Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

11 χρονη και ΣΕΞ??????


Recommended Posts

Λοιπον...δεν ξερω πως να ξεκινησω...

Μια πολυ στενη μου φιλη που ειναι στην ηλικια μου εχει μια μικρη αδελφη ας την πουμε ΜΑρια που ειναι 11 χρονων,την οποια την ξερω απο την κοιλιτσα της μαμας της!Ημουν εκει οταν γεννηθηκε κ καθως μεγαλωνε και την αγαπω πολυ!Η μαμα τους ειναι και αυτη φιλικη και ολα καλα...ΑΛΛΑ...

Η φιλη μου εχει χωρισει και εχει ενα παιδι μικρο μενει μαζι με την μαμα της κ αδελφη της και το παιδακι ολοι μαζι.Αυτη ψαχνωτανε να κανει νεα σχεση...γενικως ψαχνοτανε...Και εμαθα πριν 2 μερες οτι η νεα της σχεση ειναι 21 χρονων(εκεινη 29) και μαλιστα τον γνωρισε <ΜΑΖΙ με την αδελφη της ενα βραδυ που πηγανε βολτα και η αδελφη της τα εφτιαξε με τον φιλο του...που ειναι 15...

Εγω σοκαριστηκα γιατι ειναι μικρη η Μαρια...11....Εχει αρχισει και βαφετε πολυ εντονα(μην το χαρακτηρισω καλυτερα) και να ντυνετε καπως προκλητικα....Πηγα λοιπον απο το σπιτι της κ ηταν η φιλη μου εκει...μιλαγαμε και σε καποια φαση της λεω "που ειναι η Μαρια?"και πεταγετε το παιδακι της 4 μιση χρονων και μου λεει "μεσα κοιματε με τον ταδε!"/....

ΕΜΕΙΝΑ.Η μικρη κοιμοτανε μεσα με το αγορι της!!!και εχει ξαναγινει!!εχει παει κ στο σπιτι του και διανυκτερευσε!ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ???Ρωτησα τι λεει η μαμα τους για αυτα και μου απατνησε η φιλη μου οτι το ξερει και το δεχετε αλλα θα την σφαξει της ειπε αν κανει κατι (σεξ_)...Ρωτησα την φιλη μου αν εχει κανει και ειπε οχι αλλα γελαγε...Της ειπα να μου πει την αληθεια δεν θα μαρτυρησω και ειπε "οχι δεν εχει κανει αντε καμια π#$πα να εχει παρει"

ΠΑιδακια μου σας παρακαλω τι να κανω πειτε μου????ειμαι σιγουρη οτι αν δεν εχει κανει σεξ μαζι του ακομα θα το κανει και ειναι ΜΙΚΡΗ.Μαλιστα θα την παει λεε κ στα μπουζουκια σε λιγες μερες που εχει γενεθλια...οδηγαει μηχανακι και εκεινη ανεβενει...κοιματε μαζι του και εχει πει στην αδελφητης οτι ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΠΟΛΥ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΤΑΚΙΑΣ κ φιλαει ΥΠΕΡΟΧΑ.....

ΚΟΡΙΤΣΙΑ καμια συμβουλη?κριμα ειναι την αγαπω πολυ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 198
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εχω μεινει ..... λαμακας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11 χρονων εκανα ποδηλατο ακομα !!!

 

βεβαια εχουν αλλαξει οι εποχες ...αλλα και με την επικροτηση της μαμας ??ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ !!

δλδ κοιμουνται μαζι και δεν θα κανουν σεξ , ενω κανουν τα αλλα ???

και τελικα το θεμα ειναι .....κανε οτι αλλο θες ...εκτος απο σεξ ????

 

οτι και να κανεις , το μπελα σου θα βρεις εφοσον η μαμα της το δεχεται

αν της μιλουσες εσυ της μικρης ??

εχει το θαρρος μαζι σου ? το εχουν ενημερωσει για προφυλαξη ,αντισυλληψη κτλ...

ειλικρινα δεν εχω κατι να σου προτεινω να κανεις

παρα μονο σκεφτομαι οτι τελικα υπαρχουν πολυ κακοι γονεις !!!!!!

 ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟ 8-5-07 ΕΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ 5-12-08 ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ !!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Τι να κανεις εσυ βρε casperaki οταν η οικογενεια το δεχεται?

Μανα εχει το παιδι και αυτη το ωθει προς τα εκει..

Προσωπικα το μονο που θα εκανα ηταν να αποφευγω απο δω και περα τις επαφες με τη συγκεκριμενη οικογενεια. Και σαφως δεν θα εκανα παρεα με μια γυναικα που ωθει την 11χρονη αδελφη της σε αυτον το δρομο..

Ελεος δηλαδη.. εγω στα 11 επαιζα ακομα με τις κουκλες μου.. μου ειναι αδιανοητο οχι μονο για την κορημου αλλα και για τονγιο μου να κανει σχεση σε τοσο μικρη ηλικια..

Δεν θα μου φανει περιεργο αν αυριο δουμε τη συγκεκριμενη οικογενια στα καναλια και τη μανα φυλακη επειδη ωθει τις κορες στην πορνεια.. καπως ετσι ξεκινανε ολα.

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

 

Με την έγκριση της μαμάς????????Και της μεγάλης αδελφής?????

Μα καλά,τι μυαλό κουβαλάνε....???????

Και κοιμούνται μαζί και δεν...........????????

Ναι,καλάαααα........:rolleyes:

Συγνώμη αλλά......επιτρέπεται αυτό????

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με την μικρη μεχρι προσφατα ενιωθα πολυ ανετα για να της ελεγα τα παντα αλλα εχει αλλαξει εχει γινει απομακρη και εχει ενα υφος τωρα λιγο .... ξινο....

Δεν μπορω κιολας να πω κατι γιατι παρακαλεσε την αδελφη της να μην το μαθω γιατι φοβατε οτι θα το πω στην νονα της (η νονα της και αυτη φιλη μου..αλλα νορμαλ ανθρωπος)...κ αν το μαθει η νονα θα γινει χαμος...Οποτε ΥΠΟΤΙΘΕΤΕ οτι δεν το ξερω...

Μα ναι ειναι δυνατον απο την στιγμη που την αφηνεις να κοιματε με αυτον της απαγορευεις το σεξ>?δεν μπορει να ειναι χαζη η μανα....δεν μπορεινα μην παει το μυαλο της...ελεος...και η αδελφη της να λεει οτι το πολυ να του εχει κανει..αυτο που σας ειπα...λες και ειναι φυσιολογικο.Οταν της ειπα "εισαι καλα?δεν ειναι φυσιολογικο αυτο που γινετε"¨μου απαντησε "τι νομιζεις η Μαρια μεγαλωσε"....<ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΣΤ Α 11...τον μαιο του 1998 γεννηθηκε....

Link to comment
Share on other sites

οχι κοριτσια σοβαρα....Πλακα κανουν αυτες μαλλον..Την ειχα δει την μικρη 30 αυγουστου νομιζω και ηταν σαν μεγαλη...φουξια κραγιον , κολαν και μεση εξω με εφαρμοστο μπλουζακι και κουρεμα κοντο πολυ μοντερνο...επαθα πλακα.

και να λεει το 4 χρονο ειναι μεσα και κοιματε με τον ταδε...και να λεω εγω ¨δεν καταλαβα τι λες " και ξαναλεει το παιδακι "Η μαρια εχει αντρα και κοιματε μεσα μαζι του!"

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτηκα να μιλησω στην μαμα της αλλα μπορει να βρω κ τον μπελα μου στο τελος...Η μεγαλη αδελφη 29 χρονων και αντι να της τα ψαλει την ενθαρυνει...νομιζω οτι την εχει παροτρυνει κιολας προς τα εκει...εχω αρχισει και πιστευω οτι η μικρη εχει δασκαλευτει καλα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχουν ξεφυγει τα πραγματα! Η casperaki ενδιαφερεται περισσοτερο για το κοριτσακι απο την μανα του! Τι να πεις και τι να κανεις, ισως να μπορουσες να βαλεις μυαλο στην φιλη σου, να καταλαβει οτι η αδερφη της ειναι παιδι ακομα και οτι δεν ειναι οι σχεσεις για την ηλικια της. (Αμαν κοριτσι εχω τι θα γινεται σε μερικα χρονια?)

6e27704b68.png

 

1ce464eb8b.png

Link to comment
Share on other sites

Θα σου συνιστούσα να διαβάσεις το παρακάτω ποστ

 

http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=526001&postcount=1

 

αν ισχύει αυτό που λες και θέλεις να βοηθήσεις το παιδί

αρκεί ένα τηλέφωνο στο χαμόγελο του παιδιού .

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

Θα σου συνιστούσα να διαβάσεις το παρακάτω ποστ

 

http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=526001&postcount=1

 

αν ισχύει αυτό που λες και θέλεις να βοηθήσεις το παιδί

αρκεί ένα τηλέφωνο στο χαμόγελο του παιδιού .

 

Το διαβασα.Αναφερει για σεξουαλικη κακοποιηση παιδιου απο ενηλικα..ο νεαρος ειναι 15 μονο.

Πες οτι παρω τι να πω?και ποιες θα ειναι οι συνεπειες?πως θα το κανω να μην φανει οτι το εκανα εγω?

Ειναι τοσο τραγικο και απιστευτο που δεν με πιστευετε παιδια...κι ομως δυστυχως ιεναι αληθεια και δεν ειχα ορεξη 2 το πρωι να φτιαχνω παραμυθια.Μακαρι να ηταν.,,,την φανταζομαι σε λιγο καιρο να λεει ειναι εγκυος...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά επιμένω...........επιτρέπεται αυτό????????

Είναι παιδί ακόμα..............

 

Αυτο θελω να μαθω...δεν νομιζω..ειναι παιδια.Αλλα και ο νεαρος 15 ειναι οποτε δεν ειναι κακοποιησηη...η μανα μπορει να ισχυριστει οτι ειναι μονο φιλαρακια....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Απαράδεκτο!!!!!! :mad:

Με αυτά που ακούω θυμώνω!!!!!!!!

Εμένα η κόρη μου θα πάει Ε΄δημοτικού και ακόμα παίζει με τα παιδάκια της ηλικίας της,κάνει ποδήλατο άντε και καμιά βόλτα, στα goody's για να φάνε και το ευχαριστιέται γενικά το παιχνίδι.Αλλά αυτό πάει πολύ....... τι είναι πιαδιά είναι δεν υπάρχει τίποτα που να σεβόμαστε πια;;;;;;;

Ποιος είναι ο ρόλος του γονέα τα ισοπεδώσαμε όλα........ τι είναι μαγκιά θεωρείται αυτό να ξερουμε και΄μεις που έχουμε παιδιά σε αυτη την ηλικία μήπως θεωρούμαστε ''παλαιών αρχών'' έλεος πια

a63700a23b.png 87032dd023.png
Link to comment
Share on other sites

Πάρε ένα τηλ στο χαμόγελο και πες αυτά που γράφεις εδώ δεν χρειάζεται να

δώσεις τα στοιχεία σου μπορείς να το κάνεις και ανώνυμα

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που υπάρχει η κάλυψη / ανοχή / αποδοχή του γεγονότος από την οικογένεια πολύ φοβάμαι (και λυπάμαι γι' αυτό) ότι δε μπορεί να κάνει τίποτα το Χαμόγελο του Παιδιού.

Δεν χάνεις όμως τίποτα να το καταγγείλεις...μακάρι να γίνει κάτι.

Πιστεύω επίσης ότι τέτοια γεγονότα θα συμβαίνουν ολοένα και συχνότερα στο μέλλον, και τρελλαίνομαι.

Αρκεί να αναλογιστείτε τι πρότυπα υπάρχουν μέσω τηλεόρασης και ΜΜΕ για τα σημερινά κορίτσια.

Σειρές με μικρομέγαλα γυναικάκια τέλεια βαμένα, χτενισμένα, ντυμένα που έχουν ΠΑΝΤΑ (αθώα?) φλερτ εν γνώση των γονέων τους !!!!!!!

Κάποτε (15-20 χρόνια πριν) έβλεπα σειρές (κυρίως αμερικάνικες) και ο "φιλος" πήγαινε να παραλάβει την "ηρωίδα" από το σπίτι των γονιών της να πάνε στο πάρτυ / λούνα παρκ κλπ και σκεφτόμουνα ότι οι δικοί μου γονείς θα μου έκοβαν τα πόδια, σε αντίστοιχη περίπτωση.

Να που όλα ήρθαν τόσο κοντά μας τελικά

Link to comment
Share on other sites

Κάποτε (15-20 χρόνια πριν) έβλεπα σειρές (κυρίως αμερικάνικες) και ο "φιλος" πήγαινε να παραλάβει την "ηρωίδα" από το σπίτι των γονιών της να πάνε στο πάρτυ / λούνα παρκ κλπ και σκεφτόμουνα ότι οι δικοί μου γονείς θα μου έκοβαν τα πόδια, σε αντίστοιχη περίπτωση.Να που όλα ήρθαν τόσο κοντά μας τελικά

 

 

Χα-χα! Πέστα-πέστα!

Αυτές οι σκηνές που εμφανίζεται το boyfriend , χτυπάει το κουδούνι , μπαίνει μέσα,

πιάνει ψιλή κουβέντα με τους γονείς κι εμφανίζεται η κοπελίτσα , κατεβαίνοντας τις σκάλες,

φεύγουν μαζί και οι γονείς της κοπέλας κάθονται χαμογελαστοί στην πόρτα και χαιρετάνε το ζεύγος λέγοντας "drive safely" ...ανήκουν στη σφαίρα της φαντασίας...σκέφτομαι το συγχωρεμένο τον πατέρα μου...υπέροχος άνθρωπος...υπέροχος μπαμπάς...αλλά δεν θα ήταν ποτέ πρωταγωνιστής σε τέτοια σκηνή!!!

 

Casperaki , νομίζω ότι μπορείς να απευθυνθείς στο χαμόγελο του παιδιού , αν το 11χρονο κοριτσάκι ΄το έχει συμβουλέψει λανθασμένα η αδερφή του, σαν παιδάκι θα θεωρεί ότι "έτσι είναι τα πράγματα". Από την άλλη μεριά , σκεφτείτε ότι εκεί μέσα μεγαλώνει και ένα 4χρονο που ήδη θεωρεί φυσιολογικό γεγονός το να κοιμάται η 11χρονη θεία της με το αγόρι της...

 

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΖΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ....Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

νομίζω η καταγγελία θα πρέπει να γίνει για τη μάνα και την αδερφή. Προφανώς το παιδί αυτά τα μηνύματα παίρνει από την οικογένεια και προς τα εκεί κινείται.... αφού η μαμά και η αδερφή δέχονται ότι μεγάλωσε κι ότι είναι οκ να κοιμάται με τον νεαρό και να κάνει οτιδήποτε άλλο από sex.... Αυτές είναι που κακοποιούν το παιδί ....

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως ξερω αρκετες περιπτωσεις οπου απο 11 χρονων ψαχνονταν κοριτσακια για κρεββατι και τσιγαρο και φυσικα με αρκετα μεγαλυτερα αγορια... εγω παντως στα 11 μου δεν μπορουσα να μεινω εξω να παιξω μετα τις 8, οχι να διανοηθω να εχω και γκομενο στο σπιτι... αλλα ολες οι περιπτωσεις που ξερω εχουν να κανουνμε το μυαλο που κουβαλαγαν οι γονεις και την παρουσια στο σπιτι... 2 απο αυτες με χωρισμενους γονεις, -δεν εχω τιποτα με τους χωρισμενους απλα θελω να πω οτι εχει σημασια το μεγαλωμα τους μετα- και αλλη μια οπου η μανα και ο πατερας -που ηταν και κρητικος (υποτιθεται αυστηρος)- της ειχαν πει λεει να κανει οτι θελει απλα με προφυλαξεις! ΝΤΟΙΝΓΚ!!!!

me and my men...

Link to comment
Share on other sites

φοβατε οτι θα το πω στην νονα της (η νονα της και αυτη φιλη μου..αλλα νορμαλ ανθρωπος)...κ αν το μαθει η νονα θα γινει χαμος...Οποτε ΥΠΟΤΙΘΕΤΕ οτι δεν το ξερω...

.

 

Casperaki, εγώ αν ήμουνα στη θέση σου θα το έλεγα αμέσως στη νονά και ας μην μου ξαναμιλούσε η μικρή. Σημασία έχει να αναλάβει ένας άνθρωπος πρωτοβουλία όχι να μην κακοκαρδιστεί ένα παιδί 11 χρονών που δεν καταλαβαίνει τι κάνει αυτη τη στιγμή...

 

Θα το έλεγα αμέσως στη νονά και εκείνη ας έκανε ό,τι έκρινε πως θα ήταν καλύτερο για την οικογένεια. Από τη στιγμή που λες ότι είναι νορμάλ άνθρωπος, θα κάνει και τις νορμάλ κινήσεις. Πρέπει να κάνει άμεσες κινήσεις γιατί αυτά τα θέματα είναι πολύ επικίνδυνα...:?

Link to comment
Share on other sites

casperαki, μίλα με τη νονά του κοριτσιού για το πώς θα κινηθείτε.

Βγάλτε βόλτα τη μικρή χωρίς τη αδελφή της και συζήτηση στη συζήτηση μήπως ανοιχτεί και σας μιλήσει για το αγόρι της. Οπότε εκεί μπορεί να ξεκινήσετε μια μεγάλη κουβέντα, όχι όμως αυστηρή.

Προφανώς η μικρή θεωρεί ότι μεγάλωσε και προσπαθεί να το δείξει με αυτόν τον τρόπο.

Είναι ακατανόητο και όσο περνά ο καιρός έτσι θα είναι χειρότερα για τη μικρή!

Link to comment
Share on other sites

Εγω αντι για νονες, φιλες και μανες θα ειδοποιουσα καμια κοινωνικη λειτουργό.

Εδω πρόκειται για....."εγκλημα"

 

Αηδίασα !!!

:twisted:Συμφωνω τι καθωμαστε και συζηταμε?:roll:

Η ζωη ειναι χαμογελο:P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...