Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ?


mita

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Στην καστορια μενει η κολητη και κουμπαρα μου οποτε εχω παει 3-4 φορες! Προτεινω για διαμονη ξενωνας αιγλη (πολυ ησυχα) ξενοδοχειο BATSELAS και ξενοδοχειο Chloe πολυ ωραια και τα δυο στο ενα εχω μεινει (Chloe) ειναι λιγο μακρια απο το κεντρο το αλλο μου το εχουν προτεινει!!! Αλλα στη θεση σου θα πηγαινα στον ξενωνα χαλαρα χωρις πολυ κοσμο απλα τοτε που πηγαμε δεν ειχε δωματιο! Θα περασεις ωραια βολτες στη λιμνη και καφεδακι επεισης εχει και ενα λοφο με μια καφετερια που εχει υπεροχη θεα !!! Καλα να περασεις!!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.facebook.com/group.php?gid=79828209568&ref=ts καινουριος ξενωνας ακουω καλα λογια εχει νομιζω 5-6 διαφοτερικου υφους δωματια οπου μπορεις να επιλεξεις

επισης και το νοστος πολυ καλο και σε νορμαλ τιμες ειναι ενα 10΄με αυτοκινητο απο τη νομαρχια(κεντρο αναφορας) οπου και ξεκιναει η παραλια,οι καφετεριες κτλ.

το λιμναιον επισης πολυ καλο αλλα ακριβοοοο

φανταστικη ιδεα με σπανια θεα στο ξενωνα λογγας λιγο ακριβο αλλα δε θα ξαναδεις τετοια ομορφια

ηδιστον,μικρο με ενοικιαζομενα δωματια στη νοτια παραλια οχι κατι εξαιρερτικο αλλα καθαρο και μετακινησε χωρις αυτοκινητο.

ΗΔΙΣΤΟΝ:http://www.idiston.gr til 2467028755

ΛΟΓΓΑΣ:http://www.loggas.net/ ειναι σε ενα χωριουδακι πανω πυ λεγεται σιδηροχωρι κανα 12 χλμ απο καστορια λιγο μακριουτσικα αλλα αξιζει να πας εστω για εναν καφε

ΛΙΜΝΑΟΝ:http://www.limneon.gr/

δες και εδω και τοι χρειαστιες στειλε μου πμ 8α χαρω να σε βοηθησω απο διασκεδαση,φαι μεχρι και αγορα δερματινου χωρις να σε παισουν το "ποπο" φιλια

http://www.gokastoria.gr/news.php

1kOup2.pngTxJmp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτο το νοστος ρε παιδια πολυ ωραιο...αλλα ακριβο μου φαινεται....τι εννοειτε οταν λετε λογικες τιμες;;;;:)

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εμένα με ξετρέλανε ,αλλά δεν βρήκα τις τιμές.... μήπως μπορεί κάποια κοπέλα να μας πει ????

Παμ παρεα;;;;:lol:

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites

2467028600 κυκνος πανσιον περιοχη χλοη

εσπερος παλας 5αστερο μολις ανοιξε αλλα μου ειπαν οτι εχει καλες τιμες επειδη εκανε ανακαινιση ο αντρας μου ειπε εκει να πατε :) Phone: 24670/24670

1kOup2.pngTxJmp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μέσα!!!! Έμαθες τιμές???? Εμείς έτσι και αλλιώς θέλαμε να πάμε Καστοριά εδώ και 1-2 μήνες όλο αυτό λέμε. Ευκαιρία είναι :P :p :P

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μέσα!!!! Έμαθες τιμές???? Εμείς έτσι και αλλιώς θέλαμε να πάμε Καστοριά εδώ και 1-2 μήνες όλο αυτό λέμε. Ευκαιρία είναι :P :p :P

Δεν εμαθα γμτ!!!Ακομα περιπερνω μπας και γραψει καμια κοπελα!Αλλιως θα τους στειλω ενα μειλ ! ;)

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα πάει πριν 2 χρόνια κ ήταν 70 ευρώ τη βραδιά το δίκλινο με πρωινό!Σε δωμάτιο τζακουζάτο ... είναι πολύ καθαρό ξενοδοχείο αυτό μου έμεινε γιατί όπου πάω κάτι στραβό βλέπω :P

Επεξεργάστηκαν by anna_ath
Για το νόστος λέω!!!!

sjCrp3.png

Link to comment
Share on other sites

μμμμμμ....πριν δυο χρονια.......πολυ καλη τιμη..αλλα και το πριν δυο χρονια...κατι λεει!Παω να στειλω μει και επανερχομαι!!!!!!!!! ;)

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πηγαμε στην Καστορια πριν τρια χρονια και περασαμε καταπληκτικα.Μειναμε στο ξενοδοχειο ''Χλοη'' που ειχε τοτε ,αν θυμαμαι καλα ,80 ευρω με πρωινο.Πολυ ωραιο,καθαρο,καινουριο κι εχει θεα τη λιμνη(αν κι ειναι στην ακρη της πολης).Μπορεις να επισκεφθεις το μοναστηρι της Παναγιας Μαυριωτισσας(το συναντας κανοντας το γυρο της λιμνης),το Δισπηλιο που ειναι χωριο με προϊστορικο νεολιθικο οικισμο και το καταπληκτικο βυζαντινο μουσειο.Απο φαγητο εχει ωραια εστιατορια στο Ντολτσο(κομματι της πολης με παλια αρχοντικα),να δοκιμασεις οπωσδηποτε τοπικα πιατα οπως π.χ. κοτοπουλο μακάλο,.Διπλα στη λιμνη ειναι ο Ναυτικος Ομιλος για ποτο και φαγητο.Φοβερη θεα και καταπληκτικη διακοσμηση.Εχουν στο ταβανι μια βαρκα κωπηλασιας αναποδα κολλημενη με τα κουπια και τα παπουτσια των αθλητων!!Ψωνια: φυσικα δερματινα,γουνες και τσαντες,δερματακι προβατου για το πατωμα,κι οπωσδηποτε οσπρια.Φασολια γιγαντες κι ελεφαντες και φακες.Νοστιμα και πολυ βραστερα(σε 10' οι φακες βραζουν).Ελπιζω να ξαναπαω! αν και νομιζω οτι σε δυο μερες που εμεινα πηρα δυο κιλα!!

Link to comment
Share on other sites

ειμαι απο καστοριά και σας προτείνω ανεπιφύλακατα το ξενοδοχειο Νοστος 5 λέπτα από το κέντρο της πόλης και με πολες ανεσεις (παρκινγκ )κτλ

διαφορετικά στο site της Νομαρχιας ή του Δήμου υπάρχει πλήρτες κατάλογος με ολα τα ξενοδοχεια και ξενωνες κάντε μια ερευνα και καλα να περασετε

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

το ξενοδοχειο Λογγας εχει φανταστικη πανοραμικη θεα,μεγαλο δωματιο ανετο με πετρινους τοιχους και κρεβατι!!,πολυ καλο φαγητο και προθυμο προσωπικο.

το εχω επισκευτει το Φεβρουαριο του 2012!

η τιμες του ειναι λογικες με την κριση.

ειναι 10 λεπτα απο το κεντρο της Καστοριας και αξιζει ο κοπος να πας για σαββατοκυριακο ή για φαγητο!

εχει και πισινα..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...