Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδικα πρατηρια!ΑΞΙΖΕΙ!


casperαki

Recommended Posts

Koritsia

Επειδη με εχετε βοηθησει πολυ στο θεμα της βαφτισης να σας πω σε ολες τις "νεες" οτι αξιζει μια βολτα στα παιδικα outlets ειδικα στην ελευθεριου βενιζελου στο παλαιο φαληρο/νεα σμυρνη.

Μολις γυρισα και εκλεισα τα βαφτιστικα του μικρου μου.

Εχουν φερει ηδη τα καλοκαιρινα και ειναι πολυ φτηνα.

Εγω εκλεισα σετ βαφτιστικα ρουχαλακια Laroche με 130 ευρω.Εχω φωτο θα βαλω αργοτερα να δειτε.Η ποιοτητα αψογη...

Αρχικα ειδα ενα λευκο σακακι και γαλαζιο παντελονι που δεν ηταν σετ αλλα χωριστα επειδη δεν μου αρεσουν γενικοτερα τα αγοριστικα βαφτιστικα και ελεγα να παρω ενα ενα χωριστα.Το παντελονι το γαλαζιο 17 ευρω και το λευκο καλοκαιρινο σακακι 30~~~~~!!!!

Αλλα τελικα βρηκα ενα σετ καλο με 130 ευρω ζακετα πουκαμισο γιλεκο παντελονι και καπελακι 130 ευρω.!

Ειμαι πολυ χαρουμενη που βρηκα ρουχα!!!!!

Ριξτε μια ματια κοριτσια στα πρατηρια αξιζει ισως βρειτε κατι καλο σε πολυ καλη τιμη!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και εγω τα ρουχαλακιατης μικρης θα προτιμησω αν γινεται να τα διαλεξω εγω με την μικρη και ας τα πληρωσω και εγω!!!!!!!:-D

Η οικογενοια μου ειναι ολη μου η ζωη

 

328e.jpg328ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Casperaki εννοείς ότι βρήκες στοκ με βαφτιστικά (μόνο) ή με παιδικά που έχουν και βαφτιστικά; Γίνεται να πεις ποια είναι; Βαφτίζω κι εγώ τη μικρή μου...

Link to comment
Share on other sites

Η νονα εχει γεννησει λιγοτερο απο μηνα οποτε δεν ηθελα να την βαλω να ψαχνει και προσφερθηκα να παω εγω να βρω.Μονο που δεν ηθελα να τους καταξοδεψω κιολας με τα βαφτιστικα που θα βαλει μια φορα το παιδι οποτε κ αρχικα ειπα να παρω χωριστα κομματια που να ταιριαζουν αλλα και να το φοραει το καλοκαιρι το παιδι.

Πηγα σημερα στο GRANT outlet στην βενιζελου στο φαληρο(κοντα στις γραμμες τραμ) και ειδα ωραια πραγματακια.

ΔΥστυχως δεν ειχε νουμερο σε αυτο που ηθελα και ετσι της ειπα να κρατησει ενα σακακι λινο λευκο και ενα παντελονι περιπου το ιδιο υφασμα σε γαλαζιο και πουκαμισο θα κοιταγα αλλου.Επειδη δεν βρηκα να παρκαρω σε αλλα στοκατζιδικα επι της βενιζελου πηγαινα προς το σπιτι μου και θυμηθηκα οτι εχε ικα ιεκει ενα πρατηριο GRANT.

Πηγα και ειχαν και ετοιμα συνολακια βαφτισης.ΑΠο περιεργεια τα κοιταξα και ειδα κατι καλο.Μου ειπε η κοπελα 130 ευρω κα ιειναι μαρκα....Τα παπουτσακια ητνα λευκα με γαλαζιο στα 30 κατι ευρω....

Τα εδειξα στον αντρα μου και προτιμησε το ετοιμο συνολο...Τωρα που σας το γραφω θυμηθηκα οτι ΞΕΧΑΣΑ να ακυρωσω τα πρωτα...πω πω..θα με βριζουν....

Το ειπα της νονας και θα μου δωσει τα χρηματα αυριο.

Να σας πω την αληθεια τα ρουχα ειναι οκ.Δεν τρελαθηκα.αλλα ειναι καλυτερα απο κατι αλλα που εχω δει.ΣΤα 330 ευρω ειχα δει ενα τελειο αλλα τοσα λεφτα δεν θελω να δωσουν τα παιδια.Με τιποτα.Οποτε συμβιβαζομαι λιγακι.Ασε που κουραστικα να τρεχω δεξια αριστερα...Εχω τα γενεθλια εχω μπομπο εχω προσλητηρια εχω τουρα γενεθλιων γλυκο βαφτισης λαμπαδα να φτιαξω αρκετα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ξεχασα να πω οτι τα GRANT οπως και τα PRENATAL εχουν ρουχα αλλα και βαφτιστικα για την κοπελα που ρωτησε.Δεν ειναι αποκλειστικα βαφτισης.

ΘΑ σας βαλω φωτο και μια λιστα με τα στοκατζιδικα.

αν και σας ξαναλεω μονο στο GRANT πηγα γιατι δεν εβρισκα παρκιν.

Στο μαγαζι του φαληρου ΔΕΝ ειχε βαφτιστικα σετ.Ειχε ομως αν θελει καποιος να παρει χωριστα κομματια.Για κοριτσακι δεν ξερω δεν προσεξα.

Στο καταστημα αγιου δημητριου ειχε τα βαφτιστικα.

Αυριο που θα παω να τα παρω θα κοιταξω και θα σας πω και για κοριτσακια.

Link to comment
Share on other sites

URL=http://img218.imageshack.us/i/25022010006.jpg/]25022010006.th.jpg[/url]

25022010005l.th.jpg

25022010003.th.jpg

25022010002.th.jpg

 

Το τελευταιο ειναι αυτο που ηθελα αρχικα αλλα δεν εβρισκα πουκαμισο και ο αντρας μου τελικα απεριψε!

 

Το γιλεκο μαλλον δεν θα το βαλουμε....

 

και μια λιστα αν πατε παρτε πρωτα τηλ να επιβεβαιωσετε τις διευθυνσεις

ALOUETTE

Φιλικών 58, Περιστέρι, τηλ. 210 5718014

Παιδικά ρούχα και αξεσουάρ ηλικίας από 0-16 ετών, με έκπτωση έως 50%.

BAMBINERIA

Λ. Βουλιαγμένης 28, Ελληνικό,

τηλ. 210 9600029

Μοντέλα περυσινά, αλλά και από προηγούμενες σεζόν, σε έκπτωση μέχρι και 50%.

BENETTON-SISLEY

1. Αλατσάτων 34, Ν. Ιωνία, τηλ. 210 2717774

2. Εμπορικό Κέντρο ΙΩΝΙΑ 2000, Λ. Ηρακλείου 350, Ν. Ιωνία

3. Factory Outlet (Ν. Φάληρο)

Περυσινά αλλά και φετινά είδη σε προσφορά και σε εκπτώσεις έως και 50%.

BONJOUR BEBE

Μακεδονίας 26 & Πατρόκλου, Πέραμα,

τηλ. 210 4413432

Μεγάλες εκπτώσεις σε μια μεγάλη ποικιλία επώνυμων ρούχων, από νεογέννητο έως 16 ετών.

CROCODILINO

1. Κυθήρων 2, Πειραιάς, τηλ. 210 4839535

2. Factory Outlet

Παιδικά ρούχα και παπούτσια με έκπτωση έως 50%, αλλά και παλαιότερα μοντέλα σε προσφορά.

GRANT

1. Λεωνίδου 7 & Mπουμπουλίνας, Aγ. Δημήτριος, τηλ. 210 9756736

2. Αγ. Δημητρίου 273, Αγ. Δημήτριος,

τηλ. 210 9812100

3. Πελασγίας 18 & Aγ. Πέτρου, Περιστέρι,

τηλ. 210 5781283

4. Ελ. Βενιζέλου 261, Π. Φάληρο,

τηλ. 210 9833184

5. Πατησίων 129, Αθήνα, τηλ. 210 8834494

6. Empoli Outlet

7. Factory Outlet (Ν. Φάληρο)

8. Θεσσαλονίκη: Μακένζι Κινγκ 4,

τηλ. 2310 275876

9. Καλαμάτα: Βασ. Γεωργίου 2,

τηλ. 27210 92366

Pούχα και παπούτσια της εταιρείας GRANT για παιδιά από 6 μηνών μέχρι 12 ετών σε έκπτωση έως και 50%.

HPA

1. Tιτάνων 26, Eλληνικό, τηλ. 210 9923578

2. Λ. Δημοκρατίας 246, Άγιοι Aνάργυροι

τηλ. 210 2388085

3. Δαβάκη 37, Καλλιθέα, τηλ. 210 9567350

4. Μακράς Στοάς 2, Πειραιάς, τηλ. 210 4178189

Παιδικά ρούχα της προηγούμενης σεζόν για ηλικίες 0-12 ετών, και ακόμη ρούχα εγκυμοσύνης, προίκα μωρού, κρεβατάκια, ρηλάξ και παιχνίδια, με εκπτώσεις που ξεπερνούν και το 50%.

KIDLAND

Ελ. Βενιζέλου 208, Π. Φάληρο,

τηλ. 210 9854709

Παιδικά και εφηβικά παπούτσια από τρέχουσες και παλαιότερες συλλογές, σε πολύ χαμηλές τιμές.

KITTEN

Kλεάρχου 89, Aγιος Δημήτριος,

τηλ. 210 9711385

Pούχα από 0-5 ετών και προίκα μωρού σε έκπτωση που ξεκινά από 50%.

LAPIN HOUSE

1. Στ. Γονατά 4, Περιστέρι, τηλ. 210 5706100

2. Empoli Outlet

3. Factory Outlet (Ν. Φάληρο)

4. Mega Outlet (Θεσσαλονίκη)

Pούχα και παπούτσια από 0-14 ετών με έκπτωση έως και 60%.

MARASIL-MANDARINO

1. Λούβαρη 14, Περιστέρι, τηλ. 210 5735440

2. Factory Outlet (Ν. Φάληρο)

Παιδικά ρούχα Mandarino, Marasil, με έκπτωση έως και 50%.

MATOU FRANCE

1. Λ. Δημοκρατίας 8, Mελίσσια,

τηλ. 210 8032463

2. Άστρους 11, Ίλιον, τηλ. 210 5738208

3. Empoli Outlet (Περιστέρι)

4. Factory Outlet

5. Mega Outlet (Θεσσαλονίκη)

Παιδικά ρούχα για ηλικίες από 3 μηνών έως 16 ετών με έκπτωση μέχρι και 50%.

MINI RAXEVSKY

1. Σφακίων 50, Περιστέρι, τηλ. 210 5907928

2. Μπουμπουλίνας 21 & Σμύρνης 9,

Αγ. Δημήτριος, τηλ. 210 9755995

Mπεμπέ και παιδικά της περσινής κολεξιόν, καθώς και μοντέλα παλαιότερων ετών σε εκπτώσεις ακόμα και 80%.

ΜOYΓEP

1. Λ. Aθηνών 162, Περιστέρι, τηλ. 210 5719811

2. Ελ. Βενιζέλου 210 & Αίαντος, Φάληρο,

τηλ. 210 9814446

Παιδικά παπούτσια MOYΓEP, σε έκπτωση έως και 50%. Ακόμη, προσφορές σε παντόφλες και αθλητικά.

ΝΤΑΜΠΟ

Ομήρου & Κοραή 4, Ν. Σμύρνη,

τηλ. 210 9311797

Μπεμπέ, παιδικά και εφηβικά ρούχα σε μεγάλη ποικιλία και χαμηλές τιμές. Ακόμη, θα βρείτε αξεσουάρ, γυαλιά, καλσόν, κάλτσες και εσώρουχα σε χαμηλές τιμές.

PRENATAL

Eλ. Bενιζέλου 191-193, N. Σμύρνη,

τηλ. 210 9310030

Παιδικά ρούχα Prenatal, και γυναικεία Naf Naf, σε εκπτώσεις που φτάνουν μέχρι και το 50% και πολύ καλές προσφορές.

TRICOTEEN

Mega Outlet (Θεσσαλονίκη)

Παιδικά ρούχα σε πολύ καλές εκπτώσεις και προσφορές.

Link to comment
Share on other sites

και εγω τα ρουχαλακιατης μικρης θα προτιμησω αν γινεται να τα διαλεξω εγω με την μικρη και ας τα πληρωσω και εγω!!!!!!!:-D

Μαριρενα,

τα ρουχαλακια της βαπτισης ειναι ενα δωρακι της πνευματικης μαμας στο παιδι....

ολες τις αλλες μερες τα ντυνουμε εμεις.Εκεινη τη μερα ,αν μπορει βεβαια η νονα, ας τα διαλεξει αυτη και ας ειναι και κακογουστα....αλλωστε ποσο κακογουστο μπορει να ειναι ενα παιδικο ρουχαλακι...

φιλικα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολύ ωραία τα βαφτιστικά. Λέω τότε να πάω στο Grant στον Άγιο Δημήτριο σήμερα, είναι πολύ πιο κοντά μου.

 

Όλα τα orchestra outlet πρέπει να έχουν τα πράγματά τους 5 ευρώ, εγώ πήγα σε αυτό της Τιτάνων. Έλεγα ότι θα φύγουν όλα την πρώτη μέρα, φέρνουν όμως πράγματα και από αλλού είδα (από το orchestra του Factory outlet πρόσεξα τυχαία). Πήρα κάμποσα πραγματάκια.

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό όλα πολύ όμορφα... και εμείς προτιμήσαμε ρουχαλάκια κανονικά στην βάπτιση του γιου μας και τώρα σε λιγο που θα γινω νονά ρουχαλάκια του πήρα ...

τζην παντελονάκι - γαλάζιο πουκαμισάκι και ωραίο μπουφανάκι για να το έχει του χρονου...

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

Από το στοκ της LAPIN στο Περιστερι πηρα και εγω τα ρουχαλακια για ενα αγορακι που θα βαφτισουμε. Ειναι οντως 50% εκπτωση και ετσι η τιμη βγαινει πολύ καλη. Δεν βρισκω τον λογο να δωσω 300 E γιατι και στην μιση τιμη βρηκα κάτι εξίσου καλό και ωραίο..(είναι και lapin όπως λεει η μανα μου..:D)

7/3/2009

28/5/2010

weijp2.png

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 χρονια πηρα τα βαφτιστικα του παιδιου baby dior απο το fena stock πανεμορφα 75 ευρω....

βεβαια στην θεσ-νικη εχουμε ελαχιστα πρατηρια οποτε θελει και λιγο τυχη...

και να σημειωση οτι μετα την βαφτιση δεν εβαλε ξανα ποτε τα ρουχακια του γιατι ηταν πολυ επισημα για να τον παω ετσι καπου...

οποτε αν εδινα πολλα λεφτα μαλλον θα τα εκλαιγα...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίες οι ιδέες σας κορίτσια, ειδικά για τα πιο καθημερινά ρουχα!

Πλησιάζει η ώρα να βαφτίσω το βλασταράκι μου!

Θα ενημερώσω το νονό μας.

Πρέπει να πάρουμε και το παιδί μαζί ή στο περίπου;

π.χ. 1-2 νούμερα μεγαλύτερα;

9Af0p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ayto που κοιταξα εγω μου ειπε η κοπελα ειναι 12-18 και μετα 18-2

Δεν ρωτησα για πιο μικρα.

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια!

 

Παντως στο πρατηριο στον αγιο δημητριο ειδα κατι φουστιτσες για κοριτσακι.....ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ!!!!!οχι βαφτισης.Κανονικα για καλοκαιρι!!!

Αν ειχα κοριτσι θα ειχαμε φαληρισει απο ταα ψωνια που θα εκανα!!!!

 

Ευχαριστω κ για τις πληροφοριες!θα παω ικεα σημερα να κοιταξω για κορνιζες που θελω για προσκληση και θα περασω απο Τιτανων στο ορχηστρα!μακαρι να υπαρχει ακομα!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία τα βαφτιστικά. Λέω τότε να πάω στο Grant στον Άγιο Δημήτριο σήμερα, είναι πολύ πιο κοντά μου.

 

Όλα τα orchestra outlet πρέπει να έχουν τα πράγματά τους 5 ευρώ, εγώ πήγα σε αυτό της Τιτάνων. Έλεγα ότι θα φύγουν όλα την πρώτη μέρα, φέρνουν όμως πράγματα και από αλλού είδα (από το orchestra του Factory outlet πρόσεξα τυχαία). Πήρα κάμποσα πραγματάκια.

 

Δεν κοιταξα για κοριτσιστικα βαφτισιτκα..αν ειναι κοντα σου πηγαινε αλλιως αν θελεις θα γραψω το απογευμα που θα παω να τους πληρωσω.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα στο Grant, είχε ωραία φορεματάκια, πήρα ένα με 45 ευρώ και το καπέλο άλλα 15. Μου είπαν ότι αν βρω κάτι άλλο άλλη φορά μπορούν να το αλλάξουν, αλλά δεν ξέρω αν θα μπω στη διαδικασία. Τα έχουν στη μισή τιμή (από 45, 60, 80 και 120 ευρώ είδα). Δεν πήρα μεταξωτό, δε μου αρέσει όπως γυαλίζουν, πειράζει; Είναι με δαντέλα όλο. Μου είπαν τιμή για λαμπάδα 50, για λαδόπανα (νομίζω με τις πετσέτες) 80, για λαδοσετ 16 και κεράκια 10. Τα μαρτυρικά ό,τι διαλέξεις και το κουτί αν πάρεις όλη τη βάπτιση δώρο. Παπουτσάκια δεν έχουν. Πήγα δίπλα στο mini raxevsky, έχουν ακόμη τα χειμωνιάτικα βαπτιστικά, αλλά είναι σε άλλο στυλ, δε μου άρεσαν. Πήγα και στην Bambineria. Εκεί είχαν πιο πρωτότυπα, αλλά δε μου έκανε κλικ για συνεργασία η πωλήτρια και έφυγα. Λειτουργώ έτσι, τι να κάνουμε. Και εκεί πάντως το φόρεμα στη μισή τιμή, μέση τιμή 80-100 ευρώ.

 

Τώρα πάντως έχω μια ανασφάλεια γιατί αποφάσισα μέσα σε 10 λεπτά, ενώ η βάφτιση είναι το Μάιο, αλλά μήπως θα φανεί και το φόρεμα έτσι όπως θα την έχουμε αγκαλιά; Αλλά, όποτε φεύγω από το σπίτι είναι για λίγο, γιατί η μικρή τρώει λίγο και θηλάζει στα γεύματα, άρα...

 

Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα στο Grant, είχε ωραία φορεματάκια, πήρα ένα με 45 ευρώ και το καπέλο άλλα 15. Μου είπαν ότι αν βρω κάτι άλλο άλλη φορά μπορούν να το αλλάξουν, αλλά δεν ξέρω αν θα μπω στη διαδικασία. Τα έχουν στη μισή τιμή (από 45, 60, 80 και 120 ευρώ είδα). Δεν πήρα μεταξωτό, δε μου αρέσει όπως γυαλίζουν, πειράζει; Είναι με δαντέλα όλο. Μου είπαν τιμή για λαμπάδα 50, για λαδόπανα (νομίζω με τις πετσέτες) 80, για λαδοσετ 16 και κεράκια 10. Τα μαρτυρικά ό,τι διαλέξεις και το κουτί αν πάρεις όλη τη βάπτιση δώρο. Παπουτσάκια δεν έχουν. Πήγα δίπλα στο mini raxevsky, έχουν ακόμη τα χειμωνιάτικα βαπτιστικά, αλλά είναι σε άλλο στυλ, δε μου άρεσαν. Πήγα και στην Bambineria. Εκεί είχαν πιο πρωτότυπα, αλλά δε μου έκανε κλικ για συνεργασία η πωλήτρια και έφυγα. Λειτουργώ έτσι, τι να κάνουμε. Και εκεί πάντως το φόρεμα στη μισή τιμή, μέση τιμή 80-100 ευρώ.

 

Τώρα πάντως έχω μια ανασφάλεια γιατί αποφάσισα μέσα σε 10 λεπτά, ενώ η βάφτιση είναι το Μάιο, αλλά μήπως θα φανεί και το φόρεμα έτσι όπως θα την έχουμε αγκαλιά; Αλλά, όποτε φεύγω από το σπίτι είναι για λίγο, γιατί η μικρή τρώει λίγο και θηλάζει στα γεύματα, άρα...

 

Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές.

 

 

Den καταλαβα την τελευταια παραγραφο...

Το φορεμα το πηρες καλη τιμη!Σου αρεσει πολυ η το πηρες χωρις να σου αρεσει ιδιαιτερα???

Και εμεις τον Μαιο εχουμε την βαφτιση αλλα θελω ενα ενα να τελειωνω και να μην τρεχω τελευταια στιγμη μιας και ολα εγ θα τα κανω.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα στο Grant, είχε ωραία φορεματάκια, πήρα ένα με 45 ευρώ και το καπέλο άλλα 15. Μου είπαν ότι αν βρω κάτι άλλο άλλη φορά μπορούν να το αλλάξουν, αλλά δεν ξέρω αν θα μπω στη διαδικασία. Τα έχουν στη μισή τιμή (από 45, 60, 80 και 120 ευρώ είδα). Δεν πήρα μεταξωτό, δε μου αρέσει όπως γυαλίζουν, πειράζει; Είναι με δαντέλα όλο. Μου είπαν τιμή για λαμπάδα 50, για λαδόπανα (νομίζω με τις πετσέτες) 80, για λαδοσετ 16 και κεράκια 10. Τα μαρτυρικά ό,τι διαλέξεις και το κουτί αν πάρεις όλη τη βάπτιση δώρο. Παπουτσάκια δεν έχουν. Πήγα δίπλα στο mini raxevsky, έχουν ακόμη τα χειμωνιάτικα βαπτιστικά, αλλά είναι σε άλλο στυλ, δε μου άρεσαν. Πήγα και στην Bambineria. Εκεί είχαν πιο πρωτότυπα, αλλά δε μου έκανε κλικ για συνεργασία η πωλήτρια και έφυγα. Λειτουργώ έτσι, τι να κάνουμε. Και εκεί πάντως το φόρεμα στη μισή τιμή, μέση τιμή 80-100 ευρώ.

 

Τώρα πάντως έχω μια ανασφάλεια γιατί αποφάσισα μέσα σε 10 λεπτά, ενώ η βάφτιση είναι το Μάιο, αλλά μήπως θα φανεί και το φόρεμα έτσι όπως θα την έχουμε αγκαλιά; Αλλά, όποτε φεύγω από το σπίτι είναι για λίγο, γιατί η μικρή τρώει λίγο και θηλάζει στα γεύματα, άρα...

 

Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές.

 

 

Κι εμενα ετσι ακομα η μικρη μου με τα γευματα....:D

Αν βρεις χρονο θα μας βαλεις φωτο? Η' υπαρχει καποια ιστοσελιδα τους παιδια να δουμε πανω-κατω σε τι στυλ ειναι? Γιατι μενω παρα πολυ μακρια μην ερθω μεχρι εκει αδικα.

 

casperaki να εισαι καλα! Ειμασταν ετοιμοι να παμε να πληρωσουμε 300 ευρουλακια το φορεματακι-για ονομα πια.

Link to comment
Share on other sites

URL=http://img218.imageshack.us/i/25022010006.jpg/]25022010006.th.jpg[/url]

25022010005l.th.jpg

25022010003.th.jpg

25022010002.th.jpg

 

Το τελευταιο ειναι αυτο που ηθελα αρχικα αλλα δεν εβρισκα πουκαμισο και ο αντρας μου τελικα απεριψε!

 

Το γιλεκο μαλλον δεν θα το βαλουμε....

 

και μια λιστα αν πατε παρτε πρωτα τηλ να επιβεβαιωσετε τις διευθυνσεις

ALOUETTE

Φιλικών 58, Περιστέρι, τηλ. 210 5718014

Παιδικά ρούχα και αξεσουάρ ηλικίας από 0-16 ετών, με έκπτωση έως 50%.

BAMBINERIA

Λ. Βουλιαγμένης 28, Ελληνικό,

τηλ. 210 9600029

Μοντέλα περυσινά, αλλά και από προηγούμενες σεζόν, σε έκπτωση μέχρι και 50%.

BENETTON-SISLEY

1. Αλατσάτων 34, Ν. Ιωνία, τηλ. 210 2717774

2. Εμπορικό Κέντρο ΙΩΝΙΑ 2000, Λ. Ηρακλείου 350, Ν. Ιωνία

3. Factory Outlet (Ν. Φάληρο)

Περυσινά αλλά και φετινά είδη σε προσφορά και σε εκπτώσεις έως και 50%.

BONJOUR BEBE

Μακεδονίας 26 & Πατρόκλου, Πέραμα,

τηλ. 210 4413432

Μεγάλες εκπτώσεις σε μια μεγάλη ποικιλία επώνυμων ρούχων, από νεογέννητο έως 16 ετών.

CROCODILINO

1. Κυθήρων 2, Πειραιάς, τηλ. 210 4839535

2. Factory Outlet

Παιδικά ρούχα και παπούτσια με έκπτωση έως 50%, αλλά και παλαιότερα μοντέλα σε προσφορά.

GRANT

1. Λεωνίδου 7 & Mπουμπουλίνας, Aγ. Δημήτριος, τηλ. 210 9756736

2. Αγ. Δημητρίου 273, Αγ. Δημήτριος,

τηλ. 210 9812100

3. Πελασγίας 18 & Aγ. Πέτρου, Περιστέρι,

τηλ. 210 5781283

4. Ελ. Βενιζέλου 261, Π. Φάληρο,

τηλ. 210 9833184

5. Πατησίων 129, Αθήνα, τηλ. 210 8834494

6. Empoli Outlet

7. Factory Outlet (Ν. Φάληρο)

8. Θεσσαλονίκη: Μακένζι Κινγκ 4,

τηλ. 2310 275876

9. Καλαμάτα: Βασ. Γεωργίου 2,

τηλ. 27210 92366

Pούχα και παπούτσια της εταιρείας GRANT για παιδιά από 6 μηνών μέχρι 12 ετών σε έκπτωση έως και 50%.

HPA

1. Tιτάνων 26, Eλληνικό, τηλ. 210 9923578

2. Λ. Δημοκρατίας 246, Άγιοι Aνάργυροι

τηλ. 210 2388085

3. Δαβάκη 37, Καλλιθέα, τηλ. 210 9567350

4. Μακράς Στοάς 2, Πειραιάς, τηλ. 210 4178189

Παιδικά ρούχα της προηγούμενης σεζόν για ηλικίες 0-12 ετών, και ακόμη ρούχα εγκυμοσύνης, προίκα μωρού, κρεβατάκια, ρηλάξ και παιχνίδια, με εκπτώσεις που ξεπερνούν και το 50%.

KIDLAND

Ελ. Βενιζέλου 208, Π. Φάληρο,

τηλ. 210 9854709

Παιδικά και εφηβικά παπούτσια από τρέχουσες και παλαιότερες συλλογές, σε πολύ χαμηλές τιμές.

KITTEN

Kλεάρχου 89, Aγιος Δημήτριος,

τηλ. 210 9711385

Pούχα από 0-5 ετών και προίκα μωρού σε έκπτωση που ξεκινά από 50%.

LAPIN HOUSE

1. Στ. Γονατά 4, Περιστέρι, τηλ. 210 5706100

2. Empoli Outlet

3. Factory Outlet (Ν. Φάληρο)

4. Mega Outlet (Θεσσαλονίκη)

Pούχα και παπούτσια από 0-14 ετών με έκπτωση έως και 60%.

MARASIL-MANDARINO

1. Λούβαρη 14, Περιστέρι, τηλ. 210 5735440

2. Factory Outlet (Ν. Φάληρο)

Παιδικά ρούχα Mandarino, Marasil, με έκπτωση έως και 50%.

MATOU FRANCE

1. Λ. Δημοκρατίας 8, Mελίσσια,

τηλ. 210 8032463

2. Άστρους 11, Ίλιον, τηλ. 210 5738208

3. Empoli Outlet (Περιστέρι)

4. Factory Outlet

5. Mega Outlet (Θεσσαλονίκη)

Παιδικά ρούχα για ηλικίες από 3 μηνών έως 16 ετών με έκπτωση μέχρι και 50%.

MINI RAXEVSKY

1. Σφακίων 50, Περιστέρι, τηλ. 210 5907928

2. Μπουμπουλίνας 21 & Σμύρνης 9,

Αγ. Δημήτριος, τηλ. 210 9755995

Mπεμπέ και παιδικά της περσινής κολεξιόν, καθώς και μοντέλα παλαιότερων ετών σε εκπτώσεις ακόμα και 80%.

ΜOYΓEP

1. Λ. Aθηνών 162, Περιστέρι, τηλ. 210 5719811

2. Ελ. Βενιζέλου 210 & Αίαντος, Φάληρο,

τηλ. 210 9814446

Παιδικά παπούτσια MOYΓEP, σε έκπτωση έως και 50%. Ακόμη, προσφορές σε παντόφλες και αθλητικά.

ΝΤΑΜΠΟ

Ομήρου & Κοραή 4, Ν. Σμύρνη,

τηλ. 210 9311797

Μπεμπέ, παιδικά και εφηβικά ρούχα σε μεγάλη ποικιλία και χαμηλές τιμές. Ακόμη, θα βρείτε αξεσουάρ, γυαλιά, καλσόν, κάλτσες και εσώρουχα σε χαμηλές τιμές.

PRENATAL

Eλ. Bενιζέλου 191-193, N. Σμύρνη,

τηλ. 210 9310030

Παιδικά ρούχα Prenatal, και γυναικεία Naf Naf, σε εκπτώσεις που φτάνουν μέχρι και το 50% και πολύ καλές προσφορές.

TRICOTEEN

Mega Outlet (Θεσσαλονίκη)

Παιδικά ρούχα σε πολύ καλές εκπτώσεις και προσφορές.

ΕΚΑΝΕΣ ΤΕΛΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!! ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!! Και τα βαφτιστικά σας είανι τέλεια!!!! Με το καλό....

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ!

Για να μην παρω την δουλεια ομως στην πλατη μου ...εκανα copy paste απο ενα σαιτ που λεει για outlet!!!!

Αντε με το καλο και οι βαφτισεις μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαριρενα,

τα ρουχαλακια της βαπτισης ειναι ενα δωρακι της πνευματικης μαμας στο παιδι....

ολες τις αλλες μερες τα ντυνουμε εμεις.Εκεινη τη μερα ,αν μπορει βεβαια η νονα, ας τα διαλεξει αυτη και ας ειναι και κακογουστα....αλλωστε ποσο κακογουστο μπορει να ειναι ενα παιδικο ρουχαλακι...

φιλικα

πολινακι, συμφωνω απολυτα....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...