Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

16/11 προσευχή μουσουλμάνων


tzitzikaki123

Recommended Posts

http://http://aktines.blogspot.com/2010/11/blog-post_6625.html

http://http://ellas-afipnisi.blogspot.com/2010/11/blog-post_15.html

 

Ποια είναι η γνώμη σας σχετικά με ορισμένους χώρους που θα χρησιμοποιηθούν αλλα και για την συγκεκριμένη ημερομήνια(παραμονή Εορτής Πολυτεχνείου)?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 235
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ραννια συγνωμη, δεν εχω ξαναπερασει λινκ σε ποστ μου.. τεσπα το κανω κοπυ πειστ:

 

Προσευχή Ισλάμ στην Αθήνα

 

-Πρόεδρος της ένωσης Μουσουλμάνων Ελλάδας, Ιμάμης Ναϊμ Ελγαντούρ:«Καλούμε όλους να παρακολουθήσουν την προσευχή μας, όχι μόνο τους Μουσουλμάνους, αλλά και τους μη Μουσουλμάνους για να γνωρίσουν τη θρησκεία μας, τα έθιμα και τις παραδόσεις, για να δουν ποιοι είμαστε εμείς που ζούμε δίπλα τους»

Στους δρόμους της Αθήνας θα βρεθούν την Τρίτη 50.000 Μουσουλμάνοι για την καθιερωμένη γιορτή της θυσίας του γιου του Αβραάμ. Αυξημένα τα μέτρα αστυνόμευσης. Παράλληλες συγκεντρώσεις σε Προπύλαια, πλατεία Κοτζιά, σταθμός Λαρίσης, ΣΕΦ, πλατεία Κουμουνδούρου, Αττικής και Παλιό Ιππόδρομο

 

Στις πιο πολυσύχναστες πλατείες και τους κεντρικότερους εμπορικούς δρόμους θα κατέβουν την Τρίτη περισσότεροι από πενήντα χιλιάδες Μουσουλμάνοι, προκειμένου να προσευχηθούν και να τιμήσουν με τον τρόπο αυτό την βιβλική θυσία του παιδιού του Αβραάμ.

Η θρησκευτική γιορτή θα βρει τις δυνάμεις της αστυνομίας σε επιφυλακή, ενώ το κέντρο της πρωτεύουσας θα μετατραπεί σε φρούριο, προκειμένου να αποφευχθούν απρόοπτες αντιδράσεις κατά της θρησκευτικής μειονότητας.

Η συγκέντρωση των πιστών που ζουν στο λεκανοπέδιο έχει προγραμματιστεί μεταξύ 7.30 και 8.30 στα Προπύλαια του Πανεπιστημίου της Αθήνας, στις πλατείες Κουμουνδούρου και Αττικής, στο σταθμό Λαρίσης το ΣΕΦ και στον παλαιό Ιππόδρομο, προκειμένου να τελέσουν μια από τις σημαντικότερες μουσουλμανικές γιορτές.

Εν τω μεταξύ, για την πραγματοποίηση της πορείας, εκπρόσωποι της μουσουλμανικής κοινότητας συναντήθηκαν στα γραφεία της Γ.Α.Δ.Α. με ανώτατους αξιωματικούς της αστυνομίας.

Να σημειωθεί ωστόσο ότι και ενόψει του εορτασμού της επετείου του Πολυτεχνείου, ήδη τα μέτρα αστυνόμευσης στο κέντρο της πόλης είναι ιδιαίτερα αυξημένα.

Στα Προπύλαια την προσευχή θα πραγματοποιήσει Ιμάμης που έχει κληθεί από το Ισλαμικό Πανεπιστήμιο του Αλ Αζχαρ της Αιγύπτου, ενώ στην πλατεία Αττικής θα λάβουν χώρα περισσότερες από μία τελετές μέχρι και τις 12 το μεσημέρι για να εξυπηρετηθούν λατρευτικά οι Μουσουλμάνοι κάτοικοι της ευρύτερης περιοχής.

«Καλούμε όλους να παρακολουθήσουν την προσευχή μας, όχι μόνο τους Μουσουλμάνους, αλλά και τους μη Μουσουλμάνους για να γνωρίσουν τη θρησκεία μας, τα έθιμα και τις παραδόσεις, για να δουν ποιοι είμαστε εμείς που ζούμε δίπλα τους», δηλώνει ο πρόεδρος της ένωσης Μουσουλμάνων Ελλάδας, Ιμάμης Ναϊμ Ελγαντούρ.

«Θέλουμε να δούνε όλοι ότι η πίστη μας δεν είναι μια θρησκεία που τρομοκρατεί τους ανθρώπους, αλλά συμβάλλει στην ειρηνική συνύπαρξη», προσθέτει ο ίδιος

 

το αρθρο αυτο βρισκεται στην σελιδα : http://aktines.blogspot.com/2010/11/blog-post_6625.html

εντιτ : τελικα ηθελε κοπυ πειστ κ η διευθυνση ...

Link to comment
Share on other sites

απ'ο,τι καταλαβα δεν επελεξαν την ημερομηνια, ετυχε να ειναι η γιορτη αυτη τη μερα...οποτε γιατι να μην την γιορτασουν; οσο για το δημοσιο του πραγματος μου αρκει η φραση «Θέλουμε να δούνε όλοι ότι η πίστη μας δεν είναι μια θρησκεία που τρομοκρατεί τους ανθρώπους, αλλά συμβάλλει στην ειρηνική συνύπαρξη»

 

την ωρα που ο φασισμος οργιαζει στο κεντρο της αθηνας, τα μετρα για την καταπιεση και την αφαιμαξη μας εχουν ηδη αποφασιστει, ο κοσμος φοβαται ενω συνεχιζει να ντοπαρεται απο την τβ, με αποτελεσμα να μην βγαινει απο τον φαυλο κυκλο, καθε προσκληση για ειρηνικη συνυπαρξη μου ακουγεται σαν οαση σε αυτη την ατελειωτη ερημο........:roll:

Link to comment
Share on other sites

εμενα με ενοχλει πολυ το οτι θα γινει στα Προπυλαια. ειναι χωρος του Πανεπιστημιου και δεν πρεπει να χρησιμοποιειται για εκδηλωσεις της οποιαδηποτε θρησκειας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όπως εκείνοι βλέπουν τον επιτάφειο να περνάει από τους δρόμους... γιατί να μην κάνουν κι εκείνοι αντίστοιχα τις δικές τους προσευχές;

 

Προσευχή θέλουν να κάνουν οι άνθρωποι...

Δημοκρατία έχουμε... (εύχομαι..)...

 

Ας κάνουν ό,τι τους αρέσει. ;)

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

Όλοι οι άνθρωποι έχουν δικαίωμα να κάνουν την προσευχή τους και να εκφράζουν την πίστη τους δημόσια.

Είναι ντροπή μας ως κράτος που δεν παρέχουμε σε αυτούς τους ανθρώπους τόπους προσευχής και αναγκάζονται να στριμώχνονται σε παράνομα ενοικιαζόμενα υπόγεια για να κάνουν το αυτονήτο, να εκκλησιαστούν:oops:

Δυστυχώς στην Ελλάδα δεν πρόκειται να υπάρξει ο διαχωρισμός κράτους - εκκλησίας οπότε θα διαιωνίζεται η ανελευθερία στους αλλόθρησκους...και μετά θέλουμε να είμαστε περήφανοι για την χώρα που γέννησε τον πολιτισμό, τις τέχνες και τις επιστήμες:shock::oops::roll:

Link to comment
Share on other sites

Είναι ντροπή μας ως κράτος που δεν παρέχουμε σε αυτούς τους ανθρώπους τόπους προσευχής

 

Εγω εχω την εντυπωση οτι υπαρχει τζαμι στην πλατεια Κουμουνδουρου κ πανε καθε Παρασκευη και προσευχονται.....δε θεωρω σωστο να υπαρχει σε καθε συνοικια απο ενα τζαμι.

ΤΑΣΟΣ 9/2/09

ΧΡΗΣΤΟΣ 21/7/10

ΘΑΝΟΣ 21/7/10

Link to comment
Share on other sites

Όλοι οι άνθρωποι έχουν δικαίωμα να κάνουν την προσευχή τους και να εκφράζουν την πίστη τους δημόσια.

Είναι ντροπή μας ως κράτος που δεν παρέχουμε σε αυτούς τους ανθρώπους τόπους προσευχής και αναγκάζονται να στριμώχνονται σε παράνομα ενοικιαζόμενα υπόγεια για να κάνουν το αυτονήτο, να εκκλησιαστούν:oops:

 

στην βορεια Ηπειρο γιατι δεν μπορει να εκκλησιαστει η ελληνικη μειονοτητα? αυτο δεν ειναι ντροπη..?την Αγ.Σοφια γιατι την εχουν "δηλωμενη" ως μουσειο και την χρησιμοποιουν για οτι μπορεις να φανταστεις?γιατι να μην ξαναχρησιμοποιηθει ως εκκλησια που ειναι? και κατι ακομα.. στην Μεκκα υπαρχει εκκλησια ?

και στο κατω κατω θα χουν και νεο τζαμι 3εκατομ ευρω που θα χρηματοδοθει απο τους φορολογουμενους. απο που και ως που ειναι "ριγμενοι"...?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κι εγω δεν θεωρώ σωστό να υπάρχει σε κάθε συνοικία μια ορθόδοξη εκκλησία

αμα πας να μεινεις στην ινδια δεν θα βλεπεις εκκλησιες ορθοδοξες σε καθε γειτονια.εδω ελλαδα χριστιανοι ορθοδοξοι you now?

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

στην βορεια Ηπειρο γιατι δεν μπορει να εκκλησιαστει η ελληνικη μειονοτητα?

αυτο δεν το ξέρω ... αλήθεια γίνεται κάτι τετοιο? αλλα μαθαίνω εγω !

αυτο δεν ειναι ντροπη..?

ναι αν γίνεται είναι μεγαλη ...
την Αγ.Σοφια γιατι την εχουν "δηλωμενη" ως μουσειο και την χρησιμοποιουν για οτι μπορεις να φανταστεις?γιατι να μην ξαναχρησιμοποιηθει ως εκκλησια που ειναι?

ε δεν είμαστε ίσα κι όμοια ;;; είμαστε ...;;;

και σε αλλες χώρες καταπαντουνται τα ανθρωπινα δικαιωματα εδω υποτήθετε έιμαστε πολιτισμένοι

ευρωπαίοι μη σου πω ...!

και κατι ακομα.. στην Μεκκα υπαρχει εκκλησια ?

η μέκα ειναι απο μόνη της ιερός χωρος είναι ιερή ΠΟΛΗ ... δεν χρειάζεται ναό !

η Αθήνα είναι ιερή πόλη ;;; :shock:

και στο κατω κατω θα χουν και νεο τζαμι 3εκατομ ευρω που θα χρηματοδοθει απο τους φορολογουμενους. απο που και ως που ειναι "ριγμενοι"...?

αυτο απο που προκύπτει; με ενδιαφερει !

 

γιατι εγω ξέρω οτι εχουμε μαζεψει τα λεφτα οι ανθρωποι να το χτύσουν μόνοι τους ...!

η άδεια λείπει ... !

δεν ξέρω ρωτάω !:wink:

Link to comment
Share on other sites

αμα πας να μεινεις στην ινδια δεν θα βλεπεις εκκλησιες ορθοδοξες σε καθε γειτονια.εδω ελλαδα χριστιανοι ορθοδοξοι you now?

το you know το θεωρώ προσβλητική απεύθυνση στο ατομο μου ... :mrgreen:

αλλα αν ήμουν χριστιανή ορθόδοξη θα θελαν στο Δελχί να έχω ενα χωρο να αναψω ενα κερακι για την παναγία ....(έτισ για να σου λυσω την απορία δλδ)

και στο Δελχί δεν έχει ινδουιστικούς ναούς σε καθε γειτωνία (just so you know) :wink:

 

το ελλαδα χριστιανοί ορθόξοι είναι μυθος παντως just so you know !

Link to comment
Share on other sites

τζιτζικακι τελικα ηθελες αποψη για την γιορτη των μουσουλμανων στην αθηνα η για το αν κ γιατι κ πως δεν εκκλησιαζονται οι χριστιανοι στην ..αλβανια;η τελικα σε ενοχλει ο πανεπιστημιακος χωρος; :rolleyes:

τα αλλα θεματα δεν τα σχολιαζω......ειναι ο,τι να ναι.....:roll:

 

(δλδ ανοιξε αλλο ενα τοπικ 'γιατι αυτοι ετσι κ οχι εμεις αλλιως' και μπλα μπλα μπλα. τελοσπαντων , ενημερωθηκα για την γιορτη , κατι ειναι κ αυτο, θα παω καμια βολτα.)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τζιτζικακι τελικα ηθελες αποψη για την γιορτη των μουσουλμανων στην αθηνα η για το αν κ γιατι κ πως δεν εκκλησιαζονται οι χριστιανοι στην ..αλβανια;η τελικα σε ενοχλει ο πανεπιστημιακος χωρος; :rolleyes:

τα αλλα θεματα δεν τα σχολιαζω......ειναι ο,τι να ναι.....:roll:

 

(δλδ ανοιξε αλλο ενα τοπικ 'γιατι αυτοι ετσι κ οχι εμεις αλλιως' και μπλα μπλα μπλα. τελοσπαντων , ενημερωθηκα για την γιορτη , κατι ειναι κ αυτο, θα παω καμια βολτα.)

ειπα κι εγω να συνομιλησω και με γείωσες :mrgreen::lol:

αν ημουν αθήνα και δεν ήμουν Λοζάνη θα έρχομουν κι εγω

! :wink:

Link to comment
Share on other sites

500 χρονια σκλαβια απο τους τουρκους οι γερμανοι οι ιταλοι δεν καταφεραν να ριξουν την πιστη μας και βγαλαν ενα καλο σχεδιο 35χρονια πριν.να ισοπεδωσουν την ιστορια του τοπου μετα την θρησκεια τα παιδια μας να μην μαθαινουν αφου δεν θα ξερουμε τι να τους πουμε ριξαν και τις τελευταιες καστες αλλων πολιτων τις γης αυτης που ζουμε μεσα και να η εξαφανιση της ελλαδιτσας!αν θελω να προσευχιθω αναβω το καντιλακι μου στο σπιτι μου και προσευχομαι δεν παω σε καμια εκκλησια γτ δεν ειμαι πιστος των παπαδων και της ιεραρχιας τους αλλα της πιστης μου Πατηρ Ιος και Αγ.Πνευμα(και συγνωμη δεν θελω να σε προσβαλω σε διαβαζω και συνηθως συμφωνω μαζι σου.)

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

οπως προειπα, με ενοχλει το να χρησιμοποιειται πανεπιστημιακος χωρος για την οποιαδηποτε θρησκεια.

τα υπολοιπα τα ανεφερα συγκριτικα , αν θελεις.

και αρια, σχετικα με το τζαμι, ο χωρος στον οποιο θα χτιστει εχει γινει δωρεα απο το ναυτικο νομιζω(με μια επιφυλαξη ομως.. δεν θυμαμαι ακριβως σε πιο ενοπλο σωμα ανηκει). το κοστος ανεγερσης ειναι 3 εκατομμυρια ευρω, τα οποια προερχονται απο το ελληνικο κρατος και οχι απο μουσουλμανικους φορεις.

Link to comment
Share on other sites

500 χρονια σκλαβια απο τους τουρκους οι γερμανοι οι ιταλοι δεν καταφεραν να ριξουν την πιστη μας και βγαλαν ενα καλο σχεδιο 35χρονια πριν.να ισοπεδωσουν την ιστορια του τοπου μετα την θρησκεια τα παιδια μας να μην μαθαινουν αφου δεν θα ξερουμε τι να τους πουμε ριξαν και τις τελευταιες καστες αλλων πολιτων τις γης αυτης που ζουμε μεσα και να η εξαφανιση της ελλαδιτσας!αν θελω να προσευχιθω αναβω το καντιλακι μου στο σπιτι μου και προσευχομαι δεν παω σε καμια εκκλησια γτ δεν ειμαι πιστος των παπαδων και της ιεραρχιας τους αλλα της πιστης μου Πατηρ Ιος και Αγ.Πνευμα(και συγνωμη δεν θελω να σε προσβαλω σε διαβαζω και συνηθως συμφωνω μαζι σου.)

η ιστορία ακόμη και για τους ιστορικούς ειναι υποκειμενική

το πατρίδα θρησκεία οικογενεια δεν με αφορά σαν ανθρωπο αλλα το σέβομαι σε όσους το πιστευουν και το εκτιμώ , μέχρι το όριο που δεν πατα την πατρίδα θρησκία οικογένεια ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ....

δε με απασχολει να διαφωνεις μαζί μου ειναι λογικό ... και επιθυμητό ... και οκ κατανοώ οτι δεν ηθελες να με προσβάλεις απόψεις ανταλάσουμε και ελπίζω , με αυτα που έγραψα να σε βοήθησα για τις αντιλήψεις μου

στην παρούσα λοιπόν εχουμε καποιους που δεν εχουν ΟΥΤΕ ΕΝΑ λατρευτικό χορο εξάσκησης θρησκευτικών πεποιθήσεων αντιλήψεων και μαζεύονται στις υπογες

δεν ειναι κλεφτες

δεν ειναι εγκληματιες ειναι μουσουλμανοι (ινδοι , βουδηστες κλπ)

Το θρησκευτικό σου συναίσθημα συνεπώς ΔΕΝ ΑΠΕΙΛΕΙΤΕ απο την υπαρξη χώρου θρησκευτικής λατρείας αλλων ή δημόσιας εκδήλωση θρησκευτικής λατρείας

και αυτο ειναι η δυναμη της αγάπης της θρησκείας σου ! του ουμανισμού ! της πίστης σου !

αν τα βλεπεις ως σχεδιο καταπόντισης του Ελληνισμου σε ενημερώνω οτι εχει φροντίσει για αυτο η ΕΕ η κίνα και η Αμερική :mrgreen::mrgreen::mrgreen: πολύ πριν τους Τούρκους! (ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ)

πλακα κανεις, τι κανεις παιδι μου στη λοζανη;;;;:shock::shock::shock:

κάνω ακτιβισμό ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

οπως προειπα, με ενοχλει το να χρησιμοποιειται πανεπιστημιακος χωρος για την οποιαδηποτε θρησκεια.

θα συμφωνήσω κι εμενα με ενοχλει τόποι ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗς ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ να χρησιμοποιούνται για αλλους λόγους

αλλα ...σκέψου αν αυτος ειναι ο μόνος χωρος ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΊΝΕΤΑΙ ... απο όλη την επικράτεια γιατι οχι ;

τα υπολοιπα τα ανεφερα συγκριτικα , αν θελεις.

και αρια, σχετικα με το τζαμι, ο χωρος στον οποιο θα χτιστει εχει γινει δωρεα απο το ναυτικο νομιζω(με μια επιφυλαξη ομως.. δεν θυμαμαι ακριβως σε πιο ενοπλο σωμα ανηκει). το κοστος ανεγερσης ειναι 3 εκατομμυρια ευρω, τα οποια προερχονται απο το ελληνικο κρατος και οχι απο μουσουλμανικους φορεις.

αν αυτο υπάρχει σε ΦΕΚ (γιατι μόνο ετσι μπορέι να περαστει )

μαζί σου να διαμαρτυρηθούμε για την χρήση του κοινού χρήματος των φορολογουμένων για φρου φρου κι αρώματα!

αλλα με την ίδια θέρμη θα ήθελα να διαμαρτυρηθούμε απ την αλλη και για το ΒΑΤΟΠΕΔΙ !!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

aria πολυ ωραια τα ειπες αλλα επετρεψε μου να πω οτι και τους τουρκους αν δεν θελαν δεν θα τους βαζαν!!!βασικα στην παρουσα φαση νιωθω οτι ημαστε χαμενοι απο χερι και οχι για τπτ αλλο παρα για το επιπεδο ανεχειας-διαβιωσης που θα μαθουμε να ζουμε κι εμεις και τα παιδια μας!πριν πολλα χρονια εκανα για προσωπικους λογους μια ερευνα γι τις παραθρησκευτικες οργανωσεις οκ νοικιαζουν στο κεντρο της θεσ/νικης πολλους χωρους αλλους τους εχουν αγορασμενους μεχρι και σε σινεμα κανουν μαζωξεις.και ειναι και πολυ δυσκολο αν μπλεξεις με τετοιους ανθρωπους γτ ο φανατισμος σε οποιο επιπεδο για μενα ειναι επικινδυνος.στην σουιδια υπαρχει εκκλησια σε μια πολη που ξερω δεν υπαρχει ομως παπας να λειτουργηση,στην τουρκια μια που το αναφερα την αγ.σοφια γτ δεν την αφηνουν να λειτουργει?εμεις δεν θα ημαστε φασιστες αλλα ας ειναι αυτοι οι ανθρωποι καπου,σε ενα χωρο που δεν θα ειναι κατι για εμας,ετσι απλα!

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

θα μου επιτρέψεις ;

το ζήτημα το πας εθνικιστικά(Τουρκία ελλαδα) και συγκριτικά (μουσουλμάνοι ορθόδοξοι , ελλαδα τουρκία) κι εγω μιλαω για ΑΝΕΞΙΘΡΗΣΚΕΙΑ

 

θα ήθελα να δω την χώρα μου σε καλύτερη πολιστική- οικονομική κατατσαση απο αυτην που ειναι

και η μη υπαρξη διαφορετικών λατρευτικών χωρων δεν βηθάει ... !

οι Τουρκοι ΔΕΝ μπαίνουν στην ΕΕ γιατι καταπατουν αθνρωπινα δικαίωματα (μεχρι τωρα έτσι μας λενε αλλα δνε τους θελουν καθως το κλειδή για μία χώρα "εισοδο" στην δύση που πληρεί τις προϋποθέσεις είμαστε εμεις και όχι αυτοι μέχρι τωρα γιατι σ επολλα αλλα θέματα περαν της θρησκείας που μοιάζουμε ειναι πολύ μπροστα )

τις ασφαλιστικές δικλειδες στο ειναι του καθενα απο εμας τις βάζει ο καθενας απο εμας

εγω δεν αίσθανομαι λιγη που καποιος στην Γαλλια πριν μερες με ειπε ελληνα (με υποτιμιτικότητα) ουτε πριν λιγο και ρο που με ειπε ενας αγγλος α ελληνίδα εισαι ;

γιαι ξέρω ποια ειμαι

και ξερω τι κάνω

η καταγωγή μου ειναι απλα ενα τυχαίο γεγονός που δνε με χαρακτηρίζει ώς υπαρξη ....

...!

φιλικά παντα

και με πολύ αγαπη !

Link to comment
Share on other sites

αχ!το ξερω οτι αν ειχα γεννηθη καπου αλλου θα ημουν ινδουιστρια,μουσουλμανα,προτεσταντισα κτλ.το καταλαβαινω αυτο το εχω σκεφτει απο πολυ μικρη ηλικια,αλλα πολυ φοβαμε οτι αν τα εχουμε ολα σε μια ευθεια δεν θα μας βγει σε καλο και αυτο ειναι ενστικο ποιο πολυ παρα λογικη.

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Το να παραχωρησεις σ ενα λαο καποιο χωρο για να προσευχεται δε νομιζω να βαζει σε κινδυνο τη θρησκεια σου....οι σουηδοι δηλαδη και οχι μονο,παντου στην Ευρωπη, που μας εχουν παραχωρησει μια εκκλησια τους προς δικη μας χρηση,τι επαθαν οι ανθρωποι.....

Ας μην καταπατουμε τα ανθρωπινα δικαιωματα,στην Ευρωπη ειμαστε καιρος να το αποδειξουμε....

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...