Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

επιπλα βεραντας - κήπου


Recommended Posts

καλησπερα σε ολες τις μανουλες.θα ηθελα την βοηθεια σας.ψαχνω επιπλα για την βεραντα . 1 τραπεζι με 4 καρεκλες ξυλινα .αλλα δεν βρισκω .κοιταξα πρακτικερ αλλα δεν εχει τιποτα.βρηκα καποια κομματια αλλα ξεφευγανε στην τιμη.300 μονο το τραπεζι και εγω διαθετω 350για ολο το σετ.εχει παρει το ματι σας κατι αντιστοιχο .μενω ηλιουπολη

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Χ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μάλλον σε δύσκολη εποχή τα αναζητάς. Το Praktiker έχει και οικονομικότερες λύσεις και ποικιλία το καλοκαίρι, μπορείς να δεις και carrefur, αν και τώρα το χειμώνα χλωμό το κόβω.

O5X4p2.png 

Link to comment
Share on other sites

και εγω ετσι πιστευω απλα τωρα εχω τα χρηματα.για αυτο ειπα να κοιταξω τωρα πριν τα τσακισω σε ''ασχετες αγορες''.ευχαριστω παντως

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες τις μανουλες.θα ηθελα την βοηθεια σας.ψαχνω επιπλα για την βεραντα . 1 τραπεζι με 4 καρεκλες ξυλινα .αλλα δεν βρισκω .κοιταξα πρακτικερ αλλα δεν εχει τιποτα.βρηκα καποια κομματια αλλα ξεφευγανε στην τιμη.300 μονο το τραπεζι και εγω διαθετω 350για ολο το σετ.εχει παρει το ματι σας κατι αντιστοιχο .μενω ηλιουπολη

 

εγω πηρα στο πλανετ μοσχατο αν θυμαμαι καλα το τραπεζι ειχε 55 ευρω η 70 δεν θυμαμαι καλα και η πιο ακριβη καρεκλα ειχε 55 ευρω....οποτε 4 επι 55= 220+πες 70 ευρω το τραπεζι βγαινει 290ευρω βεβαια μιλαμε για τραπεζι στρογγυλο αλλα οχι πολυ μικρο... δες εδω...http://www.planethome.gr/index.php?page=shop.browse&category_id=55&option=com_virtuemart&Itemid=26 δε ξερω αν τωρα εχουν δεν ειναι εποχη ακομα βεβαια!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καταχωνιασέτα κάπου για να μην τα χαλάσεις. Επίσης στα ΕΠΟΧΙΑΚΑ μαγαζιά μετά τις απόκριες βάζουν έπιπλα βεράντας. (Είπαμε Εποχιακά : Χριοστουγεννιάτικα, αποκριάτικα, καλοκαιριάτικα - έπιπλα)

O5X4p2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://o-k.gr/home/

 

Αυτός εδώ έχει και κατάστημα στην Ηλιούπολη.

Δεν ξέρω αν έχει τώρα αυτά που θες, αλλά επειδή είναι εποχιακά είδη, θα φέρει οποσδήποτε μόλις ανοίξει ο καιρός.

[B][SIZE="3"]Τα δικαιώματά μας συκοφαντήθηκαν ως προνόμια [/SIZE][/B](κλεμμένο το'χω, δεν είναι δική μου σοφία)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

καλησπερα σας ξερει καποια κοπελα που μπορω να βρω οικονομικα επιπλα για το μπαλκονι μου?

εκτος απο ικεα, praktiker,ανδρεαδη........επειδη ειδα αλλα δεν βρηκα στις διαστασεις που θελω και αλλα γραφουν στο site και αλλα βλεπεις απο κοντα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν πας σε ένα μαραγκό (ψάξε μέσω των φίλων σου) να σου τα φτιάξει στις διαστάσεις που θέλεις και οικονομικά;

Πολύ αργά για να είναι εγκαίρως, αλλά πολύ νωρίς για να είναι αδύνατον!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...