Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πασχαλης η Γλυκες Φατσουλες?????????


Recommended Posts

Μ αρεσουν κ οι δυο εξισου ισως λιγο περισσοτερο η γλυκες φατσουλες,θα ηθελα εαν υπαρχει καποια μαμα που να στελνει τα παιδακια της ωστε να με ενημερωσει γιατι σκεφτομαι να στειλω την κορη μου που ειναι 3,5ετων κ τον μικρο μου που ειναι 11μηνων

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου ζανα τι κανετε?μετακομιζουμε κ παμε σε εκεινες τις περιοχες κ απο τα λιγα που εχω ψαξει εχω ξεχωρισει αυτους τους δυο παιδικους, κυμαινονται στα ιδια λεφτα κ θα ηθελα εαν υπαρχει καποια μανουλα με επειρια απο τους συγκεκριμενους παιδικους να μου πει την αποψη της

Link to comment
Share on other sites

Μ αρεσουν κ οι δυο εξισου ισως λιγο περισσοτερο η γλυκες φατσουλες,θα ηθελα εαν υπαρχει καποια μαμα που να στελνει τα παιδακια της ωστε να με ενημερωσει γιατι σκεφτομαι να στειλω την κορη μου που ειναι 3,5ετων κ τον μικρο μου που ειναι 11μηνων

ΕΜΕΙΣ ΠΑΜΕ ΤΗΝ ΤΕΤΡΑΧΡΟΝΗ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΑΣ ΣΤΙΣ ΓΛΥΚΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να αδικήσω το άλλο σχολείο. Απλά έχω ακούσει πολύ καλά λόγια από την κολητή μου για τις Γλυκές Φατσούλες, που πάει τα παιδιά της εκεί. Μάλιστα μου είπε ότι στέλνει εκείνη φαγητό στα παιδιά (υπάρχει αυτή η δυνατότητα) και αυτό της αρέσει, γιατί ελέγχει τί τρώνε τα παιδιά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτη η δυνατοτητα υπαρχει κ απο τους δυο παιδικους,σαν εγκαταστασεις ειναι κ οι δυο ωραιες ισως λιγο καλυτερες εχει η γλυκες φατσουλες σαν ονομα ομως λενε οτι ο πασχαλης ειναι καλυτερος κ δεν ξερω σε ποια απο τα δυο να τα γραψω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Δεν υπαρχει αλλη μανουλα που να στελνει το παιδακι της σε εναν απο τους δυο παιδικους?πρεπει να αποφασισω αυτην την εβδομαδα οπωσδηποτε

και εγω ψαχνω να γραψω την μικρη μου ..μπορεις να μου πεις ποο αου ζητησανε αν μπορεις σε παρακαλω.Εχω επισκεφθει πολλα σχολεια αλλα όχι το συγκεκριμένο.Αν θελεις στειλε μου π.μ.

Χιλια ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

και εγω ψαχνω να γραψω την μικρη μου ..μπορεις να μου πεις ποο αου ζητησανε αν μπορεις σε παρακαλω.Εχω επισκεφθει πολλα σχολεια αλλα όχι το συγκεκριμένο.Αν θελεις στειλε μου π.μ.

Χιλια ευχαριστώ.

ποσο σου ζητησανε εννοούσα...

Link to comment
Share on other sites

οι γλυκες φατσουλες μου ζητησε κ για τα δυο παιδια με σιτιση με μια διαδρομη το σχολικο γιατι το μεσημερι θα περναω να τα περνω εγω,κ θα πληρωσω ολο το ποσο μετρητα 10.500

ο πασχαλης κυμαινεται ακριβως στα ιδια,ειναι ελαχιστες οι διαφορες τους μιλαμε για 30ευρω διαφορα λιγοτερα ο πασχαλης

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οι γλυκες φατσουλες μου ζητησε κ για τα δυο παιδια με σιτιση με μια διαδρομη το σχολικο γιατι το μεσημερι θα περναω να τα περνω εγω,κ θα πληρωσω ολο το ποσο μετρητα 10.500

ο πασχαλης κυμαινεται ακριβως στα ιδια,ειναι ελαχιστες οι διαφορες τους μιλαμε για 30ευρω διαφορα λιγοτερα ο πασχαλης

ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 χρόνια μετά...

Γεια σας μανούλες!

Μετά από αρκετό ψάξιμο, καταλήξαμε στον Πασχάλη και τις Γλυκές Φατσούλες για βρεφικό!!! μου άρεσαν και τα δύο εξίσου, αν και λίγο περισσότερο στου Πασχάλη !!! μπορεί καμιά μανούλα να με βοηθήσει εάν γνωρίζει κάτι;;; σας ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...