Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ωχ!!(εισαγωγή σε νοσοκομείο λόγω μυοσιτιδας)


LA LATINA

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 341
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

με βαζουνε νοσοκομειο κοριτσαρες......ελπιζω να τα ξαναπουμε συντομα!!! φιλιάααααα

 

Κοριτσάκι σου εύχομαι να πάνε όλα καλά! Να βγεις σύντομα από εκεί υγιής και να ξαναβρείς τους ρυθμούς σου! Η θετική ενέργεια όλων μας μαζί σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν ειναι για γεννα με το καλο

Αν ειναι κατι αλλο περαστικα.

Οπως και να ειναι ευχομαι ολα να πανε καλα.

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια με βγαλανε χτες... μπηκα περπατωντας και με βγαλανε με καροτσι......

εφαγα ενα σωρο κορτιζονες και δεν εγινε τιποτα..... τωρα σηκωνομαι μονο για τουαλετα και τιποτε αλλο!!!! δεν ξερουνε ουτε αν ειναι μονο μυοσιτιδα η και κατι αλλο...........το γεγονος ειναι οτι με εχουν αφησει στο ελεος// θα παρει μηνες ειπε ο γιατρος να ξαναπερπατησω και δεν ειναι και σιγουρος.....

και εχω γυρισει σπιτι με τα μωρα μου, και δεν μπορω να κανω τιποτα......απο τον καναπε τα κοιταω.... σας το ελεγα οτι θα με αφησουν παραλυτη δε σας το ελεγα????

τι να πω πια......ας με λυπηθει ο Θεος

Link to comment
Share on other sites

Στέλλα μου,

 

έχω συγγενικό μου πρόσωπο που έχει παρόμοια προβλήματα υγείας με σένα και σε καταλαβαίνω. Όσο μπορώ να σε καταλάβω... Γιατί όπως λέει κι εκείνη "ο ασθενής είναι πάντα μόνος του"...

 

Κούκλα μου, να μας γράφεις νέα σου!

Link to comment
Share on other sites

Στέλλα, καλημέρα! Χαίρομαι που σε διαβάσαμε και πάλι, αν και δεν χαίρομαι καθόλου με τα νέα σου! Μια κοπέλα σου είχε προτείνει να στείλετε τις εξετάσεις και στη Γερμανία! Μήπως να το ψάξεις; Αν όχι εκεί συγκεκριμένα, σε κάποιο ιατρικό κέντρο του εξωτερικού που ίσως έχουν μεγαλύτερη εμπειρία! Οι γιατροί πολλές φορές, αν δεν μπορούν να κάνουν κάτι που γνωρίζουν, απλά δεν κάνουν τίποτα, είτε από άγνοια είτε από φόβο μην τους καταλογίσεις κάτι! Μην εμπιστεύεσαι κανέναν, κινήσου μόνη σου!

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι να περάσει και να μείνει άσχημο όνειρο. Να ρωτήσω τι είναι αυτό και τι ιατρική ειδικότητα απαιτείται? Μήπως μπορούμε να βοηθήσουμε κάπως?

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...