Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους τους γονεις!Ειμαι μαμα 2 αγοριων 18 μηνων και 3 μηνων!Ο μεγαλος μου ειναι μεσα στο νοσοκομειο με πνευμονια και γενικα η κατασταση ειναι απελπιστικη!Παιρνει ενδοφλεβια αντιβιωση κτλ.Το κακο ειναι οτι φοβαμαι μην εχει κολλησει και ο μικρος,διοτι μας ειπαν οτι ειναι ιογενης πνευμονια!Τι κανουμε τωρα?Προς το παρον δεν εχει εκδηλωσει τιποτα,αλλα ανησυχω πολυ!Οσο να ναι ειναι τοσο μικρουλι και εκεινος!Αν ο μεγαλος την περναει ετσι οπως τον βλεπω,σκεφτειτε ενα μωρο...

 

και 2ος γιος μου ειναι 4 μηνων και 3 ημερων!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γρηγορα περαστικα στο παιδακι σου Κατερινα μου,ελπιζω να γινει γρηγορα καλα.Για το μωρακι δε ξερω...ρωτα καλυτερα τον παιδιατρο σας...αλλα αφου μεχρι τωρα ειναι καλα μην ανησυχεις..σκεψου θετικα!Ολα καλα θα πανε...

1005756wrmn4r23rx.gif

tRGJp2.png1054268gj3rg6cc5t.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Καλυτερα ειναι,βγηκαμε αλλα συνεχιζουμε αντιβιωση και αερολιν!Ξεθεωθηκαμε!Μονο που τον βλεπω τωρα να χαμογελαει,δεν θελω τιποτα αλλο!Με την πεθερα μου τα πηρα στο κρανιο,διοτι γυρισε και ειπε οτι δεν τον προσεχουμε οσο πρεπει και δεν τρωει σωστα,για αυτο και αρρωστησε.. :evil: Τι αλλο θα ακουσω....Ρωτησα την παιδιατρο και αρχισε να γελαει!Αν ειναι να κολλησει θα κολλησει λεει,απο τη στιγμη που τρωει αυτα που χρειαζεται δεν μπορω να κανω κατι αλλο λεει!Συμφωνειτε ή εγω τσαντιζομαι αδικα? :?

 

και 2ος γιος μου ειναι 4 μηνων και 3 ημερων!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο που βγηκατε,σιδερενιος ο μικρος......οσο για την πεθερα...παγκοσμιως η γνωμη της πεθερας δεν λαμβανεται σοβαρα υποψιν!!με υπογραφη ιατρου μαλιστα :D:D:D:D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Περαστικα κι αγυριστα Κατερινα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...