Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΛΑΙΜΑΡΓΙΑ!


Recommended Posts

Αγάπες μου,επειδή δεν έχω πολύ χρόνο και ακούω την μπουμπού να ξυπνάει..σας παρακαλώ πείτε μου κάτι! η μικρή μου είναι λαίμαργη και καθώς θηλάζω μου πνίγεται...τι πρέπει να κάνω?την σηκώνω και την χτυπάω ελαφρά στην πλατούλα?τη βάζω μπρούμυτα?θέλω να ξέρω γιατί φοβάμαι...ευτυχώς μεχρι τώρα πνίγεται..αλλά λίγο...καταλαβαίνεται τι θέλω να πω...αχ τι θα κάνω μαυτο το παιδι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα .εδω δεν φαινεται καπου ποσο ειναι η μικρη σου,αλλα υποθετω οτι ειστε ακομη στο πρωτο τριμηνο????

κ εγω το ιδιο παθαινα,οχι πολυ συχνα αν θυμαμαι καλα. ειναι μαλλον μεχρι να ρυθμιστει η γαλουχια ...δλδ μετα το πρωτο τριμηνο αρχιζει κ ρυθμιζεται η ποσοτητα που θα παραγεις κ θα βγαινει πιο ομαλα.ομως κ παλι στην αρχη μολις θηλαζεις το μωρο βγαινει αποτομα το πρωτο γαλα ..

αλλα να σου πω ...γιατι αγχωνεσαι τοσο ...αφου εκει εισαι ... δεν προκειται να της συμβει το παραμικρο... :)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ Λενάκι!χρόνια σου πολλά με την ευκαιρία!!ότι καλύτερο!!

φοβάμαι λιγάκι..δεν ξέρω τι να κάνω κάθε φορά που πνίγεται..να την κρατήσω στον ώμο μου..?να την χτυπήσω?τι να κάνω?αυτό πρέπει να το μάθω οπωσδήποτε.:?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...