλοιπα αν και ακόμα στα site τους δεν βλέπω καμία ενημέρωση για τα Σπάτα.

Link to comment
Share on other sites

ποση ωρα θελει να το γυρισεις? ειναι ανοιχτο απο πανω η κλειστο??

 

Καλησπέρα κι απο μένα. Να επαναφέρω λίγο την ερωτηση της Ev;

Επειδη θα αρχισουν να σφιγγουν οι ζεστες, είναι ανοιχτό ή σκεπαστό από πάνω? Έχει σκιά?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι απο μένα. Να επαναφέρω λίγο την ερωτηση της Ev;

Επειδη θα αρχισουν να σφιγγουν οι ζεστες, είναι ανοιχτό ή σκεπαστό από πάνω? Έχει σκιά?

 

Είναι ανοιχτό, οπότε τις ώρες που χτυπάει ο ήλιος δεν είναι και το πιο κατάλληλο μέρος για βόλτα. Εμείς πήγαμε τις προάλλες μετά τις 7 το απόγευμα και ήταν μια χαρά!

 

 

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ειναι πολυ ωραιο και ανοιχτο....αλλα βρισκεις και μερη με σκια....καλυτερα να πατε λιγο αργοτερα γιατι ακομα πολλα μαγαζια εινια κλειστα στο πανω οροφο!!

βρισκεις καλες ευκαιριες ομως!

Link to comment
Share on other sites

πώς πάνε εκει βρε κορίτσια? από Αττική οδο βγαίνω Σπατα και πού πάω?

 

Εγώ ξέρω να σου πω πως είναι σχεδόν μια ευθεία αν βγεις έξοδο Ραφήνα....

μόλις βγεις απο αττική οδό έχει φανάρι.... αριστερά για λεωφ.μαραθώνος, πικερμι, ραφήνα και ΔΕΞΙΑ ΓΙΑ ΣΠΑΤΑ.... απο κει και πέρα είναι μια ευθεία (Αγ.Δημητρίου αν θυμάμαι καλά λέγεται η ευθεία).... έχω πάει στο αττικό πάρκο που είναι δίπλα στο εμπορικό και έχει ταμπέλες..... οπότε θα δεις και τις ταμπέλες για το εκπτωτικό χωριό

http://www.ploigos.gr θα σε βοηθήσει για όπου θέλεις να πας.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...