Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

μωρακι 2μηνων με βουβουνοκοιλη


Recommended Posts

θα ηθελα να ρωτησω αν ξερετε λεπτομεριες για τη βουβουνοκοιλη ο μπεμπης μου ειναι δυο μηνων και ο παιδιατρος μας ειπε οτι παρατηρησε βουβονοκοιλη και ισως χρειαζεται χειρουργειο τι πρεπει να κανω :cry: ; εχω αγχωθει πολυ :( και τα εχω χασει καθε πληροφορια ειναι καλοδεχουμενη :cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σας εύχομαι περαστικά.

Δεν ξέρω τίποτα για το θέμα.

Γνώμη μου είναι να δεις και άλλο παιδίατρο.

Γενικά ακούω από το περιβάλλον μου ότι τα πολύ μικρούλια τα εγχειρίζουν μόνο για πολύ σοβαρούς λόγους και όταν είναι αναπόφευκτό πλέον. Σου ξαναλέω ότι δεν ξέρω για το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Η γνώμη μου είναι να πας σε ένα νοσοκομείο παίδων . για δεύτερη γνώμη .Όταν είχα την κόρη μου στο Ιπποκράτειο στην Παιδοχειρουργική και συζητούσα με άλλες μαμαδες που είχαν τα μωρά τους η βουβωνοκήλη ήταν υπόθεση 3 ημερών περίπου και είχε αρκετά μωράκια με αυτή την μορφή κήλης .Μην στεναχωριέσαι όλα θα πάνε καλά .Σου εύχομαι περάστικά.

YVnYp3.png

 

IcqGp3.png

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ρωτησω αν ξερετε λεπτομεριες για τη βουβουνοκοιλη ο μπεμπης μου ειναι δυο μηνων και ο παιδιατρος μας ειπε οτι παρατηρησε βουβονοκοιλη και ισως χρειαζεται χειρουργειο τι πρεπει να κανω :cry: ; εχω αγχωθει πολυ :( και τα εχω χασει καθε πληροφορια ειναι καλοδεχουμενη :cry:[/quote

 

Και εμένα για τον Σαββούλη μου ετσι μου είχαν πει, ομως τον περιμέναμε και του κάναμε την επέμβαση στο 'Μητέρα" οταν ηταν 1 ετους. Επέμβαση ρουτίνας. Μας είχε πει ο παιδοχειρουργός στο Παιδων και στο Μητέρα να το περιμένουμε λίγο μηπως και φύγει η κήλη. Δεν εφυγε ηκήλη και κάναμε την ε΄πεμβαση. Ευχομαι περαστικά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΩ ΝΕΑ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΛΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...