Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΑΛΙΝΑ ΒΑΖΑΚΙΑ ΓΙΑ ΓΛΥΚΟ


Recommended Posts

Για την βάπτιση της ανηψιάς μου αρχίζουμε να ψάχνουμε πράγματα από τώρα. Μπορείτε να μου πείτε μαγαζιά με γυάλινα βαζάκια για έρευνα αγοράς;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα!κι εγω στον γιο μου βαζακια με γλυκο του κουταλιου!!!!εψαχνα 4 μηνες!ο μονος που συμφερει να παρεις ειναι ο χαλκιαδακης!!!αν πατησεις χαλκιαδακης στο google θα στον βγαλει!εγω πηρα σε σχημε αμφορεα!ηταν πολυ οικονομικα!!!!!!!!μπορεις να δεις και στην adorex αλλα δεν εχει τοσο καλες τιμες!ο χαλικιαδακης δεν εχει ολα τα σχεδια στο site του!καλο θα ηταν να πας απο εκει!ειναι στο κορωπι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εφώ στην βάπτιση του γιου μου (2009) είχα πάρει από τον Ναρλή τότε τουλάχιστον ήταν τα πιο οικονομικά που είχα βρει μαζί με το κουταλάκι, βέβαια εγώ είχα πάρει το απλό το σχέδιο.

Link to comment
Share on other sites

μου ειπαν πως εδω φθηνα εχει http://www.melisokosmos.gr/...( αλλα ειναι στη κρητη) ισως να μη τα εχουν στο σαιτ αλλα στειλε ενα μαιλ να τους ρωτησεις. και μπορεις να τα παρεις και με μελι και σκετα

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ βαζάκια με γλυκό θα φτιάξω στη βάφτιση της μπεμπούλας μου! Το έψαξα αρκετά και τα πιο φθηνά που βρήκα είναι στον χαλκιαδάκη, των 106 ml 0,18 ευρώ + φπα :-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να υποθεσω εισαι ηρακλειο?

 

καλη τιμη!

δε θυμαμαι δυστυχως τη τιμη για τα βαζακια απο το σαιτ που βαλα πιο πανω τα ποσταρε μια μερα μια κοπελα στο facebook...

 

edit: το λεω επειδη εχει κ εδω χαλκιαδακη αλλα μαλλον δε λες αυτον

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

Όχι, εννοώ τον χαλκιαδάκη στην Αθήνα, αυτό είναι το σάιτ:

 

http://www.halkiadakisbros.gr

 

είναι πραγματικά πολύ καλή τιμή (χωρίς κουταλάκι βέβαια). Εγώ σκέφτομαι να πάρω πλαστικά διάφανα κουταλάκια σε ατομική ζελατίνη το καθένα!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ βαζάκια με γλυκό θα φτιάξω στη βάφτιση της μπεμπούλας μου! Το έψαξα αρκετά και τα πιο φθηνά που βρήκα είναι στον χαλκιαδάκη, των 106 ml 0,18 ευρώ + φπα :-D

 

για ποσα κομματια ενδιαφερεσαι κ σου δωσε αυτη τη τιμη;;;;

εγω που ρωτησα για 106ml μου ειχαν πει 0,27 + φπα...

αλλα ηθελα μονο 150 κομματια....

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή αυτή είναι για το STD των 106 ml! 220 κομμάτια θα πάρω εγώ, αλλά την τιμή μου την είπαν τηλεφωνικά πριν τους πω πόσα θέλω! bounitsa νομίζω η τιμή που λες είναι για το orchio!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 months later...

στο χαλκιαδάκη πρέπει να δώσεις επαγγελματικό αφμ απ ότι έχω διαβάσει,αν έχεις καλώς.

Εγώ πήρα από τον πειραια,κάπου στη γούναρη, 0,35 με το φπα πριν 2-3μήνες και ήταν το πιο οικονομικό που βρήκα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...